• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: akorát u toho S23 je tam ten problem "banana blur" ne? nebo to se nějak vyřešilo softwarově?

    Já už to nějak nemám čas sledovat
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    AUTOLOKATOR: S22 je hlavni nevyhoda baterka, opravdu mizi pred ocima. S23 je na tom vyrazne lip. Jinak tam moc zasadni rozdil neni, S23 je o neco rychlejsi. Fotak ma mozna o neco lepsi postprocessing, ale toho si clovek podle mne ani nevsimne, pokud cilene nezkouma rozdily.

    S24 je zase vo fous rychlejsi, ma vo malinko vetsi display. Par funkci navic, ktery nejsou zasadni (AI slowmo, Super HDR) . Fotak ma zas lepsi post processing ale plati to same co vyse.

    Za mne je tedka nejlpsi deal S23 , pokud je tam rozdil 2k mezi S22 a S23 (12k a 14k) . Ty penize navic za S24 imo nedavaji smysl. S23 je porad super telefon, budes mit jeste tri roky SW podpory , ma to snapdragon.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Ok, děkuju. A nějaký zádrhel s S23 nebo S24? Něco, co se nepovedlo, kvůli čebu byste si foun nekoupili? Koukám na Heureku a S23 se dá sehnat za necelých 14 tis. To je ještě v mém dostřelu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    AUTOLOKATOR: co S23FE za 11,5k?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AUTOLOKATOR: To má ale pravdu, S22 opravdu má občas tendenci trochu topit a baterie je tak na jeden den, s odřenýma ušima.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    AUTOLOKATOR: No, baterka je fakt nic moc, často s sebou tahám malou powerbanku... ale zas je rychle nabitej. :)) Jinak topení jsem si moc nevšiml, to mi přijde v pohodě. Hry na tom ale nehraju.
    Celkově jsem spokojenej a měnit budu až se úplně rozsype anebo přijde samsung nebo někdo jinej s něčím malým, nepromokavým a úžasným. :D
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Ahoj. S22 se dá pořídit za necelých 12 tis. Kč. Máte nějaký důvod si koupis spíš S23 nebo 24? Prodejkyně u Samsungu mě přesvědčovala, že S22 to není dobrá volba, protože strašně topí a nevydrží baterie.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    s22 dostane taky AI funkce

    Je to potvrzené. Galaxy AI přijde na Galaxy S22, Z Fold4 a Z Flip4 – Samsung Magazine
    https://samsungmagazine.eu/2024/04/15/je-to-potvrzene-galaxy-ai-prijde-na-galaxy-s22-z-fold4-a-z-flip4/
    ADAM
    ADAM --- ---
    Crypto.com teď má akci, že proplati útratu u Applu či samsung. Je tam víc variant, ale nejzajímavější je dárek 800eur za podmínky uložení 3500eur na 6mesicu. Je to uložené v nějakém jejich shitcoin, takže za 6mes můžeš vybrat zpět, ale hodnota může být výš či níž, takže v tomhle to je riskantní.
    Dál dostaneš kovovou kartu vedenou v EUR a neomezeny počet vstupů do letištních salonků.
    MA747
    MA747 --- ---
    MAKII: Nepomohlo by?
    Frame icon : How To Change App icon Frame Border on Samsung Galaxy - Helping Mind - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=oPs-GOiQpxM
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAKII: Zkus se podívat na barvu pozadí, je to imho nastavený pod tou tapetou(obrázek města)..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HERR_FLICK: ja mam gelovou folii, s23 ultra, dal sem jednu sousedovi, protoze nemel, ten ma s24 ultra, sedela perfektne. Spadnul mi ten telefon nekolikrat, a ani skrabnuti. (mam ho v poradnym obalu, nicmene). Tak jestli budes chtit poradnou kvalitni folii, dohledam, kdyztak dej vedet. Stala par korun.

    jinak je to samozrejme cely o nahode, pamatuju si jak kamosovi spadnul mobil s guard sklem na sem a rozjel se celej display na pavouka. To tam proste lidi maj nekde napsany nebo nevim :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Já právě po roztřískání displeje (krytýho folií) na S21U mám raději sklo
    Ale celkem mě to sere na malym mobilu, kde člověk potřebuje naprostou přesnost
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HERR_FLICK: Na 23U jsem měl dvě, ovlivňovaly to obě bohužel
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Máte nějaký vyzkoušený krycí sklo na 24U, který neovlivňuje psaní S-penem?
    Dík
    MAKII
    MAKII --- ---
    Mám prosbu, snažím se pomoct kamarádce, v kapse se jí přenastavilo nastavení, má okolo ikon takovýhle “lem” a některé zčervenaly. Prolezly jsme nastavení, ale je možný, že nám to někde uniká.. restart zkoušen a nepomohl.
    Model - Samsung S10.
    Předem díky.

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NAVARA: jj, ted jsem pustil instalaci na S23.. doufám,že se něco neposere,jak psal vedle kolega v Androidu např. v tý Galerii..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Uplne urcite S24 Ultra. Mam doma 2* S23 Ultra a 1* S24 Ultra. Uz jen pro ten antireflexni display. To mi udelalo velkou radost.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Galaxy S23 nedostane s One UI 6.1 tyto klíčové funkce Galaxy S24 – Samsung Magazine
    https://samsungmagazine.eu/2024/03/25/galaxy-s23-nedostane-s-one-ui-6-1-tyto-klicove-funkce-galaxy-s24/?

    co není v UI 6.1 pro S23
    - Tapety v režimu AOD
    - Posuvník pro úpravu živosti barev
    - Super HDR fotografie a Pokročilý algoritmus fotoaparátu
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NAVARA: jediny co tam neni je to realtime slowmo. ta ai sumarizace v prohlizeci je prekvapive fajn
    nekomu tak aktualizace prej vypla 25W nabijeni, ale prej jen nekomu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam