• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: sakra, to zamrzí... :O/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: a v Safe Modu to dela taky, takze to musi byt neco z vyroby...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: bohuzel, i po vymazani dat to crashuje, napriklad na tomhle qr kodu: https://m.zive.cz/getthumbnail.aspx?w=612&h=250&q=60&id_file=507720113

    pokazdy to skonci takhle:

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nespraví to nějaká aktualizace třeba? Nebo můžeš zkusit tohle, já bych to viděl na Third solution - vymazat cache a data od appky foťáku.

    https://thecellguide.com/samsung-galaxy-s21-camera-keeps-crashing-58107
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ano, ja vim, jak qr funguje, ale nic se prave z toho nedeje. A to je to novej telefon. Samsung :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jo, otevře. Třeba to QR co jsi postoval, to je úplně čistý text. Pokud je to odkaz na web nebo appku, otevře to buď prohlížeč nebo Play Store, pokud je to QR s bankovní instrukcí, tak tu přečte jen přímo bankovní appka, z foťáku se to taky otevře jen jako text v poznámkách.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: a otevre se ti to v poznamkach? mne prave ze ne... neudela to zadnou akci, jako kdyby nebyla zadna asociace na text
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: Jo, máš pravdu, teď jsem to zkoušel a je to úplně stejné, ukáže to že se to může otevřít v poznámkách.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: to dělá foťák nativně.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: A to je ta appka jak je v tom horním menu když se roztáhne a je tam Skenovat QR kód, a nebo je to něco jiného?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HULIK: já mám tohle přes Bixby routines...

    "pokud" - připojeno k domácí wifi...."potom" - telefon se nezamyká

    ...ale pěkně mně to sere, protože xkrát za den se stejně zamkne (a to jak doma, tak v práci). Přitom ta rutina je nastavená tak, že by se měl zamknout jen při restartu, nebo po 4 hodinách bez aktivity
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, nevite co udelat abych mohl vyfotit default appkou Camera kod QR a neco s nim mohl dal provadet, napriklad ho nechat zobrazit? proste si rikam, ze by to neco melo s tim skenem udelat, ale nedela :(

    nejdriv se mi zobrazi tohle v appce Camera:


    a pak tohle v notifikacni liste:


    a dal s tim nic nejde delat, maximalne mi to po tom druhym obrazku jeste hodi chybu aplikace Camera a zada to "info & exit".

    Mam se na to vykaslat a nainstalovat si na qr kody neco lepsiho nebo to ma reseni?

    dekuju
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mimochodem, kdyby se nekomu hodily novy kit S10 back cover (Prizm Black), ramecek, predni sklo, lepeni naradi, tak rad prenecham, treba za 400, cena v CR cca 1000, ja uz pro to nemam vyuziti :)

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jo S7/S8 to melo kvuli VR zbytek to nepotrebuje, ale jakmile neco pridas .... :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OODOOW: je to cely kvuli marketingu,nic vic
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    DRAGON: Jako já celkem nechápu, proč tam to obrovský rozlišení vůbec strkaj. U 14" laptopu už trochu poznáš rozdíl mezi fulhd a 4k, ale u mobilu těžko. Hry na mobilu nehraju, tam věřím, že hra ve větším rozlišení bude žrát mnohem více baterky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    OODOOW: je to taky hodne o tom, co na tom displayi delas. Pokud zmenis rozliseni a ctes si texty, tak to s tim moc nehne, nicmene pro nekoho, kdo treba hraje hry atd, tak tam je ten rozdil zasadnejsi. Mne absence zmeny rozliseni prijde zkratka skoda, protoze proc si nezvysit zivotnost baterky byt i jen treba o par desitek minut na jedno nabiti. Na tohle tema je napsano hodne clanku vcetne benchmarku, tak jestli te to nejak vic zajima, tak si to dohledej konkretne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: ja bych za to 17 tisic nedal. To mi prijde porad jako zbytecne moc penez, kdyz na tom nijak zvlast nehraju (jednu nenarocnou hru, nic vic) a slouzi mi to spis jako browser/diar.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: tahle volba tam bohuzel neni
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    OODOOW: Do konce kvetna mas sanci prodat S8 a dostat rebate. Docela slusne ceny pro S21.

    Vykon je vsecko pro baterku, pokud se ti nechce verit ze vetsi pocet subpixelu znamena mensi nutnost jasu - tak ber jenom ten vykon jako rozdil na baterce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam