• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: myslím, že nechápeš pointu.

    čekání mi nevadí. vadí mi, když někdo něco slibuje a předem musí vědět, že to nemůže dodržet.

    ok. kdyby mi rovnou 10. února řekli, bad luck kamaráde, ses druhá vlna, nejdřív na apríla, tak si řeknu, ok a třeba si to NEPOSÍLÁM do prace, ve který už nebudu pracovat.

    nebo, třeba, nebudu mít ty sluchátka, protože, světě div se, ta akce je do vyprodání zásob. potrebuju je? ne. ale nemaj je slibovat. a ano, byl to jeden z faktorů, proč jsem si ten telefon objednal.

    pro mě to znamená akorát komplikace. musim to řešit. musim komunikovat s podporou. že je to práce na dva maily? jo, je. ale je to ztráta času a energie. a v poslední době fakt téhle komodit nemám dost na to, abych je zbytečné investoval do takovýhle ptákoviny. je to zpackana promoakce. naprosto nezvládli komunikaci. a musím to řešit já, jako zákazník. kterej navíc komunikaci s klientem má jako součást profese. o to víc mě tohle diletantsvi vytáčí. tohle máš VZDYCKY komunikovat okamžitě, pokud víš, ze nestíháš termín. ne dělat mrtvého brouka a ne den po deadlinu poslat zprávu, je sorry, za tři tejdny. tohle není raketova veda, ale základy.

    a nějaký fanboys kecy o tom, ze si máme zvykat, to fakt nezachrání.
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    DRAGON: tsive kdyz si u baby v jednote zamluvim bochnik chleba na zejtra, ta mi ho slibi a druhej den mi rekne, ze sorry, prazaci byli rychlejsi; tak to neni treti svetova, ale odplivnu si stejne, ze je to krava blba..

    ale puvodne jsem sel s dotazem na mistni experty - sem slepej nebo muzu night mode na s22u pouzivat jen v tom jednom formatu 4:3 108mp???
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    1st world problems :) mne dostava, ze je nekdo schopnej nekoho nazvat curakem, protoze mu prijde pozdeji v tehle dobe mobil. Mobil.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ja mam v ty objednávce taky adresu, na který 1. dubna už nebudu, protože měním praci. :)))

    snad to půjde změnit.

    fakt kokoti. a tohle je vyloženě o tom, ze druhej den měli vyprodáno a neměli potřebu to říkat. zmetci.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    No, na 1.4. se dá počkat, akorát já to budu muset zrušit, protože už budu mimo ČR. Díky té tragické baterce mě to ani tak moc nemrzí. Buď ještě rok vydržím s tím co mám anebo budu muset zkusit jinou značku.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Apríl! :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TRAGIKOMIX: Apple s dodáním tak něco kolem měsíce a půl. My to teda máme přes firemního dodavatele, kterej tam už něco předem nachystá, ale i tak je to doba
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TRAGIKOMIX: ja to samozřejmě pochopil. jen je to naprosto zbytečná rada.

    nejde mi o to, ze to bude až 1. dubna. jde mi o to, ze tvrdili něco jinyho, kdyz to inzerovali. ve chvíli když jsem objednával, muselo jim být jasny, ze to toho 11. března nestihnou.

    jednoduchý počty. curaci.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    No moje loňská objednávka S21 byla celkem rychle dodána. Objednání 14.1. a pro telefon jsem si jel 10.2. Alza
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    JOHN_LENON: Spíše mi asi šlo o to že ani Apple nebude s tím dodáním nových produktů o moc rychlejší.
    Nicméně nechtěl jsem tě nějak urazit nebo napadnout. Snad to tak nevyznelo.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JOHN_LENON: Tez jsem nalomenej vzit iPhone misto toho Exynos Samsungu - stale v reklamaci bez infa.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TRAGIKOMIX: a k čemu mi to přesně bude? strcim ho do kapsy, nebo si s ním zavolám?

    ne.

    bude mi takový moudro úplně k hovnu.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    JOHN_LENON: Zkus si jen tak na zkoušku objednat třeba nový iPad air, uvidíš kdy bude reálné dodání. Já čekal na macbook přes měsíc.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak. a tohle byl můj poslední samsung. příště apple. curaci.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    hahahahaha. objednávka 10. unora:

    Dobry den

    Aktualne cekame na naskladneni produktu ve Vasi objednavce CZ220210-02751012
    K odeslani by pote melo dojit 1.4.2022.
    Prosime o vyckani.
    Za pripadne komplikace se omlouvame.

    S pozdravem
    Zakaznicka linka Samsung.


    do kdy jsou ty cashback akce a sluchátka? jestli nemám odstoupit od smlouvy rovnou.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    JOHN_LENON: já to objednal na alze, měli tam 11 března a teď tam skočilo 1.4.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: na s10 mám to kožený. asi do něj pujdu znovu...?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Tak si hlavně neber to jejich silikonový pouzdro, to je fakt nic moc...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak mi přišla omluva od samsungu s kódem na 50% slevu na jakýkoliv pouzdro. hm.. ale stejně bych radši dneska ten telefon.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Vypnul sem location service a idle drain se zdá být daleko menší, mobil byl na LTE , úbytek baterky 2% se zapnutým AOD

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Btw k tomu battery protection limitu, skousim ted nastavit bixby routine na vypnuti fast charging pres noc a nastaveni battery protection na 85% s tim, ze hodinu pred tim kdy vstavam battery protection vypnu a necham dobit na 100% . Ty Bixby routines se mi libej, asi sem teda objevil Ameriku, ale nikdy sem si s tim nehral.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: To je 52%, mam nastavenej battery protection limit na 85%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam