• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ULTRALOL!

    "Galaxy S22 a S22 Plus budou citelně menší, díky čemuž bude portfolio vlajek atraktivnější pro širší publikum." Takže místo velké 6,2 S21 budeme mít mini 6,1 S22

    já už nevim co je trolling a co myslej vážně


    Unikly velikosti všech modelů Galaxy S22. Čeká vás velice příjemné překvapení - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/unikly-velikosti-vsech-modelu-galaxy-s22-ceka-vas-velice-prijemne-prekvapeni/n-4506/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Na motorech letadel tuhle technologii vyvíjeli - je to nejodmakanější :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja byl nedavno uplne hotovej z mejch Airpods pro, kdyz sem je vzal poprve do letadla (misto hned u kridla, nejvetsi hluk). Bylo naprosty ticho, vubec sem nechapal :) u s zadnejma jinejma sluchatkama nelitam :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak jo, ANC z Galaxy Buds Pro zvládne docela dobře odstínit mobilní klimatizaci. To je takový stabilní hukot o síle 65db a slyším z toho jen takové slabší vrčení. Není to pochopitelně tak dobrý jako ANC co mám na Jabra headsetu, ale přecejen to jsou velký sluchátka, že jo...
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: leta praxe a odrikani :-D Ale jinak fakt, ono si zvyknes fakt rychle. Kazdopadne chapu no. Jde o priority :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: no tak presne ten prehmat se mi prave nechce delat :) a navic ti to jde lip nez mne :))
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    MCKIDNEY: přesně tohle si řikám taky. Nejsem žádnej velkej střídač telefonů, ale všechny moje dotykáče, až na jeden úlet s CAT byly Samsung a výběr telefonu tak nebyl o tom, jakou značku, ale jakej model. Bohužel poslední dobou se kupí tolik negativ, že už se asi budu ohlížet jinde. Dřív jsem se akorát vždycky smiřoval s tím, že je bídná výdrž baterie. Pak přišly zahnutý okraje, i když na to jsem si zvyknul. Jenže následovala odstraněná dioda, tlačítko, jack, tlačítka hlasitosti opačně a určitě by se našlo něco dalšího (novej android jen dva roky, atd). Takže na to, jak jsem dřív neměl rád Sony, to vypadá, že příští telefon bude od nich.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    video je trosku kostrbate, protoze sem se soustredil zaroven na nahravani a mobilovani, jinak to delam mimodek tady to gesto, a v podstate mobil ovladam dvema rukama jen kdyz chytam dinosaury a nebo chcu rychleji psat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: chce to trosku prehmatount. Ale jde to. A neprijde mi to nejak divne. Asi sem si zvykl.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tomu proste nemuzu verit nebo si kazdej predstavujeme uplne jinak velky ruce :) ja kdyz vezmu jednou rukou Ultru, tak se proste nedostanu na horni listu :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja mam ultra a nemam problem jendou rukou. Ani psat ani screen. A to nemsm nejak velke ruce.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak bohuzel Samsung ztraci pedigree - kazdy 3 mesice prichazi email ze nejaka vec co byla specialni na Samsung konci. Mam podezreni ze to souvisi s odhalenymi schuzkami mezi Google a Samsung (Ohledne play store) a GDPR.

    Kdyby nemeli imho nejlepsi wearables, tak jako znacka uz je prekonal OnePlus.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jo, s tim taky souhlas :) ja zkusil chvilinku pracovat s S21 ultra, se neda :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já zas tu velikost spíš beru z pohledu toho, že by se mi ten telefon už za chvíli nemusel vejít do kapsy... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tak pokud drzis telefon obema rukama, tak je docela nepodstatne, kde tlacitka jsou, nemas problem :) ja drzim telefon pravou rukou a tim padem udela screenshot je docela bojova akrobacie :) mimochodem, prave kvuli tomu nemuzu mit velky telefony, protoze nejsem ochotnej to zacit ovladat obema rukama :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak já ten telefon většinou držím v levé ruce (pravou ovládám displej), takže volume ovládám levým palcem. Když jsem to na nějakém telefonu měl napravo, tak jsem to ovládal levým ukazovákem. Jako pokud si můžu vybrat, je mi milejší levá strana pro volume tlačítka, ale je to věc názoru.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tady je to videt jeste lepe



    galaxy totiz byly zamysleny jako fotograficky stroj, proto meli volume nahore vpravo, stejne jako maji fotky spoust na stejnem miste. Ja vlastne vubec nechapu, co je vedlo k tomu to dat obracene, je to totalne neergonomicke.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: prave ze zadnej :( je to uplnej nesmysl, kdyz potrebujes zmacknout obe tlacitka, musis pouzit druhou ruku, to samy kdyz mas volume jako spoust na fotak, tak je to obracene :(((

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam