• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: Já se dívám na PC a pihy vidím u obou,takže na čem se na to díváš ty? :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: LAUNCHER: Doplnuji odkazem porovnani portretu ve full size a 100% :-)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: + mi přijde mnohem více detailů u té S22. Ten kluk ty pihy třebas
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Teď jsem instaloval a chystal do práce A52 5G a docela fajn mobily
    - Android 12
    - svižný telefon i aplikace co používáme
    - oproti starším A50 jednoznačně lepší čtečka otisků
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Pro me oci teda S22 Ultra, hlavni body:

    1) Konecne pouzitelna vychozi color science.
    2) Mnohem lepsi stabilizace teleobjektivu a nasledne tudiz prizoomovane fotky z ruky uplne jinde. To, jak minuly rok v recenzich S21 Ultra delali fotky mrakodrapu v dalce ze stativu, to bylo vyslovene trapne.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: spoiler alert: foti uplne stejne jako S21 ultra :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ¨na druhou stranu když nad tím přemýšlím, oni ten Unboxing nedělají primárně pro "tech fans" co to stejně všechno vědí - čili smysl to určitě má (jen ne pro mě:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: mně právě ty "první dojmy" z unboxingů moc nezajímají ...přijde mi že tam většinou zopakuje to, co všichni víme - tim neschazuju že to mají ti kluci pěkně udělaný...

    Jinak ad obsah balení: jj přišel s tím Apple - Samsung se mu vysmál, aby to pak u S21 udělal taky - což bylo strašně trapný. Dělají to samozřejmě "kvůli ekologii" - ve skutečnosti snížení nákladů no:) Mně je to upřímně jedno, shodou okolností jsem teď vyhodil celou krabici sluchátek, různých redukcí a kabelů co mi nikdy k ničemu nebyly a bylo jasný že ani nebudou...

    Jestli tim myslel, jen tu slabší baterku, tak na to ti bdue výrobce oponovat, že oproti S21 je "optimalizovanější systém"...Spíš mi trochu to "real downgrade" přijde trochu jako klasický clickbait. A vzhledem k tomu že jsme se na to chytli, tak to asi funguje:))
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: tak nějak to tam moc nerozebíral, taky jsem čekal co to bude. Jestli slabší baterka u toho menšího?

    Za mě je sranda "unboxing", oproti třeba Note 10+ kde bylo všechno možný, včetně nabíječky, sluchátek a usb c jack redukce (některá balení) - tohle má prd :-) placaťoučká krabička, a v ní foun a pár papírů :-)
    Ale to se teda netýká jenom Samsungu dneska, ostatní už na to přešli taky. Ani nevím kdo s "nebudeme vám dávat nabíječky" přišel, Apple?

    každopádně - můj oblíbený "unboxer"
    Samsung Galaxy S22 Ultra / S22 Plus - Unboxing and First Impressions
    https://www.youtube.com/watch?v=z5MCYWwG70c
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: moje angličtina je katastrofální, v čem je ten "downgrade"?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    a co na to Marques Brownlee? ;o)

    Galaxy S22 Impressions: 1 Real Downgrade!
    https://www.youtube.com/watch?v=vax8FCuQUsE
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Pro zajímavost:

    Jak fotí zbrusu nový Galaxy S22 Ultra? Vyzkoušeli jsme 108Mpx fotoaparát i 100× zoom | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/clanky/jak-foti-zbrusu-novy-galaxy-s22-ultra-vyzkouseli-jsme-108mpx-fotoaparat-i-100-zoom-45524
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: https://www.youtube.com/watch?v=D5tTOuiJYKU

    tadyto je dobrý, hlavně ten 10x zoom, to je mazec
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Neni to srovnani kteremu bych uplne veril ale predbezne mi to neprijde spatne.

    Mrzi skorat spatna stabilizace ve videu. Prestoze se Samsung pri uvedeni chlubil moznosti výrazně vetsiho vychyleni opticke stabilizace.

    Muze byt, ze tohle jeste vylepsi FW. Ale těžko rict, s tou stabilizaci ve videu maji dlouhodobe problemy.

    Samsung Galaxy S22 Ultra vs iPhone 13 Pro Max Camera Test Comparison
    https://youtu.be/L7cAdjzOk9E
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    TEKKIT: ok díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ONLY_Q: Ja viděl jen asi černou...je taková matná. Na to se musíš mrknout sám. To bude hodně subjektivni
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    SMOKY: nevím, ale vodafone to má na stránkách pěkně popsané,,
    asi si taky jeden předobjednám..

    TEKKIT: jak vypadají barvy?? přemýšlím nad černou nebo zelenou... Díky
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jak vlastně funguje ta akce? Mám predobjednanou S22 na MP, vytvořenou predregistraci na samsung.cz . Jakým způsobem bude probíhat výkup starého tel? Musím ještě něco udělat, než mi přijde?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak už vidím že zatímco loni to mělo 229g tak letos 228g, tak proto:)) To už odborník typu mně hned pozná
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nicméně chvilku jsem se laskal i s Ultrou a zatímco loni mi přišla naprosto no-go (váha, rozměry), tak letos mi přišla...nevím...prostě super:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: museli jsme dnes na Chodov, tak jsem se na něj zašel mrknout:

    - první pohled lehčí než můj S21
    - kratší, ale trochu širší
    - krásně běhající systém

    ...jenže najednou žena a že "jak dlouho ti to ještě bude trvat?". Vysvětlil jsem té osobě, že jsem něco jako shaolinský mnich a ta prodejna je chrám, čili tam nemůže jen tak chodit a rušit mně...Na to odpověděla mimo kontext, že děti už mají hlad a tím to ukončila...

    Takže místo recenze, dnes pouze doporučení neženit se!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Predvadecka, nebo Ti uz prisel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam