• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Ahoj. S22 se dá pořídit za necelých 12 tis. Kč. Máte nějaký důvod si koupis spíš S23 nebo 24? Prodejkyně u Samsungu mě přesvědčovala, že S22 to není dobrá volba, protože strašně topí a nevydrží baterie.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    s22 dostane taky AI funkce

    Je to potvrzené. Galaxy AI přijde na Galaxy S22, Z Fold4 a Z Flip4 – Samsung Magazine
    https://samsungmagazine.eu/2024/04/15/je-to-potvrzene-galaxy-ai-prijde-na-galaxy-s22-z-fold4-a-z-flip4/
    ADAM
    ADAM --- ---
    Crypto.com teď má akci, že proplati útratu u Applu či samsung. Je tam víc variant, ale nejzajímavější je dárek 800eur za podmínky uložení 3500eur na 6mesicu. Je to uložené v nějakém jejich shitcoin, takže za 6mes můžeš vybrat zpět, ale hodnota může být výš či níž, takže v tomhle to je riskantní.
    Dál dostaneš kovovou kartu vedenou v EUR a neomezeny počet vstupů do letištních salonků.
    MA747
    MA747 --- ---
    MAKII: Nepomohlo by?
    Frame icon : How To Change App icon Frame Border on Samsung Galaxy - Helping Mind - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=oPs-GOiQpxM
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAKII: Zkus se podívat na barvu pozadí, je to imho nastavený pod tou tapetou(obrázek města)..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HERR_FLICK: ja mam gelovou folii, s23 ultra, dal sem jednu sousedovi, protoze nemel, ten ma s24 ultra, sedela perfektne. Spadnul mi ten telefon nekolikrat, a ani skrabnuti. (mam ho v poradnym obalu, nicmene). Tak jestli budes chtit poradnou kvalitni folii, dohledam, kdyztak dej vedet. Stala par korun.

    jinak je to samozrejme cely o nahode, pamatuju si jak kamosovi spadnul mobil s guard sklem na sem a rozjel se celej display na pavouka. To tam proste lidi maj nekde napsany nebo nevim :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Já právě po roztřískání displeje (krytýho folií) na S21U mám raději sklo
    Ale celkem mě to sere na malym mobilu, kde člověk potřebuje naprostou přesnost
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HERR_FLICK: Na 23U jsem měl dvě, ovlivňovaly to obě bohužel
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Máte nějaký vyzkoušený krycí sklo na 24U, který neovlivňuje psaní S-penem?
    Dík
    MAKII
    MAKII --- ---
    Mám prosbu, snažím se pomoct kamarádce, v kapse se jí přenastavilo nastavení, má okolo ikon takovýhle “lem” a některé zčervenaly. Prolezly jsme nastavení, ale je možný, že nám to někde uniká.. restart zkoušen a nepomohl.
    Model - Samsung S10.
    Předem díky.

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NAVARA: jj, ted jsem pustil instalaci na S23.. doufám,že se něco neposere,jak psal vedle kolega v Androidu např. v tý Galerii..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Uplne urcite S24 Ultra. Mam doma 2* S23 Ultra a 1* S24 Ultra. Uz jen pro ten antireflexni display. To mi udelalo velkou radost.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Galaxy S23 nedostane s One UI 6.1 tyto klíčové funkce Galaxy S24 – Samsung Magazine
    https://samsungmagazine.eu/2024/03/25/galaxy-s23-nedostane-s-one-ui-6-1-tyto-klicove-funkce-galaxy-s24/?

    co není v UI 6.1 pro S23
    - Tapety v režimu AOD
    - Posuvník pro úpravu živosti barev
    - Super HDR fotografie a Pokročilý algoritmus fotoaparátu
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NAVARA: jediny co tam neni je to realtime slowmo. ta ai sumarizace v prohlizeci je prekvapive fajn
    nekomu tak aktualizace prej vypla 25W nabijeni, ale prej jen nekomu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Na 23 právě dorazila 6.1 a vypadá to na podporu AI jako u 24
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ahoj, bohužel jsem si dnes rozbil vnitřní display na Fold 3 a řeším teď, jestli Ultra 23 nebo 24. Zároveň jestli jde ze zkušenosti říct, zda bude nějaká zajímavá cenová akce. Budu rád, za postřehy, díky :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    tak necekane je zase Exynos horsi, nakej duvod proc ho nedavaji do ultry bude

    Je lepší Galaxy S24 s Exynosem nebo Snapdragonem? Test za stejných podmínek lépe sedl zámořské verzi – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.zive.cz/clanky/je-lepsi-galaxy-s24-s-exynosem-nebo-snapdragonem-test-za-stejnych-podminek-lepe-sedl-zamorske-verzi/sc-309-a-1359478/default.aspx
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: & SMOKY: Hele, mně je to jedno, jen mne to pobavilo :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    EXCITE: a myslíš že Samsung keyboard to nedělá?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ona zpracovava tvoje imputy, nic jinyhom Aa uprimne, asi sem fakt mesuge, ale je mi jedno jestli bude mit google heslo od my domaci wifiny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam