• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LAUNCHER: Co tejden dřív, to je fajn :). Doufám že S22 bude taky chvíli dřív.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    S22 Ultra je doma. Vecer se na ni zkusim presunout.

    Zkoumal jsem to orig pouzdro s "nozickama". Na sirku je to velmi dobre. Ale nic moc pokud chci postavit mobil na vysku - delsi nozicka je i pri sve delce umistena moc vysoko, telefon stoji v priliz nizkem uhlu. Jasne, nouze se to da necim podlozit, ale je to skoda.

    Material je gumovejsi coz je dobre, ale je ho malo coz pro me ucely neni dobre. Jak budou, tak spis pujdu do nejakeho aftermarket armoru.

    Folie na displeyi je jenom transportni, ne ochranna. Ma presah pro snadne sundani a je prilepena jen lehce. Mrzi me to, ale co nadelame. Kdybych z toho byl nervozni az moc, necham si na to dat ochrannou folii.

    Telefon mi prijde nazivo o dost hezci nez mi prisel na videiich. S mymi predskolaky okolo ho stejne ho dam do bytelneho pouzdra, ale vam to treba udela radost.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tab S8 Ultra - Ptal jsem se chatu s podporou na samsung.cz :

    1) Funguji ty dve celni kamerky v Teams / Skype / Zoom? Pokud se to neda prepnout a pouziva se jen jedna, pak ktera?

    "Co se týká kamery, tak pro videohovory se používá pouze jedna a to tak s větším a širším záběrem. "

    To teda nedik, preferuji abych byl v zameru ja a ne "ja utopeny uprostred ultra sirokeho zaberu" a ja abych kvuli tomu musel uklizet cely pokoj.

    2) Proc nejde objednat ochranne pouzdro? (btw na Alze jsem ho zatim vubec nevidel v katalogu)

    Ochranne pouzdro se bohuzel zatim neda objednat. Pry ho budou mit az 2022-02-25.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAUNCHER: už jsem to našel, odesílají to 11. března
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NEVILL: Tohle je samsung.cz . Objednavano pri zacatku te ofic prezentace, proste protoze to uz slo. Odhad byl na 25. unora.

    Ale byl bych v klidu, muze prijit vadny kus, SW a treba take drivery GPU nebudou pred 25. IMHO jeste odladene atd...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAUNCHER: sakra, u mě zatím ještě nic...při objednávce u Samsungu psali že to dodají někdy začátkem března nebo tak nějak...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Mám přes Alzu, zatim nic. Navíc 24. jedu na tejden do zahraničí, takže si holt počkám :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Ted mi prisel mi email, ze objednavka na ceste. Jak u Tebe? Tesim se! 🙂

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Tady maji S22+ a sundavaji z nej folii:

    0:43

    Reacting to the New Galaxy S22 Series
    https://youtu.be/fAhnXW6d4n0


    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Samsung S22 Ultra vs iPhone 13 Pro Max Camera Test
    https://youtu.be/y4M-hmNsSNw
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Nevim co resit, mmj snad ani neexistuji skla, ktera dlouhodobe vydrzi zahnuta na zahnutem displayi.

    Nad narazuvzdorne sklo se vyplati dat folii, ktera ten naraz zmekci a neprenese ho komplet na real sklo displaye.

    Skla spise zhorsi fci tech ctecek otisku prstu.

    Samozrejme nic proti vkusu, kazdy at si se svym telefonem dela co uvazi...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: tam jde o tu ultru no. Oni se bojí že si tam lidi blbě nalepí nějaký plexi a pak budou nadávat že nefunguje to pero - to je úplně jasný
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Pan priznava ze kdo chce at si necha nalepit folii, ale "nedoporucujeme lepit ochrana skla".

    Jednak souhlas a druhak poslu dal. Ja to rikam porad, ale nekteri si nedaji rict :-)

    Takze tady je to nedoporuceni ochrannych skel rovnou od vyrobce.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: IMHO uz prvni OnePlus ktery jsem bral, coz byl 3T, mel folii. To je hodne let pred S10.

    Victus Plus - I ten bych radsi videl s folii. Ale neni to pro me deal breaker, jak pisi, ~ polovinu zivota telefonu to pouzivam bez folie. Novou po zbublinkovani "tovarni" uz nelepim :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    vtipný je, že tam folie nebyla nikdy...Když se najednou S10 začala prodávat s folií, všichni se divili co to má bejt:) A teď když tam není tak na fórech dělají drama:))


    LAUNCHER: to není nic proti tobě, plně tě chápu...ale tak má to Gorilu Victus plus - kdybych ho kupoval, tak folii neřeším jak u desítky předchozích mobilů
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER:

    1:07:40

    Samsung Galaxy Unpacked 2022: Živě s českým komentářem!
    https://www.youtube.com/watch?v=LVpPoV4IRpA&t=4062s
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Ani Ultra? Grrr...

    Mam ji rad, jak se zacne sklebit / u me cca po pul roce / tak ji strhnu, ale do te doby s ni.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    malá zajímavost:

    S22 NEMAJÍ nalepenou na displayi ochrannou folii z výroby!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER:tak zrovna u tohoto cloveka je skoda, ze si prasi dobry fotograficky oko mobilem, ty fotky jsou totalne plochy a pritom to v nich je. Kdyby fotil na cernobilej stred, tak kdo vi kde by dneska byl krome instagramu. Mi to trochu pripomina delat neco na krec abych jen dokazal ze to taky jde. Ale ono se pak z toho ztraci to kouzlo dokumentu. Viz krajiny zasumneny, viz plasticky portretovky, atd. Kdyby to fotil na chemii, byly by ty fotky genialni.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Tenhle kluk z IG me pravidelne dostane.

    Nevim jestli to splnuje narocne definice, nevim jestli by se mu to na fotak fotilo lepe nebo hure (on rika ze hure, ze by mu to plasilo focene lidi), kazdopadne mam ty jeho pociny moc rad. Casto je to plne sumu a vseho spatnyho, ale tim se u me nic nemeni. Souhlas ze vec vkusu.

    Taky uznavam ze to muze byt vsechno jinak a ze ho muze platit Apple pro Rusky trh.

    Login • Instagram
    https://www.instagram.com/dcim.ru/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam