• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Fotak - je to masakr a je mi uplne jedno jak to dopadne v DXO nebo u YTubers.

    Mmj nejlepsi portrait mode ktery jsem kdy kde jak videl. Jedna jako druha takhle nejak.

    ID Dragon odpusti, zakazky nefotim a cit na to nemam 🙂

    A ten stylus, kdyz je potreba neco nekde opravit a nechcete "az na compu" 😄

    Tesim se na cesty, libi se mi cestovat na lehko, bez fotaku na krku. Tady uz to nevnimam jako problem a to vcetne fotek ratolesti.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Nevite prosim jaky je pro S22 rozdil v rychlosti nabijeni mezi USB PD nabijeckou, v mem pripade napr. tohle:

    Xiaomi GaN Charge Type-C 65W - Nabíječka do sítě | Alza.cz
    https://www.alza.cz/xiaami-gan-charge-type-c-65w-d6236731.htm

    oproti originalni 45W nabijecce Samsung?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Btw podle tyhle recenze mají exynos varianty lepší výdrž než S21, i přes menší baterku u non-ultra verzi https://www.computerbild.de/artikel/cb-Tests-Handy-Samsung-Galaxy-S22-Test-Review-31196893.html#-80949954 .
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Vyreseno.

    Nejdriv jsem vypnul opavneni lokace pro Waze a pro Maps a pak ho znova zapnul na "all the time".

    Mozna se spatne prenesly aplikace nebo opravneni tech aplikaci z predchoziho mobilu.

    Uff, jsem se docela lekl 😅
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Waze bez GPS. Zkusil jsem ji preinstalovat a stejne. V google maps se to nezobrazuje, ale prijde mi ze tez bez GPS. Napady co s tim? Nebo spatny kus a mam jit do reklamace?

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EMBI: Jdi do toho a udělej si radost 👍
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAGIKOMIX: jjá jsem teda taky počítal, že bych musel po všech těch výkupech a prodejích nakonec doplatit asi 8k. Ale to jsem dělal pro zajímavost, nešel jsem do hloubky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EMBI: a ty jsi s něčím u S21 vysloveně nespokojený?

    (já už jsem držel v ruce tři klasický S22 a je to prostě jen v malých detailech vylepšená S21. Žádný důvod k upgrade. Pokud bys měl S10, nebo S20 není co řešit, ale S21 je prakticky to samý. Jestli tě to vyjde na pár korun, tak ok, ale imho je to jen takový "fanouškovský krok" (což chápu a respektuju:)))
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    EMBI: Jak to myslíš na pár korun? Můžeš to rozepsat. Díky
    EMBI
    EMBI --- ---
    Je nekde review maly S22 s Exynosem? Momentalne mam S21 a premyslim o upgrade (vychazi to na par korun mi prijde).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: to sem se nesnazil radit, jen sem vyjadril k tematu svuj podlozeny nazor mnoha zkusenostmi. Asi mame kazdy jiny use case, je to mozny, pohoda.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Chvalim system, moje obavy se nenaplnily, s timhle zit umim. Vse co se mi nelibilo slo elegantne vypnout.

    Teda... Az na tu pomalost, ale tak to ma spoustu Androidu 😔

    Mam velkou radost z vetsi sirky displeye nez jsem mel doted - 77.9 mm.

    Preferuji selfie kamerku na videohovory uprostred, tady ji mam, take hura.

    Ultrasonicka ctecka otisku prstu nemusi ve tme rozsvicovat displey, nesviti mi to do oci.

    Stylus je vyborny v zime, nemusim pro par kliku sundavat rukavice.

    Obecne zatim spokojenost, ale po par hodinach tezko soudit.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: GPU zatim takto.

    Na telefonu nic nehraji, kdyz uz hrani na Androidu tak preferuji tablet - ale informačně.

    Neco nad mym predchozim Snapdragonem 888.

    Ale hluboce pod Snapdragonem 8 gen 1, podle toho co vidim na netu.

    Muze byt, ze tohle hodne napravi drivery, uvidime.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: CPU:

    Obecne pri bezne praci s vypnutymi animacemi je telefon pomaly. Koukate se na ikonky uprostred obrazovky, pri spusteni google kalendare / kalkulacky / translate.

    Nemyslím ze se to bude lepsit, Tab S7+ podobne.

    OnePlus mel tohle driv zvladnute, aktualni kusy nevim.

    Muze byt ze si tohodle ani nevsimnete, staci mit zapnuté animace. Jsem na pomalost citlivy a nerad cekam.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Hele videl jsem neumyslnou destrukci bytelneho titanoveho kolimatoru (nastesti ne muj) narazem o futra dveri.

    To je titan a spousta materialu, ne hlinik na relativne subtilnim mobilu.

    O tom, kolik vydrzi tenky hlinikovy telefon bez pouzdra v mych podminkach, se bavit vubec nebudu :-)

    Vim k cemu to potrebuji a vim jak to resit. Ty pouzdra zatim dobry, bez nich by to bylo uz parkrat na maderu. Nema tudiz pro me smysl resit neexistujici problem. Ale dekuji za snahu :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Já sem si l S10 obejdnal Samsung care a za pár měsíců využil po pádu na zem z kapsy na kameny. Celkem dobrá zkušenost, pro mobil si přijeli, půjčili náhradní S10 , pak zase přivezli. Připlatit sem si pár stovek za expresní opravu. Samsung care bylo levnější než oprava a ještě sem měl jednu v záloze, kterou sem nevyužil nakonec
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: já spíš nahrával tomu bytelnýmu pouzdru:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nejlepsi ochrana telefonu je ta, ze se k tomu zarizeni chova clovek slusne, neni to hracka pro deti. Bohuzel s detma je to uz horsi, tam hraje velkou roli nahodny lidsky faktor :) ale i tak se da detem rict, ze maji zakaz. A pokud jsou male, tak si telefon nepokladam nikam v dosahu jejich cthullu chapadel :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    vsechnyt tyhle tvrzeny skla jsou marketingova picovina, ozkouseno mnoha pady, nejen mymi. Jde vzdycky o to, v jakem uhlu telefon chytne pri padu o zem (etc). Kamosovi spadla zatvrzena Galaxy na zem asi z triceti centimetru a uplne v prdeli. Jinymu upadla z balkonu a krasne prezila. Mne to spadlo na beton zepredu a taky prezila. A pak sem mel s10 v pouzdru a s tvrzenym sklem, nechal sem ji na strese a rozjel sem se a z telefonu nezbylo skoro nic, tvrzeny sklo uplne na moucku, sklo pod nim to samy. Je to fakt o nahode. Ale jasny, cim vic tim lip, no :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam