• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    KEB
    KEB --- ---
    MATHESIK: od toho tohle auditko je. Klidně se ptej. Když to tady ožije, začneme se tady scházet jak švábi na pi...eh...limonádu :)
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    Ahoj, lidi já potrebuju pomoct a hlavne se zeptat na par veci. Je tu z Vas nekdo kdo by si nasel chvilku casu? Strasne bych chtel vyuzit vasich zkusenosti, snad jsem to nenapsal uplne hloupe. Diky.
    KEB
    KEB --- ---
    CLOWNZEPPA: THEMAKARESH: věř a víra tvá tě uzdraví, jinak bych to neviděl :(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CLOWNZEPPA: ani ne, já jen piji čaj z meduňky, abych mohl spát když mám absťák, jinak co sem koukal po internetu, tak je to prý blbost a nezabírá to a lidi chlastají dál
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---

    Nemá někdo zkušenost?
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: V prvním bodě souhlas. Sto litrů za co?

    ANDR3_I: Jak říkám, podle mne to jsou vyhozené peníze ( a docela ranec), ale ber to jako dobře míněnou přátelskou radu. Co si z ní odneseš je jen na tobě :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: hele já být tebou, tak bych jim ty prachy fakt nedával... já nevím asi jsem idiot, ale přijde mi, že ti chybí ta sračka, která se normálně nazývá láska a nějaký druh pochopení, ale je dost pravděpodobný, že kecám voloviny :-)
    PISTA8632
    PISTA8632 --- ---
    KEB: My jsme jógu,v rámci terapie, v odmašťovně měli (Dobřany - neschopenka tři měsíce).
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ANDR3_I: já už jsem takovej ten typickej alkáč zahnanej do kouta, na kterym nikdo nic nepozná ale je zralej si to jít hodit do lesa.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: auto mám, parádní, akorát mě to donutilo skoro deset let neřídit. Nevim klasický věci nepomáhaj
    FRDK
    FRDK --- ---
    KEB: Jo, taky mi byl tříměsíční pobyt v léčebně nabídnut/doporučen a informace od lékaře zněla, že vše proběhne v rámci nemocenské.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KEB: jo pochopil si to správně, nevím jestli vysvětlovat detaily statistiky a pravděpodobnosti, ale raději na to kašlu :-D
    KEB
    KEB --- ---
    DHA: za sto tisíc měsíc, zadarmo 4 měsíce. Akorát uznávám, v pakárně tě asi nenaučí jógu. A jestli jsem to pochopil, tak statistická úspěšnost stejná jako kdekoliv jinde.

    Andrei, jak na to hledím,to těch sto táců vraž radši do auta. To tě donutí nepít taky :) (teda pokud nejsi sebevrah)

    Dotaz do plénu: Je hospitalizace v psychiatrické léčebně (klasická odmašťovna) brán jako důvod pro neschopenku nebo ne? Čili jestli jsem po dobu hospitalizace na neschopence nebo ne? Dík.
    FRDK
    FRDK --- ---
    DHA: Hm, myslím, že to máme dost podobné s těma bubákama. Jen hledím, že ani po tak dlouhé době si člověk nemůže být moc jistý (já jsem dosud nejdéle vydržel nechlastat víc než před třemi lety měsíc a 23 dní). No zkrátka nezbývá než zůstat už nafurt ostražití.
    FRDK
    FRDK --- ---
    DHA: Jiný příběh? Pokud to není příliš osobní, mě by s dovolením zajímalo, jak se stane, že po třech letech už jednou polepšený/á začne znovu zlobit...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    DHA: To já na tom dělám, tak nějak podobně a už ani nevěřím, že na to přijdu alespoň na ten můj :-D. Já sem trochu úchylnej na matematiku. Jako mají tam nějaký statistiky, který mi celý přijdou divný, když jsem si rozkliknul tu za rok 2014, ale na konci je tam hezký číslo, že za 4 roky měli 322 klientů krát 100k to dělá obrat nějakejch 32,2M za 4 roky. Ještě, jak tam píšou nějakou tu statistiku, že jsou těžce nadprůměr, když mají nějakejch 19% úspěšnost a zbytek těch státních 15-20% úspěšnosti, no píšou že to sou taky maxima, ale to spíš vypadá na normální statistickej výpočet, kdy je do toho hozená i ta chyba, která ti tam vždycky s nějakou pravděpodobností padne (někdo ti lže apod.) takže ani tohle žádná výhra není...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    DHA: ale jako nevěřit tomu, když ti nabízejí, že za 33 dnů najdeš smysl života :-D http://www.monikaplocova.cz/33-denni-lecebny-program bod 9....
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: 100k peněz na měsíční léčení? A strava budeš mít vlastní? To tě budou léčit v hiltonu? Ne sorry, ale tohle je lumpárna už na pohled.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    VYHULENY_UFO: Samozřejmě, že to všichni ví, ale ten chlast se dost toleruje. Všichni o tom kecaj a pomlouvaj, ale v důsledku na to všichni vlastně serou a je jim to u prdele a ty co jsou blízko raději zavírají oči, tak je to s mojí mámou i dneska potom co jim deset let (17 let není s fotrem) říkám (babičce a tak), že máma fakt hrozně chlastá a že je tahá za fusekli a manipuluje s nima, tak mi stejně nevěří... prostě bizár...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: no já nevím, já těmhle lidem prostě nemůžu věřit. Jsem byl několikrát u cvokaře, kterej za to bral jen prachy od pojišťovny, tak mi bylo hned jasný, že mu je to úplně u prdele co mi je a u podobnejch, co sem teď házíš, si myslím to stejný, že jim to je taky u řiti. Akorát za to berou víc prachů, tak se snaží tvářit mile a přátelsky... můj malý osobní názor :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam