• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SONIC
    SONIC --- ---
    TEKKIT: reflash nestaci...musis zmenit CSC...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAVARA: Ještě je možnost hodit si tam indonéskou ROM, mají jiné zákony...Všechno prý funguje, aktualizace dřív než tady.

    Ale nevím jak moc to potřebuješ
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: To nevím, proto se právě ptám
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: ono uz to zase jde? nebo mas root?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NAVARA: Osobně jsem šel cestou použití aplikace třetí strany - True Phone Dailer & Contact & Call Recorder
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co použít na nahrávání hovorů (s10e)? Něco, kde bude celý hovor (ne jen jedna strana, případně druhá tiše z dálky), ideálně automatické nahrávání každého hovoru,…
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: je to takove vizualni pozlatko, ktere si naplno u novych 3D her uzijes pouze tehdy, pokud mas v kompu grafickou kartu za cca 70 tisic ,]]
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :))))

    Ja to neznám.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: fixed: Do Samsung telefonů zamíří funkce úplně na piču, kterou známe jako úplně na piču již z herních PC
    :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Do Samsung telefonů zamíří funkce, kterou známe z herních PC
    https://www.svetandroida.cz/samsung-exynos-2200-rdrna-2-ray-tracing/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Operační paměť přifukují přes RAM Plus další Samsung mobily
    https://www.svetandroida.cz/ram-plus-galaxy-a52-galaxy-z-fold3/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Něco podobného jsem si říkal u Galaxy Tab S7 jak má taky FE edici. Mi to proti tomu "normálnímu" S7 (a zejména S7+) připadá hodně osekaný teda...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Tak je to pořád o něco lepší než S10, beru to takhle... :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Za chvíli ti to inflace zvedne na 19k :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jasny :) hele, je to zajimavy, novinka defakto, nerd-sexy.. ale asi ne, ja ho pouzivam v quadlocku na riditkach na kolech a to by s flipem neslo. Navic nejak nemuzu prijit na nejakou pridanou hodnotu, krome toho ze to ma bliz k ctecce knizek pomerem stran, ale ja uz ctecku mam e-inkovou, tak asi nemam duvod. Navic ja se zarekl ze uz nikdy nedam za telefon vic nez 18 litru. S21 5G 256GB sem koupil za 15 novej, takze neni co resit :)
    A porad si rikam, ze mobil s pohyblivejma soucastkama proste musi jit brzo do kopru uz z logiky veci driv nez cokoliv klasickyho..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: mimochodem to samé si říkám jak lidi hořekují, že nebude Note. V momentě kdy Ultra (a Z-fold) podporují S-pen, tak ten Note už tam je prostě navíc
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Já jsem s tím zase včera chvilku šermoval v datartu a asi ne (a nejde o kyselý hrozny):)) Nějak se mi zdá ten display takhle klasicky pro mě lepší
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :) vždyť se normálně bavíme...

    A co ty? Bral bys skládačku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jo takhle! promin, ja tvuj post pochopil trochu jinak, sorry ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: vždyť jo, z té nabídky co mají si každý vybere...dělat tu FE edici každý rok je prostě "navíc". Navíc letos je silný to "áčko", čili kdo by si vzal "osekanou S21"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam