• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja to teda taky pochopil jen jako non ofi concept. samsung by nikdy neudelal na mobilu 200mpix kameru. (haha..Samsung: "hold my beer")
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Ty trénuješ na mistrovství republiky obviousů?:))

    Ano všichni vědí že je to jen spekulace
    Ano dělá se to každý rok
    Ano
    Ano
    Ano


    Here is the rock
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: 1) Cele je to uvedene jako concept, autor ani netvrdi, ze to takhle bude vypadat, nebo ze ma nejake realne info ze Samsungu.

    2) S22U ma mmnt UWA, standard, short tele, long tele, laser + LED. Na "navrhu" S23U vidim 3 objektivy a laser + LED. Tzn oproti S22U by S23U o jeden objektiv prisla - to mi neprijde realne.

    3) Stejny "zdroj" mel pred rokem concept pro S22 Ultra. Srovnej s opravdovou S22U. Srovnej s realnou moznosti realizovat takhle veliky primarni sensor v teto tloustce telefonu.

    This Galaxy S22 Ultra Concept Has a 200MP Rear Camera Sporting a Massive Lens With the Same Front-Facing Punch-Hole Sensor
    https://wccftech.com/samsung-galaxy-s22-ultra-concept-with-200mp-camera/

    Tzn ani vtipny mi to neprijde...

    Prilohy:
    "Technizo Concept " S22U
    Realna S22U
    Technizo Concept S23U

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ohnutej display, jehoz cena vymeny cini tipuju 15-20 tisic - pro me jasne NO GO. Snad to je jen rumor a bude mit normalne rovny display, protoze sem si rikal, ze bych zrovna pristi generaci telefonu zkusil "tabletoidni" Ultru :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samozřejmě to jsou "takový ty rendery", ale tak pro zábavu proč ne...

    Bude vypadat Galaxy S23 Ultra takhle? Mrkněte na snímky
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s23-ultra-rendery/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používá pls někdo z vás dvě simkarty v S21?
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Vážení tohle je vyjádření VW k nefunkčnímu android autu... netušíte někdo co s tím??
    Navazujeme na naši předešlou komunikaci ohledně párování Vašeho telefonu s funkcí App-Connect.

    V současné době jsou známy problémy s telefony Samsung s22 a systémem Android Auto.

    Z naší strany bohužel nemůžeme poskytnout žádné řešení, protože problémy nejsou způsobeny aplikací App-Connect.

    Doufejme, že společnost Google brzy nabídne novou verzi pro aplikaci Android Auto, která chybu odstraní.

    Pro více informací prosím kontaktujte společnost Google nebo Samsung.

    Děkujeme za pochopení.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Dnes zajímavá aktualizace pro XEZ S21 900MB

    • Celková stabilita vašeho zařízení byla vylepšena.
    • Zabezpečení zařízení bylo vylepšeno.
    • Fotoaparát
    - Byla vylepšena funkce Noční portrét.
    - Kvalita snímků pořízených pomocí sociálních sítí nebo aplikací fotoaparátu stažených z obchodu s aplikacemi byla vylepšena.
    - Funkce „Automatické rámečky“ je podporována v režimu videa a některých aplikacích pro videohovory.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nový update pro řadu Galaxy S22 vyhání mouchy z fotoaparátů
    https://www.svetandroida.cz/galaxy-s22-update-foto-cerven-2022/
    DEB
    DEB --- ---
    POMOC!

    One drive
    galerie fotek v telefonu
    a Google Photos

    tyhle vsechny veci me ted dost zacali srat, mam Samsung Galaxy S9+
    telefon mi předevčírem oznamil, ze uz nemam misto a at smazu nejaky files, nacez mi bylo nabídnuto "free up your space cosi" cekaje ze se dostanu do dalsiho menu, kde vyberu jednotlive fotky a files k smazani se ale spustil proces, kdy mi telefon sam, podle sveho uvazeni smazal fotky, alba a nahral je uplne na hovno do Google Photos, mela jsem chut skocit z okna

    dneska, me tady zas buzeruje One drive, ze si mam moc files a fotek a ze jsem over limit, a pokud si neupgraduju premium extra nevim co, tak prijdu o pristup, co to je doprdele za kundovinu
    kdyz ty files od tamtud chci smazat, pise to, ze je smazu i v telefonu

    prosimvas, vysvetlete mi jak prvnackovi, co mam udelat, aby mi fotky zustali v telefonu, nic se mi nesmazalo a tyhle dve hitleri cloudi svine šli do hajzlu :))))
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Cca druhy tyden pisu spoustu poznamek rukou (ruzne kurzy s mymi detmi). U toho premyslim, zda bych se nemel lepe, kdybych tak cinil na Fold, misto na S22U. I za cenu horsiho fotaku, vyssi ceny telefonu atp. Doma mam tablet, ale doma mi k nicemu neni a tohle fakt neni na batuzek sebou.

    A koukam koukam, ze Fold4 bude za par mesicu. Zacinam mit obavu, jestli ten muj pocit neskonci neblahym utracenim.

    Lide dobri, jake mate prosim s Foldy zkusenosti? Beru dobre i spatne. Mam se smirit s S22U, nebo zariskovat s Foldem?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: u mne na obyc S21 s 512GB to zabere asi 2 az 3 sekundy, nekdy min, u night shotu treba i pet. Tohle mi nejak moc neva, ja stejne nestrilim jednu za druhou, jestli cvaknu deset fotek denne je az az
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jestli he to post-post processing. Mate oba stejne format a kompresy?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ze Samsung manie (ale diskuse o S22). Imho podobný princip:

    týpek 1) Práve som dal nainštalovať ten 1.5GB update (S22U) a narýchlo som otestoval, či opravili bug s oneskoreným spracovaním fotografií v režime Noc a Portrét. Prejavovalo sa to tak, že po vyfotení fotky sa točilo koliesko, že sa fotka spracováva, ale aj po jeho dotočení sa ukazovala fotka nespracovaná, až kým človek nešiel do Galérie a vtedy už sa ukázala fotka spracovaná. Narýchlo som teraz cvakol tri fotky v režime Noc (v prítmí šuflíka) a fotka sa po dotočení kolieska ukázala spracovaná. Režim Portrét taktiež ukázal fotku spracovanú. Tento bug sa javí byť odstránený, ale potvrdím si to až niekedy večer, keď pofotím niečo viac v režime Noc.

    týpek 2)No nejvetsi problem a docela fail u tohohle je ze u S21U to "predelani" obrazku trvalo docela dlouho.
    U S22U jsem byl prave prekvapenej ze po vyfoceni to trvalo cca 1-2 vteriny a hned se ukazal vysledek.
    Ted?
    Objevi se "loading" kterej za 1-2 vteriny zmizi ale s fotkou se nestane absolutne nic a zmeni se treba az za 10 vterin nebo kdyz odejdu a vratim se do galerie.

    Jasne neni to nic strasnyho ale je to otravny pac musis bud cekat nebo udelat X dalsich kroku.
    Navic se mi libilo ze clovek videl jak se fotka zmenila.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Samsung S21 s SD kartou? Toho dne byl agent Chotouchovak v boardu Samsung Mobile k prozrazeni tak blizko, jako jeste nikdy predtim 😀😀😀
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: nemůže, můj telefón nemá sd kartu :))
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Nemůže to bejt sdkartou? Že by byla špatná nebo pomalejší a prostě to jen dýl načítalo?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Diky za tip, ja ji mam komplet vyplou protoze Google Photos. Takze o vikendu zapnu a pohraji si s tim. Koukam ze to umi vselijaka kouzla.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    to jsem fakt zvědavej jak se tohle vysvětlí
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: fuck
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam