• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tím že jste "uvnitř", vidíte sms apod...tak by to mělo jít takhle:

    Jak obnovit telefon nebo tablet do továrního nastavení? | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/support/mobile-devices/obnova-do-tovarnich-hodnot/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    POZITRON: já nechápu že nejde to továrko, kam až se dostanete? přece tam by to nemělo chtít žádný heslo
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT: jo, taky jsme cumeli s otevrenou hubou, ale bohuzel nam ani to nepomohlo. porad jsme v bode, kdy se jakoby odesle overovaci mail na adresu, od ktere sice mame heslo, ale v mailu neni vubec nic, co bysme mohli potvrdit.
    nevime, co ted s tim, jak se jejiho google account zbavit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    POZITRON: bože co je tohle za člověka??? Ta ženská
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Takze pani mi dala sve heslo do gmailu. Kdyz chci odebrat jeji samsung account, rika mi to, ze v nem nema zadane heslo a ze mam potvrdit v jejim gmailu identitu v odeslanem mailu. Jenze v gmailu zadny mail neni a to ani v promoakcich, ani ve spamu, nikde. Je to urcite spravny mail, ten se zobrazuje i v mobilu v jednom z kroku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: Telefon i SIM se do sítě přihlašují svými čísly. Plus tedy způsob jakým jsi MP ten mobil zaplatila, tě také mohl ztotožnit.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    STEMBUS: Haha, strašná sranda. :) Můžu to teda nějak odhlásit, nebo tam muž bude muset zase jet, aby si to paní odhlásila sama?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    POZITRON: To se při čorkach stava vcelku pravidelně no ;)

    Ale co ti budu vypravet, neni to tvá první :)))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Ještě by mě zajímalo, jak je možné, že policie zjistila, jaká simka je vložená v kradeném mobilu Samsung Galaxy. Včera volali, že mobil, kterej jsem si koupila v říjnu v Mobil pohotovosti, je kradený. Právě se vracím z fízlárny, kde jsem ho byla odevzdat. MP mi vrátí peníze naštěstí. Nerozumím, jak policie zjistila, že v mobilu je moje simka, pak asi od operátora zjistili, o koho se jedná, protože znali i mé jméno. Nechápu, jak se jim podařilo zjistit, kdo ho používá.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Koupila jsem si narychlo mobil od paní přes Sbazar, ale paní si jaksi neodhlásila Samsung Account. Krom toho, že tam má i smsky a otevřená okna v prohlížeči. :) Můžu to nějak udělat já bez její součinnosti? Pořád to po mně chce přihlášení a ověření z jejího mailu. Nemůžu odebrat/odhlásit tento její účet a ani obnovit tovární nastavení.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ele pro elektroniku obecne a pro tyto zalepene zarizeni predevsim - problemy se objevi prevazne na zacatku a pak az treba 3-4 roky po koupi.

    Takze nemam strach z 2nd hand, pouze jsem pragmaticky clovek a 20 minut zkouseni funkci je lepsi naz hodina na telefonu pozdeji :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MARTIK: Oboji.

    No bazaryy maji omezenou zaruku - takze je dobre to vyresit v te lhute.
    Protoze je lepsi zjistit ze nefunguje spravne vibracni motorek a vymenit - nez to resit jako reklamaci.

    Zadny extremni testovani, ale proste BT, WiFi, GPS, krokomer, jas displeje atd.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MCKIDNEY: kupuješ to na prodejně, nebo online? Předpokládám, že u online máš 14 dnů na odstup (jak píšeš: "odzkouset jak to dostanes a pak vratit do tydne je nejlepsi"). S tím ti nedělali problémy? Jako že jsi to třeba poškodil během té lhůty?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Takze pokud se ti tam vejde cena pasku (~500 v CZ obchode) - tak radeji vemu tam, nez v Alze.

    Mame tedka porusili smlouvu o okamzite vymene v Alze a reklamaci o 30 dni pozdeji neuznali protoze vniknuti vody do hodinek urcenych pro plavani.

    Bazarove a 2nd hodinky mam vcetne Gear S3 5x a z toho 2x MP.cz. Kupovat to nove je placeni za komfort a uznavam ze pro nekoho stale dulezite.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MARTIK: Kdyz jde o integrovane bazary, tak MP.cz a slusnou reputaci. pouzivam roky.

    Tedka jsme koupili Active 2 44mm Jakost B, Pouzite (Takze defakto 2 nejhorsi moznost) Sklo naprosto v poradku, malinkate oderky na tele (Ja bych je ani nevidel bez lupy) Pasek originalni a neporuseny.

    Je to bazar, takze poradne odzkouset jak to dostanes a pak vratit do tydne je nejlepsi. Zaruku poskytuji, ale tomu se doporucuji vyhnout pokud nemusis.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MCKIDNEY: díky za tipy. Dá se té mp.cz věřit? Prodávají ty použité kusy v dobrém stavu?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Unikátní koncept skládacího Samsungu se nejen ohýbá, ale i roztahuje
    https://smartmania.cz/unikatni-koncept-skladaciho-samsungu-se-nejen-ohyba-ale-i-roztahuje/

    Teda nevím jestli bych tohle úplně chtěl, ale zajímavé...
    HULIK
    HULIK --- ---
    NEVILL: Já našel jen nějaký info že to snad Samsung začne pomalu vypínat a že začal v Asii ...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: No, taky to teď mám prázdné, ale netuším kdy to zmizelo, tu funkci jsem nepoužíval. Zkoušel jsem pár dotazů na googlu, ale taky jsem ohledně toho nic moc nenašel...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HULIK: Me to zmizlo cca ve stejnou dobu a zpet o den pozdeji. tedka jsem to prave zkusil, abych si to overil.

    Drzim palce a zkus si overit ze Samsung ucet se synchronizuje.
    HULIK
    HULIK --- ---
    MCKIDNEY: Já to mám už 8 dní takto prázdné
    ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam