• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BEST Camera EVER? Xperia 1 IV vs iPhone 13 Pro vs S22 Ultra!
    https://youtu.be/IyQMf6MAHvs
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Co je ale trosku skoda, tak mi prijde, ze S8 Tab Ultra ma horsi WiFi antenu nez S7 Tab Plus. Vubec ne spatnou, ale ta citlivost mi prijde o neco nizsi.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Dostává mě WiFi v těch telefonech a tabletech, not bad 😀

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAUNCHER: já měl právě pocit jestli to některý ty telefony neměly, ale možná si to taky pletu s tabletem...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NEVILL: Výběr uživatele včetně povolitelneho guesta vidím na mých Tab S8 Ultra, Tab S7 Plus, Tab S6. Nevidím to na telefonech.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Má Samsung něco jako guest mode? To vůbec nemůžu najít pod čím by se to skrývalo...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Vynucuje maximální brightness a zobrazuje náhled by default. To se stupňuje a velmi rychle je to jak strobb/baterka app. Jenom ne 100%
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Mrknu zda to umí OpenCamera. Zatím umělá hodně.

    S10e je super amoled, takže to ma trochu vliv.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LAUNCHER: není to přesvětlené, překvapivě,ale to udělalo takovou mlhu,asi nějaký lom světla.

    Aspon kdyby byla případně nějaká jiná fotoaplikace (nevím ,jestli tohle samsung umožnuje)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EXCITE: Pro ucely foceni bliknutim displaye denni slunce nepretlacis, tak daleko jeste nejsme a dlouho nebudeme 🙂 To neni jednoduche ani pro slusnou svitilnu, natoz pro display.

    Ale v seru by se to mohlo hodit, to uznavam.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    hele dá se nějak na stavit na S10e blesk při focení "sefíčka" ? Sem kdysi měl na Blackberry,že flashoval celej display , včera jsem dělal nějaký fotky v Zoo,se dětma, který vyšly proti slunci a fotky stojej zaprd..
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Děkuji za radu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PETGRIDUS: Myslím primo v telefonu,.Záleží to na regionu, operátorovi a modelu.

    Pokud nejde tohle:
    Navigate to and open the Camera app, and then tap the Settings icon. Swipe to and tap the switch next to Shutter sound to disable it.

    Tak muzea aspoň utlumit pouze systémové zvuky

    Cannot disable camera shutter sound on Samsung phone
    https://www.samsung.com/us/support/troubleshooting/TSG01002007/
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Zatím jsem dal vypnout zvuk systèm, tak možná ŕešení.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Mám EU distribuci v CZ
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PETGRIDUS: Mas spravny region? US a jine regiony neumoznuji zvuk vupnout
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Dá se nějak u u fotoaparátu u Samsung Galaxy Xcover 5 vypnout zvuk kromě tichèho režimu?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Tablet jsem přepnul do safe mode, nastavil jsem čas na teď + 2 minuty a nechal ležet s vyplou obrazovkou. Nerestartoval se.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Funguje vám pls auto restart? Co dělám špatně? Nefunguje mi ani na S22U ani na S8TabU. SIM lock nemám.

    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: to neni ani tak ze mi vadi Samsung. Jako spise povzdechnuti, ze toto je spicka inovace. A pritom to je obycejna zehla ktera neprinasi nic moc kulervouciho.

    Sem s mobilem vesmes spokojeni. Obcas me neco nasere a je to spise specificke.
    Bixby sem vypl, ale jakmile mas nejakou aplikaci treti strany ktera pouziva assistant tak to api automaticky zavola bixby. I kdyz pouzivam voice. A najit jak to vypnout byla fuska a nakonec sem se o tom docetl na nejakem HOLANDSKEM foru :-D

    Secure pass je to same. Pouzivam 1password a snazil sem se to vypnout. Ale porad mi na webu vsude vyskakuje jestli se chcu prihlasit pres secure pass a nebo samsung pass nebo jak se to jmenuje.

    Takze toto. A to si nemyslim, ze jsem bezny user. Ale rootovat telefon si nechci.

    Takze proste takove. Samsung neni spatny telefon ale zacina dost NVIDIOvatet. Cena nahoru, ale inovace nic moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam