• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Prosim pomoc :)
    Note4 SM N910F mi z bezneho chodu skocil do rezimu kdy bootuje a napise jen v rohu set warranty bit kernel. Kdyz to udelal cca pred tydnem, tak po promazani cache a vyndani pametovky normalne nabehl, pametovka vracena, vsechno funkcni... no a dneska se behem nabijeni resetl a opet do tohoto stavu :( ale uz nepomohlo ani maznout cache, ani factory reset, ani nekolik resetu baterkou. Je v tom nejaky polsky Plus UI, tvarilo se to oficialne uplne stejne jako predchozi note s t-mobile UI, jen jiny logo. Nekolik let normalne behal, stahoval aktualizace atd.

    Kde hledat chybu? Pripadne co se s tim da provest ke zprovozneni?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Souhlas, ale uz to neni o veku :) Mama jako zivnostnik si nastavuje veci sama a jede odpovedne ve veku duchodce.

    25 let stary vysokoskolak me tu sedi a vyklada jak staci vypnuta GPS.
    Nevedomky toho, ze naprosta vetsina presnosti modernich telefonu pochazi z huste 2G a 4G site. Te site co odhali i letouny neviditelne na radaru :)

    Je potreba si uvedomit ze foba osobniho rustu s technologickym rustem je Zeitgeist a uz skoncil. Mladi jsou v tom mnohdy horsi jak starsi.

    PS: Omluva za repost, ale prilis mnoho chyb i na mne :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAVARA: já si taky říkám. jestli dala telefon se zprávama atd a pak klidně heslo svého mailu, aby to pomohla vyřešit, tak se nedá mluvit o sviňárně. jen prostě vůbec nechápe jak to funguje:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: Imo. je to prostě neznalost techniky na její straně - mám rodiče s android telefony, nepřekvapuje mne to :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Servis neni nutny, ale mozna bude preferovany podle technicke urovne.

    Reboot do recovery a reset tam by mel porad fungovat.
    Reboot do download a Odin to samozrejme smaze taky.

    Moc bych pani nehanil, Android s Play Store je prakticky single-user system co se ohani tim jak si nastavujes a mazes ucty. Samsung API je navic proslule problemy s 2FA a email authorizaci. Obcas jsme museli 10x smazat app chance jenom aby jsme dostali email do SHealth (Zatimco jine Samsung ucty uz slapaji)

    Kdyz si pak uvedomis, ze nevis vlastne jak funguje mobilni telefon (Viz dotaz o policii) tak neni obtizne si predstavit nekoho kdo neumi ci nechce delat tovarni reset.


    POZITRON: Jak psal NAVARA
    Pokazde kdyz se tvuj mobil pokusi o prihlaseni do site, tak odesila 2 klice: Radio(Telefon), SIM. I kdyby jsi nedostala moznost volat ci te sit odmitne, tak tyto hodnoty jsou ulozene.
    Pokud je telefon radne nahlasen operatori pak poslou tvoje telefonni cislo dal sprave (A nebo taky vic jak se deje neustale :)

    Na stejnem principu, ale obracenym smerem, google sleduje s kym se shazis a kde (Je to zapnute jako "Zvyseni presnosti" v nastaveni GPS :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT: hlavne muz stravil 4x 30 minut v aute kvuli tomu. mam uplne sto chuti odhalit jeji identitu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    POZITRON: tak já myslím, že ti můžu předat svou cenu "nejpodivnější osoba z bazoše", kterou jsem měl od doby co jsem prodával dětskou autosedačku...je to putovní cena a zasloužíš si ji. Gratuluju:)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT: manzel ji ho jede vratit
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    obávám se, že tě čeká cesta do servisu samsung
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ale do toho jejiho gmailu, kam mame pristup, nic neprijde. ani ve spamu, ani v promoakcich, nikde.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT: podle tveho navodu skoncime v bode spodni screenshot
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tím že jste "uvnitř", vidíte sms apod...tak by to mělo jít takhle:

    Jak obnovit telefon nebo tablet do továrního nastavení? | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/support/mobile-devices/obnova-do-tovarnich-hodnot/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    POZITRON: já nechápu že nejde to továrko, kam až se dostanete? přece tam by to nemělo chtít žádný heslo
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT: jo, taky jsme cumeli s otevrenou hubou, ale bohuzel nam ani to nepomohlo. porad jsme v bode, kdy se jakoby odesle overovaci mail na adresu, od ktere sice mame heslo, ale v mailu neni vubec nic, co bysme mohli potvrdit.
    nevime, co ted s tim, jak se jejiho google account zbavit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    POZITRON: bože co je tohle za člověka??? Ta ženská
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Takze pani mi dala sve heslo do gmailu. Kdyz chci odebrat jeji samsung account, rika mi to, ze v nem nema zadane heslo a ze mam potvrdit v jejim gmailu identitu v odeslanem mailu. Jenze v gmailu zadny mail neni a to ani v promoakcich, ani ve spamu, nikde. Je to urcite spravny mail, ten se zobrazuje i v mobilu v jednom z kroku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: Telefon i SIM se do sítě přihlašují svými čísly. Plus tedy způsob jakým jsi MP ten mobil zaplatila, tě také mohl ztotožnit.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    STEMBUS: Haha, strašná sranda. :) Můžu to teda nějak odhlásit, nebo tam muž bude muset zase jet, aby si to paní odhlásila sama?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    POZITRON: To se při čorkach stava vcelku pravidelně no ;)

    Ale co ti budu vypravet, neni to tvá první :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam