• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    INDEX
    INDEX --- ---
    Kdo neviděl, doporučuju. Knížka prej lepší: http://www.csfd.cz/film/359936-u-straznyho-andela/
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    THEMAKARESH: zrovna v tomhle pripade je to overeno generacemi :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KLATIC: opírá se o studie placené vinařskými společnostmi, zapoměli lehce dodat :-P...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    RIVA: to plati skoro u vseho :)
    RIVA
    RIVA --- ---
    KLATIC: Aneb alkohol podavany v malych davkach, neskodi v jakemkoli mnozstvi...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    :o))
    Pijte alkohol denně, ochrání vám to játra a prodlouží život, radí odborníci – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...te-alkohol-denne-ochrani-vam-to-jatra-a-prodlouzi-zivot-radi-odbornici.html
    RIVA
    RIVA --- ---
    RIVA: Takze pro alkoholiky je asi vyhoda mit kotel na tuha paliva...
    RIVA
    RIVA --- ---
    SA_KRA_: Jojo, kdyz jsem byl pubertak a matka to se mnou nemohla vydrzet, tak me posilala do sklepa stipat drevo! :)
    RIVA
    RIVA --- ---
    KEB: Ja se brufenu a aspirinu normalne vyhejbam jak cert krizi, ale priznam se ze bylo v zivote par momentu (kocovin), kdy bych to bez ruzove pilulky asi neprezil...
    KEB
    KEB --- ---
    RIVA: brufen? To je tak odpálit si játra :D
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KLATIC: rezani dreva je ucinna terapie na uplne cokoliv :) rezala jsem drevo po rozchodu, kdyz umrela babicka i pred statnicema.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    vypadnout do lesa nebo na zahradu, rezani dreva je taky dobrej detox :)
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    DEETOMMY: Presne tak, kocovina je soucasti chlastani, zadne prasky do sebe necpat, jenom proto, ze mi je blbe - pekne to vypotit!
    DEETOMMY
    DEETOMMY --- ---
    SDN33: no vzhledem k tomu kam si to napsal tak pocitam zaklad je nepit. alespon ne do te miry kdy rano budes otupelej. resit nasledek a ne pricinu mi prijde zbytecny. jinak pokud clovek pije tak se vim vsudy i s ranima problemama.
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    SA_KRA_: obv sem nemyslel jit do sauny vylitej...
    STROBOZ
    STROBOZ --- ---
    RIVA: Za mne kafe to nejhorší co může bejt.....
    RIVA
    RIVA --- ---
    SDN33: Ale jinak asi spousta vody, ibuprofen a nejaky to kafco...
    RIVA
    RIVA --- ---
    SDN33: Lahvac? :)
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    SDN33: Kopce! Jestli nemas kopce, tak kolo.
    DRSH
    DRSH --- ---
    SDN33: jakakoliv cinnost, prace, pohyb... hlavne nelezet na gauci a "prozivat to"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam