• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: za standardní cenu zařízení vykoupí (dělá to pro ně MobilPohotovost takže to co nabízí jejich tool jako výkupní cenu tak +- platí), a k tomu navíc dostaneš 4k slevu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: jinak ja teda pochopil tu akci s vykupem, ze ti proste nabizej AZ 4 Tisice za starej telefon, ne ze ti ho za ctyrku vykoupej a JESTE K TOMU ti odectou dalsi 4 tisice... tak snad mas pravdu ty
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: mne nabidnul samsung za S10 1500, protoze mel malej skrabanecek na roku hornim, jinak v naprosto perfektnim stavu... jsou to strasny kurvy, samozrejme sem ten obchod zrusil.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NAVARA: s tema buds nechapu - ted nekupujes nic, pak dostanes kod pres ktery koupis buds za korunu, takze by to mela byt cista "sleva"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JOHN_LENON: Není to jen 4k za odkup starého zařízení a 1,3k za pre-order?
    O ty buds musíš tu cenu zvednout, jestli je chceš pak odečítat - tj. nula s nulou
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    DRAGON: Je to o 5 mm menší, což třeba pro mě je killer feature. :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: s22 256 - 23k
    buds pro - 4k
    akce při výkupu - 4k
    stará s10 128 na výkup - 4k(?)

    4+4+4= 12k

    23 - 12 = 11k

    samozřejmě je to nadsazený
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    koukam, co vlastne Samsung prodava a udava jako novej model. Je to uplne stejny jako S21, jen s tim rozdilem, ze ma skleneny zada (za mne horsi featura, dalsi krehka vec) a ma to misto blth 5.0 (kterej sam o sobe je dobrej a umi BLE) novejsi 5.2 verzi. Ulet :)

    Compare Samsung Galaxy S22 5G vs. Samsung Galaxy S21 5G - GSMArena.com
    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11253&idPhone2=10626
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    si rikam, po tech vsech slevach, kolik teda vyjde takova S22 256GB? :)
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    FYI - přes Samsung Members je možné dostat slevu dalších 1300. Platí dozítra u Alza, MP, Electroworld.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    objednal jsem s22 256 u samsungu. ja to pochopil tak, že ty 4k dostaneš vždycky, plus cenu toho vykoupeného telefonu. koukal jsem do obchodních podmínek akce.

    a budsy už tu někdo psal.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ze ja zas pospichal, ted uz maj v datartu i tu 256 verzi a davaj mi slevu 1300 za preorder .. facepalm
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Tak sem raky predobjednal s22 256.. mam ted s10e tak se tesim.. jenom se desim tech nastavování vsech bankovnictvi, smart klíčů atd.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: Při té předregistraci bonusu tam můžeš nezávazně zaškrtnout typ telefonu, byl tam seznam několika typů z těch posledních za nedávná léta, možná se daly vybrat i další, ale já nic neodprodávám tak jsem tomu nevěnoval pozornost.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SMOKY: Lisi se to podle typu a stavu zarizeni stareho zařízení.. ty 4k dostanes zrejme za nejake novejsi modely... nekde se tam do toho da doklikat z te preobjednavky - tam kde ty bonusy zminuji je nejaky proklik na detail akce
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jak funguje ten bonus 4k ? Ti daji za jakykoliv stary telefon ? Nepodarilo se mi najit detaily.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEDOFREDO: Musíš na to udělat předregistraci, udělat si předobjednávku, po doručení si registruješ telefon a použiješ token na objednání těch sluchátek, tak nějak jsem to pochopil.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NEVILL: Proc v ty predregistraci pro sluchatka neni u obchodu na vyber samsung.cz? :) cos tam daval?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Ne, stále mám S10
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nemas ted s21? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam