• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEar S2 uz neee :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    nebo pak hodinky s ir :-)
    Samsung Galaxy Gear – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Gear
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MCKIDNEY: Nj nj Xiaomi jsem videl ze ma IRko, to jedine ze bych pak nosil sluzebni jabko, nejaky galaxy Note na cmrkani a misto zalozniho Lenova tenhle šajomi.. chjo, proc to tam nemohli nechat.. tak uzitecna vec, prijdu do meetingovky, zapnu projektor, protoze vsechny ovladace klasicky s vybityma baterkama, a jede se. Elegance sama. V restauraci rve z bedny fotbal? Zadny problem, staci se podivat co je to za znacku.. ha, panasonic.. najdu a ztlumim/prepnu/vypnu. Klimatizace moc/malo jede? Zadny problem. Zrcadlovku dam na stativ na balkon a zevnitr cvakam aniz hledam ovladac nebo mrznu na balkone. Tak kouzelna vec!

    USBckovej tezko rict jak je s tema app na ovladani veci kompatibilni, nosit ho zapichnuty v telefonu neni prakticky, jedine to davat do klicenky se sluchatkama.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    XMEDA: Oni po case udrzuji jenom nejnovejsi image pro dane modely no.
    XMEDA: Congrats
    XMEDA: Redmi Note, ale to asi neni ten note co by jsi chtel :)
    Teoreticky jsou USB IR blastery no.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Odin dobehl, telefon se resetnul, modra tapeta, chytra sit O2..... pani s modrou hlavou.. blika modra dioda......cela vecnost............ a vida, zacatek systemu! :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MCKIDNEY: pravda, ten tmobile image zhavaroval na konci, ten tvuj se nacita.....
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kdyz jsme u toho, zadny dalsi novejsi Note uz nema infraport, ze? Vzhledem k tomu, ze to IRko pouzivam nekolikrat tydne na veci co kolikrat uz ani nemaji ovladac, tak by mi chybelo hodne.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MCKIDNEY: Diky moc! :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    XMEDA: Hodil jsem ti do fronty tohle:
    Download Samsung GALAXY Note 4 SM-N910F O2C Czech Republic (O2C) N910FXXU1DRI2 firmware
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-4/firmware/SM-N910F/O2C/download/N910FXXU1DRI2/250243/
    Normalne jako free user 4MB/s .

    Instrukce a Odin je v priloze.

    Dej si bacha na 2 veci:
    - Mas na 99% odemceny bootloader aby jsi tam dostal svoje predchozi custom romky. Takze neinstaluj nic co nema spravne SHA-1
    - Potrebujes cely balik AP,BL,CP, HOME_CSC / CSC v CSC

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Stahuju https://samfrew.com/download/Galaxy__Note__4__-Snapdragon-__/76ur/TMZ/N910FXXU1DRI2/N910FTMZ1DQI1/ tak uvidim.. download mode komunikuje s Odinem, tak to treba neni mrtvola uplne.. su zvedavy az to tam uploadnu.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    hm tak po zalogovani - archived FW, premium users only.. :(
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    XMEDA: ODIN ci Ofiko image KNOX neresi. Nicmene narazis pozdeji na problemy ze aplikace potrebuji patche ci zmenu build.prop na zarizeni co neni Samsung.

    Nicmene co ted, no zacal bych kompletnim flashem vsech partitions:
    Download Samsung GALAXY Note 4 SM-N9106W firmware
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-4/firmware/#SM-N910W8
    Jenom bacha ze note 4 ma nekolik modelu.

    S registraci je pomaly download a serveru docela duveruji - vim ze overuji klice KNOXu, takze malware by se siril svobodne netem i tak.

    Tim poresis, ze FW samotnych chipu je v poradku a SoC taky.
    Pak muzes zacit instalovat co chces dal
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MCKIDNEY: Nu a jak s tim Odinem refresh udelat? (mam ho stahly, ale nemel jsem zatim moc cas to zkoumat). Asi by to chtelo nejdriv nejak vykopirovat z mobilu aktualni SW a ulozit, pak to asi flashnout jinym. Kdyz tam vidim knox 1, tak uz ma asi fuc electrofuse a ten polsky UI nejspis nebyl original (ale fungoval roky uplne normalne). Je nekde nejaky archiv oficialnich image? Treba s tmobilemcz nebo tak..?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    XMEDA: uuuh, to je SoC hlaska. Zacal bych Odinem a kompletni refresh. Tohle nepodcenovat.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Prosim pomoc :)
    Note4 SM N910F mi z bezneho chodu skocil do rezimu kdy bootuje a napise jen v rohu set warranty bit kernel. Kdyz to udelal cca pred tydnem, tak po promazani cache a vyndani pametovky normalne nabehl, pametovka vracena, vsechno funkcni... no a dneska se behem nabijeni resetl a opet do tohoto stavu :( ale uz nepomohlo ani maznout cache, ani factory reset, ani nekolik resetu baterkou. Je v tom nejaky polsky Plus UI, tvarilo se to oficialne uplne stejne jako predchozi note s t-mobile UI, jen jiny logo. Nekolik let normalne behal, stahoval aktualizace atd.

    Kde hledat chybu? Pripadne co se s tim da provest ke zprovozneni?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Souhlas, ale uz to neni o veku :) Mama jako zivnostnik si nastavuje veci sama a jede odpovedne ve veku duchodce.

    25 let stary vysokoskolak me tu sedi a vyklada jak staci vypnuta GPS.
    Nevedomky toho, ze naprosta vetsina presnosti modernich telefonu pochazi z huste 2G a 4G site. Te site co odhali i letouny neviditelne na radaru :)

    Je potreba si uvedomit ze foba osobniho rustu s technologickym rustem je Zeitgeist a uz skoncil. Mladi jsou v tom mnohdy horsi jak starsi.

    PS: Omluva za repost, ale prilis mnoho chyb i na mne :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAVARA: já si taky říkám. jestli dala telefon se zprávama atd a pak klidně heslo svého mailu, aby to pomohla vyřešit, tak se nedá mluvit o sviňárně. jen prostě vůbec nechápe jak to funguje:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POZITRON: Imo. je to prostě neznalost techniky na její straně - mám rodiče s android telefony, nepřekvapuje mne to :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam