• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VSOUKOLOHLOREnergetika a energie v politické a hospodářské perspektivě
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Samozrejme, ze je, ale nechces ho slyset. Staci, aby ten Putin to tlacitko zmacknul a voila, mame tady dalsi dobu ledovou.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Ty se tady vzrušuješ! Já ne, já jenom propadám skepsi. Protože není vhodný způsob, jak kompenzovat emise CO2 a dalších splodin do atmosféry. 😘
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Normalne se zacni rozmnozovat, prijdes na jine, prijemnejsi myslenky.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: No a? Tak bude civilizace jina. Stejne tak se muze Putin zblaznit a zmacknout dneska tlacitko. Neni proc se vzrusovat.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    OMNIHASH: Makrouš chce asi naznačit, že pár milionů let před člověkem to tady bylo docela fajn. :)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Planeta to přežije. O naší civilizaci ceteris paribus silně pochybuju.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OMNIHASH: Existuje, ale neni to nic dramaticke, co by planeta neprezila. Jenom to zvelicuji ti, co na tom vydelavaji, coz je pochopitelne, nikoli vsak omluvitelne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Diskuze 1 on 1 s Makrouškem o klimatu, tady se někdo dneska cejtil obzvláště masochisticky!

    Btw. byl by mi někdo příčetnej schopnej vysvětlit ten argument podobnejch lunatiků s teplotní tabulkou půl miliardy let zpátky? Ha, za dinosaurů bylo teplo, žádný globální oteplovaní neexistuje?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: :) Přečti si to znovu a pořádně.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Jo aha, ty jsi lhal, kdyz jsi psal, ze tvi potomci to budou mit tezky, protoze zadny nemas! Sam lzes a jine obvinujes ze lzi, tak uz to chodi.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Proč se ptáš? Starej se o sebe, jo?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Urcite! A kolik tech potomku tedy mas, kteri to budou mit tezky?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Já ti jenom říkám, že ty omalovánky jsou k hovnu vůči tomu množství bordelu, které si člověk vypouští do atmosféry.

    Nevzrušuj se.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Opravdu veris, ze NOAA publikuje lzi? Tva vira je mocna, mlady padawane!

    What's the hottest Earth's ever been? | NOAA Climate.gov
    https://www.climate.gov/news-features/climate-qa/whats-hottest-earths-ever-been
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Co je na tom "faktického"? Nic.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Spravne! K cemu fakta? Vira je mnohem dulezitejsi!
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Strč si ty omalovánky do kamen. :) Není na tom ani čárka pravdy. Já žiju teď a potomci to budou mít těžký.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Ja bych se tolik nevzrusoval:

    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Na sopky stačí pralesy, které člověk tak nějak vykácel, no.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Pro člověka a s člověkem asi není. Ta atmosféra není úplně nekonečná. Bude tady poněkud tepleji než obvykle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam