• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    malá zajímavost:

    S22 NEMAJÍ nalepenou na displayi ochrannou folii z výroby!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER:tak zrovna u tohoto cloveka je skoda, ze si prasi dobry fotograficky oko mobilem, ty fotky jsou totalne plochy a pritom to v nich je. Kdyby fotil na cernobilej stred, tak kdo vi kde by dneska byl krome instagramu. Mi to trochu pripomina delat neco na krec abych jen dokazal ze to taky jde. Ale ono se pak z toho ztraci to kouzlo dokumentu. Viz krajiny zasumneny, viz plasticky portretovky, atd. Kdyby to fotil na chemii, byly by ty fotky genialni.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Tenhle kluk z IG me pravidelne dostane.

    Nevim jestli to splnuje narocne definice, nevim jestli by se mu to na fotak fotilo lepe nebo hure (on rika ze hure, ze by mu to plasilo focene lidi), kazdopadne mam ty jeho pociny moc rad. Casto je to plne sumu a vseho spatnyho, ale tim se u me nic nemeni. Souhlas ze vec vkusu.

    Taky uznavam ze to muze byt vsechno jinak a ze ho muze platit Apple pro Rusky trh.

    Login • Instagram
    https://www.instagram.com/dcim.ru/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jako ono se na mobily daj vyfotit dechberouci fotky, to nepochybne. Ale musis mit kliku. Se zrcadlem je muzes vyfotit mnohem mnohem bezneji.
    A asi je to taky trochu o tom, co pro kazdeho znamena serious photography. Treba ten portret hilary clinton je pekelne hnusnej.


    TEKKIT: nepochybne to je uzasnej stroj, ta ultra. Ale je to porad mobil v cene prumernyho prime objektivu, na to nezapominat. Staci s tim vlezt do sera nebo nedej boze tmy. Nebo si s tim hrat ve svete rychle zaverky, konci. A v takovem okamziku spada ultra i non ultra porad proste do mobilniho cvakani.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Kdo chvili stal, uz stoji opodal:

    Skoro pred 10 lety :-)

    Time Magazine cover image shot with iPhone: interview with Ben Lowy | Engadget
    https://www.engadget.com/2012-11-06-time-magazine-cover-shot-with-iphone.html

    Novejsi pociny:

    Time Covers of Hillary Clinton, Selena Gomez Shot on iPhone | Time
    https://time.com/4921227/time-magazine-covers-shot-on-iphone/

    These Are 20 Of The World's Best Photos Taken With Cell Phones | HuffPost Impact
    https://www.huffpost.com/entry/sony-world-photography-awards_n_6976552
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON:

    1) s těma recenzema je to jasný, to jsme se bavili i níže. ale tak je to pro zajímavost

    2) ono je právě důležitý to slovo Ultra. To je opravdová flagship - tam já věřím v mezigenerační posun. Obyč S22 bude podle mě zhruba stejná jako S21

    Uvidíme co opravdový realní recenzenti, ale to si ještě počkáme no
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jo, obrazek vyda za tisic slov, ale ne nejakej recenzent, kterymu treba ta fotka z S21 mohla ulitnout a vysledek je tento. Protoze co ja tak koukam na moje portretovky s S21 (nonUltra), tak vysledky mam spis ty rovnajici se S22. Ja temhle recenzim proste neverim a vsechno si to potrebuju vyzkouset sam.

    A jen tak mimochodem, profi zakazky s tim delat stejne clovek nebude, takze i tak bych se priklanel k tomu, co sem napsal: foti to stejne :)
    S mobilama se nemuze delat serious photography (krome influenceru), seriozni prace s tim delat nejdou, tisk je taky dost limitovan realnymi megapixly, kolik tak velkej snimac zvladne a samsune neupscaluje), tak mi to prijde takovy dost podobny :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Otazky k novym tabletum a hlavne armor pouzdrum na ne:

    1) Nevite nekdo prosim, jestli lze vyuzit velka "armor" pouzdra z Tab S7+ na Tab S8+, tzn jestli to ma stejne rozmery a stejne rozmisteni prvku - tlacitka/kamerky/plocha pro pero/USB? Prijde mi ze se to tak nekde inzeruje, ale nevim nevim.

    2) Pokud bych chtel Tab S8 Ultra, nevidite nekdo nekde poradny mohutny armor case, pripadne nevite jak bytelne je to originalni protective case?


    Ja ty tablety pouzivam prevazne tam, kde se bojim o poskozeni laptopu... a kupovat toughbook atp se mi nechce, chci to lehke.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: obrázek lepší než tisíc slov:)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EXCITE: Pod levym okem tech pih na S22U napocitas vice.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EXCITE: u S22 mi přijdou výraznější. když se zakoukáš na ten obrázek v pravo a pak na ten vlevo, tak vlevo je jakoby "vyhlazenej". Samo že je tam pak taky detekuješ, o to nejde
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Já se dívám na PC a pihy vidím u obou,takže na čem se na to díváš ty? :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Mimochodem - u A52 5G nabíječky jsou i s USB káblem :-))
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: LAUNCHER: Doplnuji odkazem porovnani portretu ve full size a 100% :-)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: + mi přijde mnohem více detailů u té S22. Ten kluk ty pihy třebas
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Teď jsem instaloval a chystal do práce A52 5G a docela fajn mobily
    - Android 12
    - svižný telefon i aplikace co používáme
    - oproti starším A50 jednoznačně lepší čtečka otisků
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Pro me oci teda S22 Ultra, hlavni body:

    1) Konecne pouzitelna vychozi color science.
    2) Mnohem lepsi stabilizace teleobjektivu a nasledne tudiz prizoomovane fotky z ruky uplne jinde. To, jak minuly rok v recenzich S21 Ultra delali fotky mrakodrapu v dalce ze stativu, to bylo vyslovene trapne.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: spoiler alert: foti uplne stejne jako S21 ultra :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ¨na druhou stranu když nad tím přemýšlím, oni ten Unboxing nedělají primárně pro "tech fans" co to stejně všechno vědí - čili smysl to určitě má (jen ne pro mě:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: mně právě ty "první dojmy" z unboxingů moc nezajímají ...přijde mi že tam většinou zopakuje to, co všichni víme - tim neschazuju že to mají ti kluci pěkně udělaný...

    Jinak ad obsah balení: jj přišel s tím Apple - Samsung se mu vysmál, aby to pak u S21 udělal taky - což bylo strašně trapný. Dělají to samozřejmě "kvůli ekologii" - ve skutečnosti snížení nákladů no:) Mně je to upřímně jedno, shodou okolností jsem teď vyhodil celou krabici sluchátek, různých redukcí a kabelů co mi nikdy k ničemu nebyly a bylo jasný že ani nebudou...

    Jestli tim myslel, jen tu slabší baterku, tak na to ti bdue výrobce oponovat, že oproti S21 je "optimalizovanější systém"...Spíš mi trochu to "real downgrade" přijde trochu jako klasický clickbait. A vzhledem k tomu že jsme se na to chytli, tak to asi funguje:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam