• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    ještě přidám jeden link: https://www.opravy-mobilu.cz/cenik-oprav/samsung-galaxy-s10-g973/1069.html
    nebyl jsem tam, ale dělají tam taky to lepení skla a je to takovej univerzálnější servis než jenom na skla, tak by to možná dokázali spravit za nějaký rozumný peníze sakum prásk
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: for the record, já jsem dostal při té opravě novej rám zadarmo. Ten původní ani nebyl nějak poškozenej, někdy to teda spadlo na nějakej roh, ale žádná deformace. Ten starej rám mi poslali zpátky s baterií (protože jsem si požádal ať mi tu původní pošlou) a telefon byl s novým.

    jinak samozřejmě zadní sklo je mnohem levnější, pro S8 to bylo za ~800

    DRAGON: náhradní sklo samotný neseženeš, protože tam nejde nijak normálně namontovat, ale musí se to nalepit v nějaký peci nebo co, viz: https://mobilenet.cz/clanky/podivejte-se-jak-se-opravuje-rozbite-sklo-displeje-bez-jeho-vymeny-32912
    proto taky běžný servisy ti dají jenom novej celej displej za sedmičku, zatímco ta oprava co jsem linkoval je za tři a půl
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    OODOOW: lepidlo dokonce mám, ale doopravdy jsem ho ani nepotřeboval. Záda jsem nahřál ohřívací lahví asi 15 min, pak přísavkou sundal, a to lepidlo co bylo na nich to zvládlo a pak se tam zase znova chytilo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ja uz ho v ruce mel, takze vim. Vystupy jsou velmi kvalitni.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jsem zvedavej co reknes na tu kameru, neni to poprve a nebude to ani naposled co se sensor z compaktu dostane telefonu.

    The World's Largest Smartphone Camera!
    https://www.youtube.com/watch?v=R5_v0OdFD0A
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mam radsi Oneplus, ale tohle vypada na legraci.

    Nasel jsem kluka co me nabizel sklo + vymena na S8 za cca 2500 i s praci.
    NAkonec jsem koupil S9 za 3500 :)

    S10 bez + je ale skoda :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ta vybavenost foťáku je masakrální - v tuhle chvíli nic lepšího není!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
    https://www.youtube.com/watch?v=nb0BG0ixuQA
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nn, samsung uz nechci, pujdu do Xiaomi 11 Ultra, ve vsem S21 Ultru prekonava + neni tam tolik bloatware, coz bude po letech se Samsungem krasna zmena :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: bude S21? :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no nic, tak novej telefon :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak update: vsechny weby, kterym sem v CR napsal (a samotne sklo prodavaji) mi napsali, ze mi to sklo odmitaji prodat bez prace vymeny.
    Kua, tak proc ho maj na eshopu? Co je to zas za ceskej pristup tohleto....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj.

    Jeste se zeptam: kdyz mi display normalne funguje, tzn je rozbity jen to sklo na nem, co mam poridit z tohoto webu vsechno? Pripadne z jineho webu?
    nejak tam to nahradni sklo nemuzu najit, nabizi jen set i s LCD za sedmicku :/


    dily sem vzal tyto (baterii taky, kdyz uz to budu mit otevreny, tak dam novou)

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: au, to musela být pořádná rána... :O/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ani jedno volume tlacitko nefunguje, viz obrazek... tak sem si hlasitost namapoval na bixvy btn, jak sem ted za to nenavideny tlacitko rad :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Jako schytal to docela dost, na to ze byl v ochrannym obalu (ten sem nasel metr od nej).

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: moje auto ma 310 koni, tak si predstav ten let pri rozjezdu :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: to si mel to auto zaparkovane na utesu? Na to ze ti to jen spadlo to zni jako docela slusna naloz.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATEJCIK: dik, koukam na ty ceny, to se mi asi nevyplati
    predni sklo 3500
    zadni sklo netusim, ale bude to podobny
    tlacitka volume jsou zarazeny do ramu
    ram ma dole velkou diru

    to bude drahy... leda si to na www.fixshop.cz objednat a ty dily si vymenit sam, coz nevim jestli uplne zvladnu :)
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    MATEJCIK: jak rozebereš S8 doma a dáš to zas dohromady? na to musíš mít nějaký lepidlo, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam