• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: OOOLALA! 👍💗 Velka gratulace pane! Prosim o prvni dojmy! A pak po case delsi dojmy 😀

    No vubec mi to s panem SPM neusnadnujete, mam kvuli vam ohledne Foldu cim dal tim silnejsi "fear of missing out" pocit 😀 Bojim se, ze tohle v srpnu/zari pro moji penezenku vubec nedopadne dobre 😃
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ještě, že mám v reálu míň přátel jako je LAUNCHER:
    a víc jako DRAGON:
    jinak bych byl za chvíli v řiti.

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No ja se ji bohuzel nedockal. S20FE a S21 slevova vlna prisla pozde a mam oneplus co me nevyhovuje sirkou (Apple pomer stran) ( S10 uz skoncila )

    Samsung 5-13k hodne poklesnul, naopak jejich indicka hra s <5k hodne posilila.

    Takze posilhavam zda si to koupit a nebo pro jednou byt poslusny a vyzrat si svoji chybu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: naprosto chapu ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Kupovat S21 za 13 je racionální. Máš hezky mobil a za super cenu, congrats.

    Ale výš jak, pak tu máš třeba roztržité geeky, jako jsem já. Mám doma zápisník, nádherný tablet se stylusem, hezke pozorovací 10x kukatko. Ale já, hlava derava (a starajíci se o 2 děti) to nechám doma, i když mi tu pípne upozornění.

    A pak mě u srdíčka zahřeje, že můj koníček - dražší mobily, mi supluje tu tužku, notýsek a kukátko na rozhledně.

    Stejně tak si umím představit, jak někdo během prázdnin např. zuzitkuje velkorysý display Fold3, nebo prostě jen chce mít v kapse cyberpunk.

    Každý jsme jiný a tak je to v pořádku 👍
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: jasne, to chapu. Ja to myslel tak, ze sem nemyslel plnou palbu pri uvedeni (to je uplne nogo) ale spis takove to akce samsungu, oni cenu srazi, ale i tak to je hrozna palba. Ja si na tohle s S21 (256GB) pockal a mel sem ji nakonec novou za 13K ve slevove vlne z Mironetu, coz oproti tomu, kolik v tu dobu stala u samsungu (22 tisic), je neco neskutecnyho..

    jinak teda 31 litru za mobil... uf, asi sem jinej typ uzivatele :) ja koukal na prehled jak moc ho pouzivam a vlastne krome pracovni agendy (volani, teamsy, sms, whats) na ten telefon tak casto nesaham, v ramci IT moznosti, teda, samozrejme ze jsem tech geek, ale asi podprumerne online geek :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Fold3 256GB je uz nejakou dobu za 30k CZK, bazarovky jeste nize. Samsung udajne prepalil odhady prodeje a postupne to musel vykryt nizsi cenou. Plna palba za Fold3 byla a pro Fold4 zase bude - Kolik? 45k CZK...?

    https://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-galaxy-z-fold3-5g-f926b-12gb-256gb/#prehled/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHOTOUCHOVAK: jasně, že to půjde dolů. Taky bych počkal, plnou palbu za to ani omylem :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Cena telefonu v čase klesá.

    Pokud po něm toužíš teď, kup si ho teď a nečekej na zlevňování. Během léta ho jistě spokojeně využiješ.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    iDNES.cz: Složitý mobil vydržel v testu víc, než si myslíme a než slibuje výrobce.
    Složitý mobil vydržel v testu víc, než si myslíme a než slibuje výrobce - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/galaxy-z-fold-3-flip-test-youtube.A220616_142921_mob_tech_oma
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Taky mě Fold láká....myslíte, že cena trojky půjde před uvedením čtyřky ještě dolů nebo je teď ideální čas na nákup?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DWAY: já měl přímo Samsung Care + a výměna proběhla naprosto bez problémů
    DWAY
    DWAY --- ---
    Mam podezreni ze si likvidátor nechal za 5ku vymenit display a udělal si radost na vanoce.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SMOKY: zalezi jak ale. Naposled kdyz sem mel pojistenou snad ještě s8 v te dobe tak se mnou vydupali a místo vymeny displaye mi vrátili prachy. Akorat asi mene nez 2/3 ceny, protoze do pojisteni se pocita amortizace.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja taky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SMOKY: Good to know. Btw cekal jsem to jeste horsi.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Fold3 výměna displaye: 13599 Kč :). Tohle už bych si asi pojistil
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    LAUNCHER: Fold určo ne, ale Flip jsem zvažoval. Verze 4 má mít lepší baterku, tak možná..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Mas pravdu ve všech bodech obžaloby.

    Ale zajímalo by mě to alespoň vyzkouset a na 14 dnů mi to nikdo nepůjčí.

    Chci si udělat pro mé vlastní ucely jednu webovou službu, uvidime jak moc se vejdu nebo nevejdu do displaye S22U.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: mne se ten koncept taky hodne libi, ale bylo videt treba kolik to vydrzi, kdyz omylem zapusobis tlak na konec otevreni te "knizky"? Ja se porad bojim, ze mi to blbne spadne a rozlomi se to. Nebo ze ten ohebny kus vykaze nejaky problem, o kterem Samsung treba vi, ale v testech se projevil tak malo, ze mu dali minor prio a pustili to vem. A pak to pri reklamaci neuznaji a... kolik na tohle muze stat novej display, to se bojim kouknout na net :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam