• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SONIC
    SONIC --- ---
    TEKKIT: reflash nestaci...musis zmenit CSC...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAVARA: Ještě je možnost hodit si tam indonéskou ROM, mají jiné zákony...Všechno prý funguje, aktualizace dřív než tady.

    Ale nevím jak moc to potřebuješ
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: To nevím, proto se právě ptám
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: ono uz to zase jde? nebo mas root?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NAVARA: Osobně jsem šel cestou použití aplikace třetí strany - True Phone Dailer & Contact & Call Recorder
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co použít na nahrávání hovorů (s10e)? Něco, kde bude celý hovor (ne jen jedna strana, případně druhá tiše z dálky), ideálně automatické nahrávání každého hovoru,…
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: je to takove vizualni pozlatko, ktere si naplno u novych 3D her uzijes pouze tehdy, pokud mas v kompu grafickou kartu za cca 70 tisic ,]]
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :))))

    Ja to neznám.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: fixed: Do Samsung telefonů zamíří funkce úplně na piču, kterou známe jako úplně na piču již z herních PC
    :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Do Samsung telefonů zamíří funkce, kterou známe z herních PC
    https://www.svetandroida.cz/samsung-exynos-2200-rdrna-2-ray-tracing/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Operační paměť přifukují přes RAM Plus další Samsung mobily
    https://www.svetandroida.cz/ram-plus-galaxy-a52-galaxy-z-fold3/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Něco podobného jsem si říkal u Galaxy Tab S7 jak má taky FE edici. Mi to proti tomu "normálnímu" S7 (a zejména S7+) připadá hodně osekaný teda...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Tak je to pořád o něco lepší než S10, beru to takhle... :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: Za chvíli ti to inflace zvedne na 19k :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jasny :) hele, je to zajimavy, novinka defakto, nerd-sexy.. ale asi ne, ja ho pouzivam v quadlocku na riditkach na kolech a to by s flipem neslo. Navic nejak nemuzu prijit na nejakou pridanou hodnotu, krome toho ze to ma bliz k ctecce knizek pomerem stran, ale ja uz ctecku mam e-inkovou, tak asi nemam duvod. Navic ja se zarekl ze uz nikdy nedam za telefon vic nez 18 litru. S21 5G 256GB sem koupil za 15 novej, takze neni co resit :)
    A porad si rikam, ze mobil s pohyblivejma soucastkama proste musi jit brzo do kopru uz z logiky veci driv nez cokoliv klasickyho..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: mimochodem to samé si říkám jak lidi hořekují, že nebude Note. V momentě kdy Ultra (a Z-fold) podporují S-pen, tak ten Note už tam je prostě navíc
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Já jsem s tím zase včera chvilku šermoval v datartu a asi ne (a nejde o kyselý hrozny):)) Nějak se mi zdá ten display takhle klasicky pro mě lepší
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: :) vždyť se normálně bavíme...

    A co ty? Bral bys skládačku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jo takhle! promin, ja tvuj post pochopil trochu jinak, sorry ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: vždyť jo, z té nabídky co mají si každý vybere...dělat tu FE edici každý rok je prostě "navíc". Navíc letos je silný to "áčko", čili kdo by si vzal "osekanou S21"?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: a cetl si ten clanek nebo jen nadpis? ;) asi to dava docela smysl, ne? pokud maj cip v telefonu za pade, kterej se prodava jak divej a v telefonu za 15, tak chapu, ze ten levnej zrusej a zacnou ho cpat do tech za pade :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam