• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CLOWNZEPPA: Tak mě to docela opouští, chtít mít chlast hlavě. Spíš bych do sebe narval něco jinýho než chlast... A když si tak nad tím přemýšlím, tak bych nechtěl mít v hlavě dvě, tři piva, spíš tak deset hned, a to je to proč si to pivko nedám. ;-)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    THEMAKARESH: Právě, že ne...ale ty pocity...znáš to ne???
    FRDK
    FRDK --- ---
    THEMAKARESH: Dobře ty! Vyděržaj, pioněr ;)
    Já vytahuju znovu naostro do boje s pomocí zvenčí, nedařilo se mi to rozjíždějící se popíjení zastavit, naordinovali jsme mi na pár měsíců zpřísněný režim (tudíž kultura, párty, kalby útrum, vyhýbání se krizovým situacím), než získám zpět ztracenou jistotu.
    Pak kdyžtak zas poreferuju...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Jinak já se držím. Za ty přes dva měsíce jsem měl jednou dvě piva, protože jsem tím chytře chtěl vyřešit nepříjemnou situaci, kdy se mi ten stav po nich ani nelíbil, ale vím, že jsem zbytečně riskoval. Docela koukám, jak se všechno kolem mě a také ve mně uklidňuje. Docela zajímavý. Takhle dlouho střízlivej bez nějakých látek jsem nebyl tak od svých 13 let. Jen se mi nelíbí, když mi někdo připomene ty moje hovadiny, co jsem dělal, když jsem lil. Lidi kolem mě jsou taky všichni v cajku s tím, že neleju a nikdo nemá blbý kecy a nekecá mi do toho.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CLOWNZEPPA: To je co za výkřik? Ožral ses a šel si řídit?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    stejně bych chtěl mít dvě, tři píva v hlavě...to by bylo krásný...ale to tělo to prostě nechce...a neřid auto když neumíš řídit že ano...
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    COPS192: díky!!
    COPS192
    COPS192 --- ---
    MATHESIK: Zkus zavolat na CKI do PN Bohnice 284 016 110.
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    Ahoj, prosím urgentně, psychiatr který mě vezme bez šílený cekacky? Je to akutní. Moc prosím, díky za každý tip. Praha 6 a okolí.
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    SPD Volby 2017 !!CRINGE ALERT!! Okamura zpívá s Alešem Brichtou hymnu v přímém přenosu. SPD
    http://www.youtube.com/watch?v=QomMX99Z8mQ&t=127
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    HONZA09: něco mi říká, že k tomuhle ryze českoslovénskému subžánru rocku takové jednání bezesporu patří. Když už nemůže mít arény a stage jako mick jagger a musí se spokojit se sokolovnou nebo kulturákem, tak se aspoň jako rockstar najebe
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    HONZA09: Tak u nas na vesnicke zabave asi pul hodiny do mikrofonu nadaval zvukari, pak zahral tri songy, v zakulisi se popral asi s deseti lidma a pak ho potkali v mistni nadrazce nasrot.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TEKKIT: Prej dobře. Já tam nebyl. Ale! Byl to tribute koncert za kámošovýho strejdu, kterej nedávno umřel na rakovinu, všichni co tam ten den vystupovali hráli jeho písničky, nebo písničky, co hráli s nim. A Brichta jako úplně poslední přišel a začal zpívat...

    Často máme chraplavej hlas
    někdy sípem už za poločas
    v klubu síla je naše víra.
    Často jásá nadšenej sbor
    někdy pláčem pro hloupej gól
    jenže víra je naše síla.
    Nechte vítr vát, nechte chóry znít
    každej máme svý hymny vítězný.
    Nechte vlajky vlát, vždyť je máte ctít
    každej známe svý barvy vítězství.
    Přišel zvláštní toreador
    jinej má dres ten podivnej tvor
    co to píská - no to je síla.


    To nepochopíš. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HONZA09: a jak to zvládl odzpívat?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Brichta zpíval dva týdny zpátky ve vopici. Ošklivý drb je, že přišel ve čtyři odpoledne na otvíračku, zpíval asi v půl jedný v noci a mezitím stihnul vypít 20 fernetů plus nějaký piva. K mikrofonu ho museli přinést a zpátky zase odnést. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: starnouci rockeri, ktery uz nemuzou chodit na arakajan s alesem brichtou, tak si nasli ortel...?
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    Krásná fotka ❤️
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Az se vas nekdo zepta, jak muzete poznat z fotky, ze je nekdo notorik, muzete vytahnout kapesni atlas a nalistovat tam tuhle fotku.
    Desi mne predstava, ze k necemu takovymuhle (pravda, bez Ortelu:), jsem mel nakrocino.

    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    KEB:
    OTAVA:
    Dámy a pánové, je to tak, když pro stromy nevidíte les, pro samý trable není v dohledu řešení jediného z nich...

    Dík za podporu, i ta mi pomohla k nadhledu a začátku rozmotávání toho zašmodrchance.
    KEB
    KEB --- ---
    OTAVA: ...a nesnažit se vyřešit všechno naráz, protože to nejde.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAMATHUR: nekdy je to vsechno picou ke zdi, nejenom v zivote ale i v abstinovani. jediny co se da delat je zatnout zuby a delat male krucky, pekne jeden maly krucek po druhem. Vzdycky jeden problem v danou chvili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam