• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Jednoznačně to má spouštěč , celá věc se navybaví najednou ale postupně v běhu dnů . No a právě strach z nějaké fabulace a domýšlení tady oprávněně je ale mám potvrzeno že to proběhlo . Jimak jsou to fakt chuťovky a podle mýho slabší povaha shání terapeuta a zaměstná ho na dost dlouho . Jinak víc diskuse a pokud někdo fundovaně tak prosím do mě
    RIVA
    RIVA --- ---
    THEMAKARESH: Zajimavy, priste az to prijde tak zkusim zapremyslet nad tim co tomu momentu predchazelo!

    Jinak dneska se mi v noci zdalo jak jsem zase zacal pit...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    RIVA: jo to se mi děje taky, že se mi najednou vylejou ty vzpomínky na události, kdy sem se choval jako kokot, ale většinou tam bývá nějakej spouštěč... třeba, že sem se choval znovu jako kokot, tak aby mi bylo veseleji tak začnu myslet i na ty další nebo si uvědomím, že sem se i v těch jinejch situacích nechoval úplně správně :-D, ale jinak se mi to ten mozek snaží nejspíš samovolně nějak potlačovat, abych mohl fungovat... ten spínač k tomu je důležitej mi přijde...
    RIVA
    RIVA --- ---
    Ale jinak v dobe kdy jsem parival tak neintenzivnej (kolem 22-3 roku) a kombinoval tvrdy, piva, kolace, huleni, atd, jsem zacal mit mnohahodinovy okna, ktery si nevybavuju doted...
    RIVA
    RIVA --- ---
    THEMAKARESH:
    VOLEMIKI:
    Takovyhle flashbacky mam skoro denne. Navaly studu za veci ktery jsem pachal klidne i pred deseti lety. Ale neni to tak ze by se mi to nejak najednou objevilo v hlave. Vim ze tam ty vzpominky jsou, ale obcas z niceho nic vyplavou na povrch a daj mi takovou pecku ze se z toho az kroutim :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    VOLEMIKI: tak mě se to vrací většinou už do pár dní poté... a jsou to opravdu vzpomínky? Se mi dost často stávalo, že sem si to spíš i samovolně vymyslel různý věci kolikrát s návazností na nějakou situaci, že ten mozek prostě vytvořil něco napůl imaginárního po nějaký asociaci... ale dost mi to vytváří i úplně falešný vzpomínky samo o sobě
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Nemáte náhodou někdo zkušenosti s vyplavením situaci a vzpomínek ještě pěkně ukrytých za opilecké okénko které vyplavou jasně jako by to bylo včera ? A do té doby prostě nebyli ? Já mám teď dvě lahůdky jako od Paukerta a jsou to šest let starý věci . Jelikož jsou to pecky který asi na hodně dlouho obsadí moji top ten mojich sraček tak by mě zajímalo jestli je to klasická opilecká idiocie nebo možná nějaký obranný mechanismus něco jako šok . Zkušenosti ? Medicínské postřehy ? Za info díky
    KEB
    KEB --- ---
    RIVA: A pan je DDA. to se tu už probíralo... :)

    ANDR3_I: Ne, ja jsem jen alkáč :D
    SDN33
    SDN33 --- ---
    RIVA: Na lontech Moravy standart:)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Jinak u me by se dalo hledat puvod sklonu k zavislostem v osobnosti meho otce, kterej byl vzdycky velky alkado a nebal se mi nalejt kapku uz jako malymu. V obdobi me puberty cca od 14-15ti let jsme pak spolu nejednou chlastavali...
    RIVA
    RIVA --- ---
    Ale jak uz jsem zminil drive, rozhodne mi nepomaha se zvladanim stresu a kontrolou vlastnich emoci. Co mam maly deti, tak jsem jak sud prachu. Specialne po ranu a to i kdyz zrovna nekalim.
    RIVA
    RIVA --- ---
    ANDR3_I: Jo, tak oficialni diagnozu v tomhle smyslu nemam. Rekl bych ze celej zivot zapasim s lehkou formou autismu, neco jako ADHD a chlast me s timhle naopak celkem pomaha... :)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    RIVA: bipolarni poruchu, schizofrenii, deprese, hranicni poruchu osobnosti, ocd, atd. atd. :)
    RIVA
    RIVA --- ---
    ANDR3_I: Jako co napriklad myslis? Ja mam i tu zavislost samo-diagnostikovanou... :)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    Zajimalo by me, jestli tu nekomu z vas diagnostikovali i neco jinyho krom zavislosti?
    KEB
    KEB --- ---
    Blýská se nám na lepší časy !!!

    Španělští vědci vyrobili nealkoholické pivo s chutí alkoholického – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...2728-spanelsti-vedci-vyrobili-nealkoholicke-pivo-s-chuti-alkoholickeho.html
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: Tohle je jen berla a mezi námi hodně mizerná. Mně chybí pivo, prostě jen normální pivo, protože všechny nealko piva jsou divný. A vím o čem mluvím, protože jsem ochutnal snad všechny, co jsou na trhu. Nicméně vím, co semnou pivo dělá a že pak dostávám chuť na panáka. Jak to obvykle dopadlo znáte jistě všichni stejně dobře jako já. Tak jsem naznal, že si to holt budu muset odpustit. Je to stejný rozhodnutí, jako nežrat polský tavený sýry, protože jsou samý svinstvo...

    No a jak opíraní se o berličky funguje v praxi, sis vyzkoušela zase jednou o víkendu. Tak co, stále ještě ti bude to pivo frisko a koktejlíky tak strašně chybět?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    VOLEMIKI: Ja jsem si nic nezvolila ;) jinak bezlepkovou vegan se snazim dodrzovat taky, a do toho bych samo mela mit jaterni dietu.
    Jinak o vikendu jsem byla na kolaudacni party - zaclo to prave friskem a pivem a pak uz nevim nic. Dneska jsem nebyla ani schopna jit do prace, takze prusvih, nemluve o tom znemozneni pred lidma. Proste uz nikam chodit nemuzu, nezvladam to.
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    ANDR3_I: Ty kráso co lidi se žloutenkou nebo bezlepkovou dietou ? Na výběr potravin jsi si zvolila dobrou nemoc .....
    KEB
    KEB --- ---
    Málem bych zapomněl, že jsem byl v pátek na koncertě (samozřejmě střízlivý) , tak si můžete zazpívat semnou.

    Na koncertě chlastal jenom birrela, myslel si, že je to známka punku...
    Visací zámek - Známka punku
    http://www.youtube.com/watch?v=ZuYx_z9KU68


    střízlivou lobby znám a už k ní patřím i já sám...

    Tři Sestry - Homosexuál
    http://www.youtube.com/watch?v=8UnfPDYsuOk


    Akorát to bez alkoholových anestetik docela bolelo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam