• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TAP: Zkusit to přes bixby rutiny nějak?

    Pokud - zařízení - potom - nikdy nepripojit

    To je hodně velkej var z vody ale;))

    Nebo potom Tasker ale s tím neumim:(
    TAP
    TAP --- ---
    dá se nějak přesvědčit Android potažmo Bixby, aby se nepřipojoval automaticky k jednomu konkrétnímu BT zařízení? ale abych ho zároveň mohl mít uložený ve spárovanejch a ostatní zařízení mít normálně připojený automaticky
    mám doma bedny, co maj trochu agresivní BT funkci a spojí se s telefonem, i když zrovna hrajou z telky nebo jinýho vstupu. takže když pak chci pustit cokoliv na telefonu, hraje to do BT driveru beden, i když je třeba zrovna aktivní jinej vstup. řešim to buď ručním odpojením z připojenejch BT zařízení (víc kliků), komplet vypnutím BT (míň kliků, nepraktické) nebo odpárováním beden ze seznamu zařízení (velmi nepraktické).
    můj ideál je, že telefon bude přehrávat přes svý repráčky vše a v případě, že vyloženě budu chtít poslouchat přes bedny, ručně se k bednám připojím (víc kliků, ale nedělám to tak často)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANZO: Vypadá to že to druhý, umí jen 25W nabíjení
    HANZO
    HANZO --- ---
    Existuje na Folda 3 nějaká rychlonabijecka nebo je mrdka, která se proste nabíjí 90 minut? Díky za radu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ty mam ja a neni to zadnej problem, ale bacha na to, kam lepis plisek aby sis nezabloknul nfc funkce.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Otecko je pouziva a ma to svoje neduhy.
    Hlavni 3 neduhy:
    - Podle konstrukce telefonu blokuje QI neboi NFC
    - Hloupe pokud nemas kryt
    - Ploche varianty porad padaji pri pohybu nahoru a dolu.

    Jinak to telefonu prakticky nevadi, muze to rozbit kalibraci kompasu - ale ten moc lidi nepouziva :)

    K tem kameram vyslo zajimave video, mozna ocenite:
    Smartphone Cameras vs Reality!
    https://www.youtube.com/watch?v=MZ8giCWDcyE
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Hele a co ty magnetický držáky, škodí to něčemu nebo ne? Furt na to nemám ujasněnej názor.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DRAGON: Nektery prisavky odejdou po case na slunku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: zena ho nemela na sklo, ale mela ho danej pres vetraci dvirka na palubce (takova ta druha moznost proste) a drzi to paradne, jako ze se to ani nehne. Na skle to imho musi drzet taky dobre, jen ho musis totalne lihem vycistit od mastnot a pri prisavani na sklo mit v aute aspon pokojovou teplotu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: držel na skle dobře? Já mám teď od fixed bez nabíjení a ten se pomalu nedá ani sundat
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    XMEDA: Prosím, tohle už ne:(
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NAVARA: Ano, s mobilem jde i zatlouct hrebik.. ale..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XMEDA: jo, protože sebou chceme nosit dva krámy, ten těžší navíc jen pro případ "co kdyby"
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nebo si k mobilu vemte treba Sony RX100 mk1 a nadela za cca 6k kc lepsi raw fotky nez jakejkoliv mobil..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak ono nejde o megapixely, jako ze vubec, stacily by tri. Spis jde o ty algorytmy,ktery to pocita po porizeni fotografie, tam je velkej rozdil mezi s10 a s21, obrovskej Ale zas neni to něco, kvuli cemu bych musel menit stroj, neni to tak dulezity, i ta s10 delala dobry fotky, kdyz clovek vi, jak fotit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: opraveno prosincovou aktualizací!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: možná velikost...teď mám 6,2 palce, klidně bych bral 6
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: :))

    mně ale fakt nějak nic nenapadá...

    8GB Ram je na mně dost
    128GB paměť taky
    všechno se vším co potřebuju mi komunikuje už teď
    u toho foťáku by asi šlo pár věcí posunout dál (v blbým světle, stabilizace videa atd)

    Ale klidně si právě počkám na S23, jen tohle mi jako stimul nestačí
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Spousta megapixelů navíc! Jsem si vzpomněl jak kdysi dávno kamarád vybíral foťák a říkal "Ty krávo, deset megapixelů!! Chápeš to? K čemu ti to jako bude, budeš fotit billboardy nebo co??" :-))

    To už je fakt hodně dávno, v dobách kdy deset megapixelů bylo jako fakt hodně... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: po pravdě ani moc neumim říct co by mě stimulovalo k nákupu:// Třeba u S10 řady bylo najednou více objektivů, nebo tak...Teď je to takový "furt to samý". Ale možná je chyba ve mně že na to moc čumím:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam