• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Takovy maly vypadky - to snad jedine bezet wireshark a hledat co se deje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEVIN00: abych byl ferovej, zatim se to stalo jen dvakrat od chvile, co sem to nainstaloval, tak jako zlepseni je to obrovske :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: To je divné :/ Budu doma až zítra, tak pak překontroluji funkčnost. Sám aplikaci používám.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEVIN00: tak bohuzel, dela to to same :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Sice nemám úplně řešení, ale třeba by Ti vyhovoval více klient třetí strany.
    https://github.com/amanharwara/altus
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak jsem si asi před měsícem koupil Galaxy Buds Pro a teda musím říct že proti těm Galaxy Buds první generace je to dost velký posun k lepšímu. Delší výdrž mají jak baterka, tak pouzdro a v appce (nebo teda widgetu k ní) je konečně vidět i kolik zbývá baterie na pouzdru. Konstrukce je jiná, nejsou tu už ty opěrky na uši, ale v uších sedí dobře. Mají k tomu tři velikosti těch špuntů a dost mě překvapilo že jsem nakonec musel sáhnout po těch největších a ty mi sedí, obvykle mám střední velikost. Oproti Buds první generace je zvuk o hodně lepší a konečně to má i slušné basy. Od ANC jsem měl dost velká očekávání a zpočátku jsem byl zklamaný že to moc velký rozdíl není. Sekačku to třeba fakt nevytěsní, jinak jsem neměl dosud moc příležitostí to vyzkoušet, takhle doma kde je ticho to v podstatě není žádný rozdíl. Ale pak jsem si je vzal včera na zahradu, to si takhle někdy k večeru posedím venku s knížkou a dost mě překvapilo jak vytěsnily hluk z dopravy. On je to takový celkem souvislý hukot, za ta léta jsem si na to zvykl - asi půl kilometru od nás je most od Lochkovského tunelu, když jde vítr tímhle směrem tak to dělá něco kolem čtyřiceti decibelů. Nasadím sluchátka a najednou ticho, jen cvrlikání ptáků. Vypnu ANC, opět slyším hukot, jen trochu ztlumený. Takže fajn, takhle na zahradu docela dobrý, i kdybych si nepouštěl muziku a jen si chtěl užít trochu klidu... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :O Mně to šlape perfektně (doma i v práci), ten obrázek vidím poprvé - používám prakticky denně. Ale co mám jinak a proč tomu tak je bohužel nevím:/
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: jo je to na pytel presvedcit konzervy ze sou i lepsi veci nez whatsapp
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: to nechci, telegram mam, ale proste whatsup ma 99 procent kontaktu, se kterejma komunikujem...
    MCKIDNEY: 1) jo 2) ne 3) jen whats
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nemel jsem moc cas to sepsat, protoze pricin muze byt mnoho. Ty co jsou na strane whatsup ocividne neopravis.

    1) Deje se to jenom na tve wifi doma a jinak OK?
    2) Kdyz vypnes wifi, tak se to nedeje?
    3) Deje se to u neceho jineho? Zkusil bych treba zalohu pres total commander wifi

    Muj odhad je ze ti selhala HTTPS transport mezi PC a Mobilem po lokalni WiFi.
    Na PC ci na routeru pak muzes zakazat prime spojeni mezi telefonem a PC, tim vynutis ze se pouzije verejny internet
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: telegram? Toto je jeden z hlavnich duvodu proc sem vzdal whatsapp
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: a jak to opravit?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: To je chyba transportu ve WhatsUp, kdyby jsi nebyl na stejne siti tak to pujde i pres wifi.

    Muzes zkusit poslat zpravu na whatsup a pokud ti zazvoni, pak je to urcite tim transportem
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, pls, tusite, jestli se uz nevyresilo to, ze kdyz mam locknutej mobil a na desktopu mi jede whatsapp web, tak se mi hodne casto, prakticky porad, stava to, ze nema whatsapp na desktopu pripojeni? (viz obrazek).
    Zajimave je, ze na datech se mi to nedeje, jen kdyz jsem na wifi.
    Tusite, neni treba nejake nastaveni, aby to nezabijelo connection? Nechapu, co s tim je, mam tenhle problem uz roky a cca jednou za dva roky se sem chodim ptat, jestli nekdo tusi jak to opravit/nastavit.
    V nastaveni whats / application data usage/ mam zaskrtnuty obe moznosti (allow background data usage i allow data usage while Data saver is on.

    PHLANX
    PHLANX --- ---
    Mate nekdo zkusenost s reklamaci galaxy buds via alza a vps data ?
    Od vanoc 2020 pouzivana sluchatka galaxy buds live, tudiz ta ktera jiz nemaji gumove variabilni nastavce primo do usi ale zasouvaji se primo do ucha bez techto nastavcu. Ty maji jen na druhe strane aby drzeli v boltci.
    Prestalo hrat jedno sluchatko a v servisu mi oznamili, ze jsou silne zanesena a bude treba oprava u obou a to za celkem 2500 kc
    Porizovaci cena 5499, nyni jsou jiz o 2 tis.levnejsi
    Pokud cenu opravy ktera je dle servisu mimozarucni diky znecisteni ktere jde za mnou odmitnu tak stale platim dopravu a diagnostiku.
    Sluchatka jsme pravidelne cistili ale konstrukcne je primo jasne, ze k zaneseni dojde a je jen otazka casu kdy.
    Neresil nekdo primo s buds live ? Zkusenosti ?
    Jeste mi poslou fotku udajne mych sluchatek tak zahnojenych, ze bych se zblil, takhle je poslat na servis.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    to je zmanipulovaný!

    iPhonům 12 nesahají v prodejích telefony Galaxy S21 ani po kolena - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/iphonum-12-nesahaji-v-prodejich-telefony-galaxy-s21-ani-po-kolena/n-4380/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: To je divné. Mám S20 FE (Snapdragon) a aplikace mi nabídne otevření odkazu. Zkoušel jsem na několika QR kódech z výrobků.
    BTW1 Neřeší to nějaká aktualizace fotoaparátu z Samsung Store?
    BTW2 Jelikož defaultní aplikace mi nabízí pouze otevření odkazu, tak využívám aplikaci této strany (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qrsimple.qr.scanner.barcode.reader)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Ja pouzivam tento:
    GitHub - dmitriy-ilchenko/QrAndBarcodeScanner: An Android app for scanning QR codes and barcodes
    https://github.com/dmitriy-ilchenko/QrAndBarcodeScanner

    Cte velmi efektivne a a umoznuje tech apr extra funkcni co obcas vyuzijes (Generovani, tisknuti, historie)

    Nicmene ja nepouzivam Samsung Camera App, takze nevim zda je dobre integrovany.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: beru zpet, Kaspersky pulku qr kodu nezvladne precist, je velmi nepresnej, tak snad se nekoho neposlal spatnym smerem ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: kdyby byla, bylo by pro to misto v "default actions"....

    Neva, vyresil sem to skvelou apkou od Kaspersky, ktera se chova mnohem lepe nez ten integrovanej ... cosi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam