• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: moje auto ma 310 koni, tak si predstav ten let pri rozjezdu :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: to si mel to auto zaparkovane na utesu? Na to ze ti to jen spadlo to zni jako docela slusna naloz.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATEJCIK: dik, koukam na ty ceny, to se mi asi nevyplati
    predni sklo 3500
    zadni sklo netusim, ale bude to podobny
    tlacitka volume jsou zarazeny do ramu
    ram ma dole velkou diru

    to bude drahy... leda si to na www.fixshop.cz objednat a ty dily si vymenit sam, coz nevim jestli uplne zvladnu :)
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    MATEJCIK: jak rozebereš S8 doma a dáš to zas dohromady? na to musíš mít nějaký lepidlo, ne?
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: já jsem si nechal nalepit nový sklo na S8 tady u toho pána: https://servisdispleje.cz/
    kvalita skla super, cena férová imho, ale čekal jsem na telefon něco jako týden a půl

    (a pak ještě jednou, protože jsem si nechal i vyměnit baterku a dali mi tam nějakou špatnou, takže jsem posílal telefon znova na reklamaci.
    a pak jsem měl několik měsíců pomalu se zhoršující kvalitu fotek a furt jsem nemohl přijít na to co to je, až jsem se odvážil telefon rozebrat doma, vyčistit sklíčko foťáku zevnitř od nějaký mastnoty, nejspíš na to servisák sáhnul když to dával dohromady, a od tý doby dobrý
    jako že velmi očekávám že jsem si mohl celý divadýlko ušetřit kdybych chtěl jenom vyměnit to sklo)

    existují po praze nějaký servisy co dělají to samý za podobný peníze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, presne, kdyz cekam call, tak sem za obet :))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já si ta čísla vždycky blokuju, ale občas to taky někomu zvednu, to je vždycky když čekám nějakou zásilku a že mi volá kurýr a místo toho je to call centrum. Ne, nemám zájem, vymažte si moje číslo...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: presne kvuli tomu, ze volaj z ruznych cisel a tim padem se na ten samsung spam call filtrer nelze uplne spolehnout, sem se naucil to zvednout, rict Halo, oni reknou ze volaj kvuli pruzkumu a ja reknu Ne a polozim. Docela dobre to funguje, uz mi nikdy nevolaji zpet, jen jednou volali kazdy den rano v 7 z nejakyho call centra z nemecka (mluvili hned anglicky s hroznym nemeckym kovovym prizvukem), tak tem sem rekl dvakrat ne a potreti sem mu rekl anglicky at tahne do prdele a vymazou si moje cislo z databaze nebo je udam na nemeckejch uradech pro ochranu osob, on se hrozne omluvil, rekl ze to zaridi a uz nikdy nezavolali. Nekdy to po dobrym bohuzel nejde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ps. neni moc dobrej napad odjizdet autem pryc, kdyz mate telefon na strese .))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Panove, jednou to muselo prijit, poprvy v zivote sem rozbil telefon :) poradite mi nekdo, kde bych si co nejlevneji nechal vymenit sklo na S10?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: A sakra, to zní hrozně. Na Samsungu je docela dobrý že si nějak při přijímání hovorů sahá do těch databází s nahlášenými čísly a hlásí podezření na spam. Tenhle měsíc se mi desetkrát pokoušeli volat z Bohemia Energy a pět z těch hovorů telefon poznal že je to spam. Ale samozřejmě těch čísel musí mít tahle různá call centra tisíce...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    V Cechach jsme meli to sames SMS, nez se zacalo vynucovat oznameni ze SMS neprisla z autorizovane brany tveho operatora.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Smi, ale problem je ze v USA se smi podstrkovat CallerID. Takze je normalni ze nejaky scammer z Indie spusti kampan o 150k cislech a kazde to cislo je nahodne.

    Takze bud se stanes nekym kdo nezveda telefony a nebo nekym kdo je neustale otravovan falesnymi hovory.

    Urcite jste v cechach dostali ten hovor o zmene provozovatele elektriny, tak si predstavte to vynasobene 100x.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEDOFREDO: Amen!

    Já strávil asi půl roku různým vychytáváním všeho možnýho, abych to pak všechno zase povypínal/odinstaloval...Od té doby (za cca dva roky se mi nikdy nestalo, že bych přehlédl něco tak důležitého že by v tom byl problém:)

    Jako typický příklad je to AOD. On výrobce dobře ví proč tam jsou jen 3 možnosti:

    - úplně vypnout
    - nechat neustále
    - zobrazit poklepem

    ...protože 99% uživatelů se v těch třech volbách najde!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: V čem je problém když blokuješ robotické hovory? To se tam nesmí nebo co?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Co ti brani si na hodinky dat jenom ty 2 aplikace ci jinou kombinaci? Garmini to umi nastavit taky :)

    U me to teda nesouvisi s vibracema, ale to ze mobil a notifikace nejsou fyzicky spojene.
    Vse a to vcetne hovoru muzu overit s mobilem v kapse. Treba pri sluzebce v USA s USA simkou jsem blokoval roboticke hovory rovnou a to je tam velky problem.

    Dobre srovnani jsou BT sluchatka a prvni hands-free zacali hodne davno - dneska uz mame telefony bez audio portu a resime jak pouzivat jedny sluchatka vsude a zaroven routovat jinak v aute atd.

    Nevidim budoucnost v malych telefonech - to trh uz davno ukazal ze nechce.
    At uz to budou hodinky, ohebny display, bryle - neco se v budoucnu ukaze.
    Zalezt zpatky do nory a prijimat jenom hovory je luxus co si vetsina nemuze dovolit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tak samozrejme pokud nekdo chce, aby ho lidi mohli bombardovat uz i po tele vibracema, tak jsou hodinky super. Za mne osobne byly on body notifications prvni vec, co sem si na garminu vypnul. Hodinky jsou totalni zlo, tot muj nazor :) mam to presne jak pise Ledofredo, notifikace mam jen na dve appky. Kdyz nekdo neco potrebuje urgent, tak zavola.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Bohuzel vec androidu no, samsung s tim moc neudela. Od te doby co jsem si vyzkousel hodinky uz to neresim :)

    Drive jsem na to mel program co preposilal notifikace podle predefinovanych pravidel.
    Clovek pak zakazal notifikace vsemu co nebyl ten program a zivot fungoval dobre :)

    Myslim, ze A10 a A11 to mozna rozbil, urcite to rozbil pro lidi s "Work profile". Protoze tam uz nemuzou aplikace koukat do notifikaci a firma vam nedovoli nainstalovat ten SW.
    DWAY
    DWAY --- ---
    LEDOFREDO: neco na tom bude :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ja sem byl taky ten co fnukal ze na s10 neni dioda a pak mi to de facto ukazalo směr, kterej skoncil tim ze nemam zadny upozorneni, zadny zvuky, krome vyzvaneni, zadny popupy, vetsinu notifikaci zablokovany, jen ikonky pro whatsapp a sms, ktere si muzu roztahnout na nahled kdyz chci... tech zpráv vsude chodi tolik ze zadny upozorňování nechci, az telefon vemu a odemknu, tak uvidim.. zpravy jsou pro me ze svy podstaty ne-urgentni, kdyz nekdo něco potrebuje hned, tak zavola, takze nemam uz davno potřebu aby kvuli tomu telefon blikal a svitil
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: :D to mělo být jako slovensky "nebo co" .Když jsem to odeslal,tak mi to přišlo trochu divný ..;)

    A s těm notifikacema, který nejsou časově seřazený nevíte kde co nastavit? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam