• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: a jak to opravit?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: To je chyba transportu ve WhatsUp, kdyby jsi nebyl na stejne siti tak to pujde i pres wifi.

    Muzes zkusit poslat zpravu na whatsup a pokud ti zazvoni, pak je to urcite tim transportem
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, pls, tusite, jestli se uz nevyresilo to, ze kdyz mam locknutej mobil a na desktopu mi jede whatsapp web, tak se mi hodne casto, prakticky porad, stava to, ze nema whatsapp na desktopu pripojeni? (viz obrazek).
    Zajimave je, ze na datech se mi to nedeje, jen kdyz jsem na wifi.
    Tusite, neni treba nejake nastaveni, aby to nezabijelo connection? Nechapu, co s tim je, mam tenhle problem uz roky a cca jednou za dva roky se sem chodim ptat, jestli nekdo tusi jak to opravit/nastavit.
    V nastaveni whats / application data usage/ mam zaskrtnuty obe moznosti (allow background data usage i allow data usage while Data saver is on.

    PHLANX
    PHLANX --- ---
    Mate nekdo zkusenost s reklamaci galaxy buds via alza a vps data ?
    Od vanoc 2020 pouzivana sluchatka galaxy buds live, tudiz ta ktera jiz nemaji gumove variabilni nastavce primo do usi ale zasouvaji se primo do ucha bez techto nastavcu. Ty maji jen na druhe strane aby drzeli v boltci.
    Prestalo hrat jedno sluchatko a v servisu mi oznamili, ze jsou silne zanesena a bude treba oprava u obou a to za celkem 2500 kc
    Porizovaci cena 5499, nyni jsou jiz o 2 tis.levnejsi
    Pokud cenu opravy ktera je dle servisu mimozarucni diky znecisteni ktere jde za mnou odmitnu tak stale platim dopravu a diagnostiku.
    Sluchatka jsme pravidelne cistili ale konstrukcne je primo jasne, ze k zaneseni dojde a je jen otazka casu kdy.
    Neresil nekdo primo s buds live ? Zkusenosti ?
    Jeste mi poslou fotku udajne mych sluchatek tak zahnojenych, ze bych se zblil, takhle je poslat na servis.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    to je zmanipulovaný!

    iPhonům 12 nesahají v prodejích telefony Galaxy S21 ani po kolena - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/iphonum-12-nesahaji-v-prodejich-telefony-galaxy-s21-ani-po-kolena/n-4380/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: To je divné. Mám S20 FE (Snapdragon) a aplikace mi nabídne otevření odkazu. Zkoušel jsem na několika QR kódech z výrobků.
    BTW1 Neřeší to nějaká aktualizace fotoaparátu z Samsung Store?
    BTW2 Jelikož defaultní aplikace mi nabízí pouze otevření odkazu, tak využívám aplikaci této strany (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qrsimple.qr.scanner.barcode.reader)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Ja pouzivam tento:
    GitHub - dmitriy-ilchenko/QrAndBarcodeScanner: An Android app for scanning QR codes and barcodes
    https://github.com/dmitriy-ilchenko/QrAndBarcodeScanner

    Cte velmi efektivne a a umoznuje tech apr extra funkcni co obcas vyuzijes (Generovani, tisknuti, historie)

    Nicmene ja nepouzivam Samsung Camera App, takze nevim zda je dobre integrovany.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: beru zpet, Kaspersky pulku qr kodu nezvladne precist, je velmi nepresnej, tak snad se nekoho neposlal spatnym smerem ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: kdyby byla, bylo by pro to misto v "default actions"....

    Neva, vyresil sem to skvelou apkou od Kaspersky, ktera se chova mnohem lepe nez ten integrovanej ... cosi :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Tak v nastavení foťáku je hned jedna z prvních možností "Skenovat QR kódy" kde se to vypne nebo zapne (což je asi další věc co by se dala zkusit), ale co jsem se díval tak aplikace Fotoaparát tam v nastavení žádné extra oprávnění na QR nemá.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    A nebyla tam při prvním spuštění nějaká možnost volby, respektive povolení, že chceš, aby to foťák dělal? U tohodle mi přijde, že když na začátku něco zaškrtneš, dost špatně se pak hledá náprava, ať už jedním nebo druhým směrem. Viz třeba moje google mapy, který se mě neptají, jestli chci nebo nechci zapnout gps....prostě ji nepoužívají, když sám nezapnu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: sakra, to zamrzí... :O/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: a v Safe Modu to dela taky, takze to musi byt neco z vyroby...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: bohuzel, i po vymazani dat to crashuje, napriklad na tomhle qr kodu: https://m.zive.cz/getthumbnail.aspx?w=612&h=250&q=60&id_file=507720113

    pokazdy to skonci takhle:

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nespraví to nějaká aktualizace třeba? Nebo můžeš zkusit tohle, já bych to viděl na Third solution - vymazat cache a data od appky foťáku.

    https://thecellguide.com/samsung-galaxy-s21-camera-keeps-crashing-58107
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ano, ja vim, jak qr funguje, ale nic se prave z toho nedeje. A to je to novej telefon. Samsung :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jo, otevře. Třeba to QR co jsi postoval, to je úplně čistý text. Pokud je to odkaz na web nebo appku, otevře to buď prohlížeč nebo Play Store, pokud je to QR s bankovní instrukcí, tak tu přečte jen přímo bankovní appka, z foťáku se to taky otevře jen jako text v poznámkách.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: a otevre se ti to v poznamkach? mne prave ze ne... neudela to zadnou akci, jako kdyby nebyla zadna asociace na text
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: Jo, máš pravdu, teď jsem to zkoušel a je to úplně stejné, ukáže to že se to může otevřít v poznámkách.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: to dělá foťák nativně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam