• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    NEVILL: a u toho george jsi odeslal v pohodě smsku na to 50001 číslo? to mi právě nejde, poslední krok je, že přijde sms z 5130 čísla a máš ji odeslat zpátky někam na to 50001
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OODOOW: Ono by se to při tom odeslání mělo asi zeptat, pak bys vlezl do toho rozšířeného nastavení a tam povolil zprávy. Ale je mi to divné, na S22 jsem si instaloval George poměrně nedávno a prémiové sms vůbec nemám povolené pro žádnou appku, žádný problém jsem s tím neměl. Fungují ti ty SMS vůbec? Nevyresetovalo se tam nějak to číslo sms střediska (SMSC) ?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Tak jsem udělal factory reset na své staré S8 a hned běží líp.
    Problém je, že mi najednou nejdou posílat premium smsky, tj. smsky na divný nestandardní čísla a tak si nemůžu u české spořitelny aktivovat bankovnictví. Zjistil jsem, že to má být někde v settings - apps - tři tečky vpravo - special access a pak use premium sms services a tam vybrat aplikaci messages tj. ta co posílá sms, jenže já tam na výběr nemám nic. Nevíte někdo co s tím?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Já to moc neřešil, v zimě to bylo příjemné... :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Hýr : https://www.fixshop.cz/navody-na-opravu/samsung-galaxy-s10e-g970f/vymena-baterie-samsung-galaxy-s10e/

    Každopádně asi si nechám vyměnit baterii právě u S10e, ta výdrž šla hodně dolů..tj ráno nabitej a někdy dříve než večer vybitej.. to mě moc neba.. Máte doporučení, kde to nechat udělat??
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No jeste byl, ale vetsina obchodu prodava EU sstock.

    Kazdopadne ten exynos mle problem s load management a prehrival se. Ze zacatku se to reportovalo.
    Pozdeji to lide prestali resit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Jistě, normálně tu oficiální distribuci pro ČR, tam snad Snapdragon ani nebyl.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Mels exynos vid?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: Tak to jo, tu mám...

    Jako je jedna věc, které jsem si všimnul celkem hned - S22 zdaleka tolik netopí jako S10, vlastně mám pocit že se během provozu nezahřívá skoro vůbec. To S10 se občas celkem nepochopitelně začala zahřívat, většinou hlavně u videa, ale třeba i jenom když byl delší dobu puštěný displej. A u aktualizací, samozřejmě...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NEVILL: ta z minulého týdne
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Řada Galaxy S22 dostává v Evropě velkou aktualizaci
    https://www.svetandroida.cz/galaxy-s22-aktualizace-exynos-zaplaty/

    To je ta aktualizace co nedávno proběhla nebo nějaká další?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Heh, oni to píšou i v tom článku… Jinak mám servisní manuál k s10e a zatímco první část je "prostě to zresetujte", tak ta level 3 rozebírací - nevím, nevím, jestli se kdy pustím do domácí opravy :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsungy si brzy opravíte sami v domácích podmínkách. Výrobce bude nabízet náhradní díly i návody – MobilMania.cz
    https://m.mobilmania.zive.cz/samsungy-si-brzy-opravite-sami-v-domacich-podminkach-vyrobce-bude-nabizet-nahradni-dily-i-navody/a-1354643
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---

    Mam telefon s podporou 5G a 5G mam:


    Instrukce:
    K diskuzi nize, at to mame jednodussi.

    20 hlasy od 20 respondentů

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Pokud jsem.v 1Gig zone, tak ano. Jinak podle uvazeni. Chybi me automaticke prepinani podle zateze :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    S22U:

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nemám, asi bych to mohl zkusit co to udělá se spotřebou, ale zas mi to připadá takový divný když jsem si teda konečně koupil 5G telefon, abych to na tom pak vypínal...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Stříbrné Buds Pro jsou teda very shiny, to jsem úplně nečekal. Ale dobrý, budu je mít jako rezervu... :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Jasně

    Já obecně nemám s vydrží problem, ale serou mne obvious bugy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mate vypnuty 5G? tozere hodne baterku taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam