• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    a zazivate nekdo takovy to, ze se vam s dlouhotrvajici abstinenci vraci emoce?
    protoze ja to mam presne naopak :)
    cim vic leju, tim se mi prohlubuji my nahovno stavy, kdy jsem schopna do mrte rozebrat zivot, jakej mam a a treba si rict, ze panikarim z prace. A to jak se jednou uhnizdi, to je pruser.
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    ANDR3_I: nebud blba. zbavis se jednech sracek (neznam te, ale chci ti verit) a pujdes do jinejch? ... ja tu tvou ironii citim ;-)
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    DAREBAK: ona totiz substituce zla zlem neni uplne mimo misu... to byl puvodni popud.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    DAREBAK: vzhledem k tomu ze jsme v klubu kde se snazime abstinovat od alkoholu, fakt by me nenapadla asociace s dalsi drogou.. Ehh :) zatim mi stacej ty moje zavislosti co mam (a ze jich neni malo!), ale dekuju za tip, az se prozmenu nebudu chtit uchlastat muzu zkusit tohle - urcite to pujde rychlejs!!
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    ANDR3_I: no. mel jsem na mysli diacetylmorfin. hacko. asi bych dal prednost peri, metamfetaminu. a vykydani je takove - docela - obvykle slovo. shodou nahod odpovida i vyznamu :-). ale ja tem dnesnim mladeznikum uz hovno rozumim. tak se radeji blbe ptam...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    DAREBAK: já zas nechápu to vykydání háčkem??
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    za me suchej unor a dotahnu to dal :)
    zkusim ted vyuzit toho, ze me vlastne vsichni podporuji.
    DAREBAK
    DAREBAK --- ---
    ANDR3_I: ehm. trapny dotaz: hackovani je fakt hackovanim a nebo jde o vykydani se hackem? cim vic casteji zjistuji, ze vubec netusim, na jake jsem planete. tak se radeji blbe zeptam :-).
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    HOFFMI: To háčkování neni vůbec blbej nápad, asi to zkusím :D
    RIVA
    RIVA --- ---
    Ja uz ten suchej unor zacal tak nejak z nutnosti! :) Angina a antibiotika co by polozily i vola...
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: tři měsíce? To je už čtvrt roku čili kvartál... To nezní tak špatně ne? :D
    HOFFMI: Jít za ušetřený prachy do kina zase tak špatný nápad není :D

    Držím vám palce ve vašem tažení za vítězný únor! Pro mě už to takový dobrodrůžo není ;)
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    VOLEMIKI: jasny dik, bude to supr, asi začnu háčkovat a zkusim si přečist F. L. Věka nebo tak neco..
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: no jako já nejdýl vydržel před pár lety 16 dní takže ty tvý 3 měsíce jsou na mě fakt dost a cg ;-)

    HOFFMI: Já už začal pro jistotu včera a už dneska po ránu mám fakt chuť na pivo no... uvidíme....
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    HOFFMI: Ale nebude neboj za pár dnů se s tebou začnou dít věci že se budeš divit i nohama co se to děje !
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    THEMAKARESH: jsem in..dneska zaciname...to bude asi nejvetsi nuda co jsem kdy zazil..
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    THEMAKARESH: Ja do toho jdu urcite, vcera jsem to taky vydrzela bez takze uz to budou 3 mesice (!!!! takhle to zni ze je to malo, me to prijde jako vecnost) na suchu..
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    tak co, kdo si zkusí ten vítězný únor? Já do toho půjdu a sem zvědavej jestli se na to po třech dnech nevykašlu...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    RIVA: u alkoholiku celkem typicky ne? Alespon zezacatku...

    Ja si tak nejak rikam ze si tema fazema musi projit kazdej... Osobne neznam nikoho kdo by mel fakt hodne velkej problem s alkoholem a prestal ze dne na den a dalsich xy let uz se nikdy nenapil. Mozna proto jsou ty lecebny plny a AA jsou nejrozsirenejsi podpurna skupina.

    K cemuz se vztahuje muj dalsi dotaz - chodite nekdo na skupinovy terapie? Nebo primo AA??
    RIVA
    RIVA --- ---
    ANDR3_I: To je hezky ze si vsichni ty uklouznuti v podstate planujem... :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ANDR3_I: kazdopadne ti drzim palce at to vyresis lip jak ja! Jako fakt to za to nestoji, vubec mi to nepomohlo, jediny co tak premyslim o tom, jak jsem rada, ze uz neliju a jak je to fajn mit cistou hlavu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam