• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COPS192: ja takhle kazdy rano kolem 8:30 potkavam v psim parciku typka s placatici vodky, semtexem a cigarem. to do sobe vyklopi, prebehne silnici a tam zmizi v kancelarich. kdyz sem byl parkrat doma pres den, potkal sem ho v poledne u vietnamce pro dalsi placatici...
    COPS192
    COPS192 --- ---
    LA_PIOVRA: od te doby, co nepiju to "vidim" mnohem vice... vsimam si tech nepatrnych detailu, jak pani nakoupi spoustu nesmyslu v krame a jako posledni u kasy si jakoby nahodou vzpomene, ze "... jo a jeste ten pullitr rumu, ja dneska peču něco bla bla...".
    pece i druhej den, pece i ve stredu a ve ctvrtek pece taky asi jeste do zasoby a pro znamy... napecino na roky...
    COPS192
    COPS192 --- ---
    VYHULENY_UFO: jen vodka... zadne pivo, vino, jiny tvrdy alkohol.. jen vodka... to se da nejak "maskovat", ale je jasny ze to vsichni vedeli ze leju, to neutajis prece, to si mysli jen vylitej, ze to neni poznat:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    OTAVA: tohle je vubec vec, co mne zaujala, jak uz nekolik let nepiju, ale prici jen mam nejakou "zvysenou citlivost" k problematice: jak z lidi na moznejch i nemoznejch mistech tahne koralka, lidi, co si kupujou placatky a tresoucima rukama je strkaj do kapes, lidi, co si v parku prelejvaj vodku do pulitrovejch PET od nealka, lidi co vyuzivaj vecerniho venceni psa, aby se utlimili na dobrou noc...
    COPS192
    COPS192 --- ---
    OTAVA: ta dvojka je jen snidane:) pak mas svacinu, obed, svacinku po praci, k veceri, pak pro zabavu, protoze se chces taky vecer trochu opit aby te to bavilo... usinas s 3 promile a budis se v 5 spocenej:( kdyz sis nic do 7 nenechal, tak posouvas ocima hodiny a stepujes za 10 7 u vienamce...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COPS192: tyvole, ty vodky a chlast z tebe musely bejt strasne cejtit, alkaci v tomhle stavu docela uz smrdej. to si nikdo niceho v praci nevsimal?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Predpokladam ze dvojka vodky je pro takovy kontrolovany fungovani pres den idealni, pac pulitr by je sestrelil a nevypit celou flasku by nedali.
    COPS192
    COPS192 --- ---
    OTAVA: smutna klasika:(
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    COPS192: Jo, jo, co mam dite a vstavam rano, koukam jak u vecerky rano pri otvirace par typku chodi pro dvojku vodky :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    COPS192: díky
    COPS192
    COPS192 --- ---
    PALEONTOLOG: ja jsem chodil do prace az do uplnyho konce... poceni, tres, nespavost - to vsechno se spravilo vodkou... a rano u vietnamce od 7 otevrino, takze v 9 v praci jsem mel zase svoje promile a fungoval jsem... pres den "svacinky", po praci flaska, nejaky poceni a tres me v zacatku nemohlo presvedcit, ze bych mel prestat:(((
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    COPS192: ještě by mě zajímalo, jestli jsi byl schopnej chodit do práce už od při tom úvodním pocení ?
    COPS192
    COPS192 --- ---
    neovladatelnej tres rukou a neuveritelny poceni pri probdelejch nocich jsem mel asi 2 roky chlastani, nez prislo prvni DT. Samotne DT si nepamatuji, jen z popisu pritomne odoby, kazdopadne pred DT jsem mel hodne drsny halucinace a nedokazal jsem rozeznat, zda se mi cela vec jen zda, nebo je to realita...
    prvotni tres rukou a poceni, ktery neustava driv nez s prvni placatkou vodky poranu jsem "prekonaval/snasel" relativne dlouho, nez se vse zlomilo do naprostyho propadu, sebedestrukce a vedomi si vlastni blizici se smrti...
    kazdy ma dno sklenice jinak hluboko... kdyz uz v ty svy slenici dno zahlednes, je uz vetsinou pozde na to to zvladnout sam...
    4,5 roku abstinuji a neni nic lepsiho nez byt stizlivej:)
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    Alkoholička bez závoje aneb Jak snadno lze propadnout pití – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...tyl/504652-alkoholicka-bez-zavoje-aneb-jak-snadno-lze-propadnout-piti.html
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LA_PIOVRA: zase na druhou stranu tady je:

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SARAJ: ja myslim, ze se to da rict jeste prozaicteji: jakykoli support, ktery nesmeruje k abstinenci ted a tady, je picovina, ktera problem prodlouzuje a pruhlubuje:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LA_PIOVRA: souhlas, ono se to nezda, ale kamosi co pomahaji, pac on to ma prece blby a tezky - jsou obcas fakt zlo. Jemu "pomuzou" neco poresit, zaridit, zalozi ho, etc.. a dlouhodobe je to presne opacnej efekt..tihle pomahaci fakt nevidi ten celej obraz - nejen za toho cloveka, ale i jeho blizkejch..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ASCORB: nestíhám, ukládal jsem děti. Ale nějak mi z ty debaty přešla chuť na pivko. Zítra jedu na služební, kde se leje jak z konve, tak bez nějakých pupínků tam asi pojedu bez chuti kalit
    ASCORB
    ASCORB --- ---
    PALEONTOLOG: Ok

    Jinak ted zajimava debata na CT24. O spotrebni dani. Je tam Michal Miovsky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam