• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja taky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SMOKY: Good to know. Btw cekal jsem to jeste horsi.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Fold3 výměna displaye: 13599 Kč :). Tohle už bych si asi pojistil
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    LAUNCHER: Fold určo ne, ale Flip jsem zvažoval. Verze 4 má mít lepší baterku, tak možná..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Mas pravdu ve všech bodech obžaloby.

    Ale zajímalo by mě to alespoň vyzkouset a na 14 dnů mi to nikdo nepůjčí.

    Chci si udělat pro mé vlastní ucely jednu webovou službu, uvidime jak moc se vejdu nebo nevejdu do displaye S22U.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: mne se ten koncept taky hodne libi, ale bylo videt treba kolik to vydrzi, kdyz omylem zapusobis tlak na konec otevreni te "knizky"? Ja se porad bojim, ze mi to blbne spadne a rozlomi se to. Nebo ze ten ohebny kus vykaze nejaky problem, o kterem Samsung treba vi, ale v testech se projevil tak malo, ze mu dali minor prio a pustili to vem. A pak to pri reklamaci neuznaji a... kolik na tohle muze stat novej display, to se bojim kouknout na net :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Nemas / nemate nekdo neco ohledne Fold 4? 🙂 Zvazuji, zvazuji. ID SPM me znacne nalomil: [SPM @ Android - otevřená mobilní platforma]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Oba jsme vinni :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Nn to spíš já;)

    Ono fakt cumet na koncept, ze kterého nic nebude a špekulovat nad tím není normální:)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Ok, mozna jsem postizeny tim, ze ty telefony az moc zeru :-)) Sorry...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak srovnani, takhle vypadala spekulace z dilny Lets Go Digital minuly rok ohledne S22U:

    Samsung geeft Galaxy S22 Ultra water drop camera ontwerp | LetsGoDigital
    https://nl.letsgodigital.org/smartphones/galaxy-s22-ultra-camera/

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Ehm protože jsem napsal, že je to nesmysl "tyhle rendery" a dávám to sem "pro zabavu"?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Odlisil bych "spekulace" a "nesmysl". V mem prispevku se zamer na vetu: "Tzn ani vtipny mi to neprijde..."

    Nechapu proc sem postujes nesmysl (nikoliv spekulaci) a pak se jeste divis, ze nekdo rozepise ze se mu to nelibi...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja to teda taky pochopil jen jako non ofi concept. samsung by nikdy neudelal na mobilu 200mpix kameru. (haha..Samsung: "hold my beer")
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Ty trénuješ na mistrovství republiky obviousů?:))

    Ano všichni vědí že je to jen spekulace
    Ano dělá se to každý rok
    Ano
    Ano
    Ano


    Here is the rock
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: 1) Cele je to uvedene jako concept, autor ani netvrdi, ze to takhle bude vypadat, nebo ze ma nejake realne info ze Samsungu.

    2) S22U ma mmnt UWA, standard, short tele, long tele, laser + LED. Na "navrhu" S23U vidim 3 objektivy a laser + LED. Tzn oproti S22U by S23U o jeden objektiv prisla - to mi neprijde realne.

    3) Stejny "zdroj" mel pred rokem concept pro S22 Ultra. Srovnej s opravdovou S22U. Srovnej s realnou moznosti realizovat takhle veliky primarni sensor v teto tloustce telefonu.

    This Galaxy S22 Ultra Concept Has a 200MP Rear Camera Sporting a Massive Lens With the Same Front-Facing Punch-Hole Sensor
    https://wccftech.com/samsung-galaxy-s22-ultra-concept-with-200mp-camera/

    Tzn ani vtipny mi to neprijde...

    Prilohy:
    "Technizo Concept " S22U
    Realna S22U
    Technizo Concept S23U

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ohnutej display, jehoz cena vymeny cini tipuju 15-20 tisic - pro me jasne NO GO. Snad to je jen rumor a bude mit normalne rovny display, protoze sem si rikal, ze bych zrovna pristi generaci telefonu zkusil "tabletoidni" Ultru :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samozřejmě to jsou "takový ty rendery", ale tak pro zábavu proč ne...

    Bude vypadat Galaxy S23 Ultra takhle? Mrkněte na snímky
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s23-ultra-rendery/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používá pls někdo z vás dvě simkarty v S21?
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Vážení tohle je vyjádření VW k nefunkčnímu android autu... netušíte někdo co s tím??
    Navazujeme na naši předešlou komunikaci ohledně párování Vašeho telefonu s funkcí App-Connect.

    V současné době jsou známy problémy s telefony Samsung s22 a systémem Android Auto.

    Z naší strany bohužel nemůžeme poskytnout žádné řešení, protože problémy nejsou způsobeny aplikací App-Connect.

    Doufejme, že společnost Google brzy nabídne novou verzi pro aplikaci Android Auto, která chybu odstraní.

    Pro více informací prosím kontaktujte společnost Google nebo Samsung.

    Děkujeme za pochopení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam