• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: kdyz uz resit tyhle obstrukce, tak vybornej je takovej ten drzak, co k nemu priblizis telefon a on se sam rozevre, mel sem ho, byl skvelej. Zkusim najit link (stal asi 800)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    doporučte mi nějaký držák s přísavkou a bezdrátovým nabíjením do auta..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tak za prvý, ty bys měl těšit až představí nový Samsung i bez baterky! Nerad, ale dělám si u tebe černej puntík!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: to asi časem udělám, ale S22 bude mít lepší foťák...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: proc si ji nenechas vymenit? ten telefon bude naproto vyhovujici i za dva roky, kvuli baterce kupovat zbytecne novou elektroniku.... vymena baterky 900 kc
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Teda už docela netrpělivě čekám až vydají S22, po těch skoro třech letech teď poslední dobou začíná být na S10 dost znát jak jde výdrž baterky dolů...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: divny, ted sem to zkousel na S21 (moje starsi uz nemam, ale chtelo to taky) a pozaduje to heslo.
    SONIC
    SONIC --- ---
    SONIC: mozna ze nejnovejsi bezp aktualizace to uz osetrily na novejch strojich ale nesetkal sem se s tim ze by to neslo..
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: mam jinou zkusenost..pro jistotu sem ted vzal nahodnej samsung do ruky a smaznul sem s toho ucet bez hesla..u Samsung accountu to prave nejde..ale google mazem uplne bezne pokud mas pristup do nastaveni..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: kdyz chces smazat google ucet z nastaveni mobilu, tak minimalne na samsungach to chce od toho google acountu heslo, aby se provedl delete.
    SONIC
    SONIC --- ---
    POZITRON: smazat jeji GOOGLE ucet z nastaveni (z duvodu FRP - blokace google uctem po udelani tovarny z recovery) to de udelat bez hesla a potom udelat tovarni nastaveni z recovery..ale dyz vidim tu hromadu prizpevku tak pisu asi pozde :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PHLANX: v praze
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    BRKODLAK: Cesky servis ?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Poradi mi pls někdo servis v Praze, kde by se mi koukli na myho milacka a ja jim ho mohl s klidem sverit? Idealne stylem: přiměřeně drahá diagnostika, podle ktere by se pak rozhodlo co dál. předem všem diky.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Jinak Note vesele beha, uz dodelavam posledni nastaveni a stahuju zpatky mapy. Tak jeste jednou velke diky! :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEar S2 uz neee :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    nebo pak hodinky s ir :-)
    Samsung Galaxy Gear – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Gear
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MCKIDNEY: Nj nj Xiaomi jsem videl ze ma IRko, to jedine ze bych pak nosil sluzebni jabko, nejaky galaxy Note na cmrkani a misto zalozniho Lenova tenhle šajomi.. chjo, proc to tam nemohli nechat.. tak uzitecna vec, prijdu do meetingovky, zapnu projektor, protoze vsechny ovladace klasicky s vybityma baterkama, a jede se. Elegance sama. V restauraci rve z bedny fotbal? Zadny problem, staci se podivat co je to za znacku.. ha, panasonic.. najdu a ztlumim/prepnu/vypnu. Klimatizace moc/malo jede? Zadny problem. Zrcadlovku dam na stativ na balkon a zevnitr cvakam aniz hledam ovladac nebo mrznu na balkone. Tak kouzelna vec!

    USBckovej tezko rict jak je s tema app na ovladani veci kompatibilni, nosit ho zapichnuty v telefonu neni prakticky, jedine to davat do klicenky se sluchatkama.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    XMEDA: Oni po case udrzuji jenom nejnovejsi image pro dane modely no.
    XMEDA: Congrats
    XMEDA: Redmi Note, ale to asi neni ten note co by jsi chtel :)
    Teoreticky jsou USB IR blastery no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam