• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ona zpracovava tvoje imputy, nic jinyhom Aa uprimne, asi sem fakt mesuge, ale je mi jedno jestli bude mit google heslo od my domaci wifiny :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: &DRAGON: tak jsem se na tu gboard chtěl podívat,jak je úžasná a S23 mi napsal,že je to keylogger a že může odesílat vše, včetně hesel :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: haha, brachu, mluvis mi z duse, vcera vecer sem ji v nasranosti maznul a vratil si uzasnou gboard :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Myslím že na tu Samsung klávesnici kašlu, to rozložení je nezvyk a rozpoznávání řeči je teda nic moc. Myslím že tak blbej přízvuk v angličtině a němčině zase nemám, aby to bylo až tahle nepřesné. Třeba ji ještě někdy zkusím, ale zatím u mě vede Gboard.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jo, to mi taky vadí. Zatím jsem nepřišel na to jak to tam nahoru dostat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: sakris, to je presne to, co sem si zmenil diky mistni rade na znaminko "," coz velmi casto vyuzivam. gboard mel ten mikrofonek primo na liste kam pises :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jo, měl by být vlevo dole
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: a umi Samsung Keyboard zobrazit mikrofonek, kterej zapne google voice type? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Zadávání hlasem samsung češtinu neumí, ale Google umí
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jako to jo, ja to mam koukam zapnuty, ale nikde nevidim ikonku mikrofonu kdyz chci psat sms treba :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: aha, to umi jenom anglictinu, ja pouzivam to pres google a umi to cestinu, diktoval sem smsky normalne :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: A je tam volba taky pro zadávání hlasem Google, možná že to tam taky bude fungovat
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nastaven, obecná nastavení, nastavení klávesnice samsung, v dolní části té obrazovky je zadávání hlasem, zadávání hlasem Samsung.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: dokazal bys mi poradit, jak do klavesnice dam mikrofin na hlasovy zadavani? nejak to nikde nevidim a trosku mi tam chybi :) dekuju :)
    jinak by bylo super, kdyby se dalo to gboard zadavani, co se naucil za ty roky, exportnout do samsung klavesnice, to jo :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OODOOW: Mám na všem SwiftKey, ale asi budu postupně přecházet na GBoard. Má to prý lepší gramatiku atp.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OODOOW: Tenkrát mi to tak přišlo, pochopitelně nevím jak moc se Swiftkey za tu dobu rozvinul, dneska určitě taky bude někde jinde. Spíš mi na Gboardu vyhovovalo hlavně rozložení té klávesnice a funkčních tlačítek.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    NEVILL: Takže Gboard ti předpovídá líp? Kdysi jsem vybíral co budu používat a Swiftkey mi vyšlo nejlíp. Možná je to teď už jinak.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HULIK: Co jsem zkoušel, tak funguje vyhledávání zakroužkováním (to je asi tak nějak univerzální, bez ohledu na jazyk) a pak na Samsung klávesnici funguje styl psaní (formální, běžný, přátelský atd.). Úpravy fotek jsou taky bez ohledu na jazyk, třeba mazání objektů sice už Samsung měl dříve, ale tady je to nějaký lepší, někdy se to povede že to fakt nejde poznat že se něco z fotky něco vymazalo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OODOOW: tu jsem používal předtím než Gboard zavedl swipe psaní, od té doby už ne... :-)
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Používá tu někdo SwiftKey nebo jsem jedinej? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam