• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ultru ocekavam s mirnym optimismem.


    Libi se mi:

    * Nejlepsi display - Jako uz u Samsungu dlouhou dobu.

    * Victus Plus - Jeste tvrdsi celni sklo, hura.

    * Stylus - Opet to neni jen "dalsi telefon". Je to telefon na kterem si nakreslim schema a podepisu dokument. Chapu ze jini nepotrebuji a nic proti, za me takhle.

    * Pouzdro umi postavit telefon na vysku i na sirku. Tohle mam rad mmj na conf calls, kde to pouzivam misto web camery. Protoze pratele kvalitou je to uplne jinde nez vetsina web camer.

    * Ultra sonic fingerprint sensor - Dosud nemam, tesim se.

    * Portrait mode i pres ~70mm tele.

    * RDNA2 GPU v evropske variante. Tohle bylo rizikove a urcite drazsi nez koupit dalsi iteraci bezneho designu. Ja to chvalim. Pokud se to nepovede, tak si to holt vyzeru se Samsungem. Ale bylo nutne s vecma pohnout. Ty GPU v "top" Snapdragonu atp jsou proti Apple otresne pomale, casto cca 1/3 vykonu.

    Mrknete se na Grid Autosport a porovnejte FPS Apple vs Snapdragon 8 gen 1.

    * Face unlock - narozdil od pritroubleho Pixel 6 to neni zakazane, hura.

    * WiFi 6e, tzn nad 5 GHz nove pridano 6 GHz. Nemam doma UTP, nerad vrtam barak a potrebuji tudiz spoustu kanalu na mesh a na vlastni koncova zarizeni. GBit vzduchem, rulez.

    * 5G ktere narozdil od Pixelu funguje i v CR a i v roumingu vsude mozne.



    Nelibi se mi:

    * Stale malinke uhlopricky obou tele senzoru.

    * Nezazracna uhlopricka ultrawide.



    Velka neznama, protoze recenze stoji za houby:

    * Kvalita anten GSM / 5G / WiFi / BT.

    * Realna kvalita fotek.

    * Jak dobre si mic array poradi s vetrem.

    * Kvalita repro.

    * Kvalita vodotesnosti.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON:

    1) no já mluvím o "dobách S10" = doba kdy Samsung patřil ve fotomobilech ke špičce ve srovnání s konkurencí
    2) těžko říct já Xiaomi, nebo Huawei nemám...ale fotky z mojí S10e a S21 jsou na hlavní určitě srovnatelný (něco jinýho je zoom samo)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: ja nevim, ale přijde mi, ze moje s10 ve srovnání se současnýma telefonama fotí děsně. (?) :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já jsem zvědavej na ty foťáky...Snad se konečně zase vrátí do dob S10 (nebo se tam alespoň přiblíží)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jj, je to bonus k vykupu. Mam starou S5, kterou mi vykoupi za 10Kc, ale dostanu k tomu 4k bonus :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEDOFREDO: Pokud je chceš. Normálně bys je musel koupit, takže přičti 4k k ceně telefonu. Neslevuješ tedy těch 12k ze základu 23k ale z 27k.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NAVARA: jasný, proto píšu, že je to nadsazený.
    Reálná sleva bude výkupní bonus 4k plus částka za výkup starého telefonu.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    a ještě sluchátka:
    Bonus Galaxy Buds Pro (SM-R190NZSAEUE) za 1 Kč
    a. Zakoupením Nového Přístroje Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra, po předregistraci Účastníka, a
    registrací Nového Přístroje v aplikaci Samsung Members získává Účastník momentem obdržení schválení
    registrace emailem nárok na e-voucher (unikátní kód), díky kterému může mít Galaxy Buds Pro (SMR190NZSAEUE) za 1 Kč
    b. Bonus získá Účastník vygenerováním e-voucheru v aplikaci Samsung Members podle článku 9) těchto
    Pravidel a uplatněním kódu z e-voucheru na stránkách www.samsung.cz
    c. K uplatnění kódu z e-voucheru je nutné na oficiálním e-shopu www.samsung.cz vložit do košíku Galaxy
    Buds Pro stříbrné (SM-R190NZSAEUE) a uplatnit slevový kód a to nejpozději do 30. 4. 2022. Bonus bude
    bezplatně zaslán na adresu uvedenou v objednávce. Po 30. 4. 2022 nebude možné kód z e-voucheru
    uplatnit a nárok na tento Bonus Účastníkovi zaniká.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Výkupní Bonus
    d. Zakoupením nového Přístroje uvedeného v článku 5 těchto Pravidel a předáním (resp. odprodejem) svého
    starého funkčního přístroje přes portál www.novysamsung.cz a vyplnění parametrů starého funkčního
    přístroje Účastníka, má Účastník nárok na získání Výkupního Bonusů ve výši 5 000 Kč při koupi přístroje
    Galaxy S22 Ultra a na získání Výkupního Bonusů ve výši 4 000 Kč při koupi přístroje Galaxy Z S22/S22+ za
    splnění podmínek stanovených v těchto Pravidlech, zejména podle čl. 7).

    Výkupní částka za starý funkční
    přístroj bude Účastníkovi vyplacena po validaci stavu tohoto starého přístroje a to bankovním převodem na
    bankovní účet Účastníka.

    Samsung Výkupní Bonus za registraci a koupi nového Přístroje ze série Galaxy
    S22 podle článku 5) a odprodej starého přístroje bude Účastníkovi zaslán bankovním převodem na jeho
    bankovní účet do 35 pracovních dnů od splnění podmínek.

    https://api.my-samsung.com/UploadImages/terms/TermsConditionsLegal_43440.pdf

    Podle tohle odstavce to chápu tak, že výkupní bonus a výkupní částka za starý telefon jsou dvě různé věci.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: za standardní cenu zařízení vykoupí (dělá to pro ně MobilPohotovost takže to co nabízí jejich tool jako výkupní cenu tak +- platí), a k tomu navíc dostaneš 4k slevu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: jinak ja teda pochopil tu akci s vykupem, ze ti proste nabizej AZ 4 Tisice za starej telefon, ne ze ti ho za ctyrku vykoupej a JESTE K TOMU ti odectou dalsi 4 tisice... tak snad mas pravdu ty
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: mne nabidnul samsung za S10 1500, protoze mel malej skrabanecek na roku hornim, jinak v naprosto perfektnim stavu... jsou to strasny kurvy, samozrejme sem ten obchod zrusil.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NAVARA: s tema buds nechapu - ted nekupujes nic, pak dostanes kod pres ktery koupis buds za korunu, takze by to mela byt cista "sleva"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JOHN_LENON: Není to jen 4k za odkup starého zařízení a 1,3k za pre-order?
    O ty buds musíš tu cenu zvednout, jestli je chceš pak odečítat - tj. nula s nulou
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    DRAGON: Je to o 5 mm menší, což třeba pro mě je killer feature. :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: s22 256 - 23k
    buds pro - 4k
    akce při výkupu - 4k
    stará s10 128 na výkup - 4k(?)

    4+4+4= 12k

    23 - 12 = 11k

    samozřejmě je to nadsazený
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    koukam, co vlastne Samsung prodava a udava jako novej model. Je to uplne stejny jako S21, jen s tim rozdilem, ze ma skleneny zada (za mne horsi featura, dalsi krehka vec) a ma to misto blth 5.0 (kterej sam o sobe je dobrej a umi BLE) novejsi 5.2 verzi. Ulet :)

    Compare Samsung Galaxy S22 5G vs. Samsung Galaxy S21 5G - GSMArena.com
    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11253&idPhone2=10626
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    si rikam, po tech vsech slevach, kolik teda vyjde takova S22 256GB? :)
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    FYI - přes Samsung Members je možné dostat slevu dalších 1300. Platí dozítra u Alza, MP, Electroworld.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam