• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    DRZEEF: Uprimne “bohudik” mi prijde jako kec. Vitej a pis, ja se rvu jak vlk a prohravam..
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Jsou lidé, kteří mohou pít, a jsou lidé, kteří pít nemohou, protože překročili pomyslnou hranici a alkohol začal mít fatální důsledky na jejich životy. Do této skupiny bohužel nebo bohudík patřím já. - autor
    LOGO
    LOGO --- ---
    VILGEFORTZ: opravdu se to nedá generalizovat. já byl taky dlouholetej kuřák MJ, a víceméně jsem. neměl problém, krom tý totální letargie vůči čemukoliv, ale znal jsem i lidi, co hulit fakt nemohli, protože jim to dělalo solidní bubáky v hlavě. jeden může snadno, druhej radši nechce
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    FRKOLKA: Tak to je dost individuální. Já v životě vyzkoušel ledacos a hulení je naprosto v pohodě.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    já bych tu trávu zase tak nevychvaloval. u lidí, co k tomu mají nějaké předpoklady je spouštěčem schizofrenie.
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Myslela jsem, že umřu, boj s alkoholem je na celý život

    Televize Seznam - stránka se načítá
    https://www.televizeseznam.cz/...ejtezsi-to-bylo-kdyz-se-zabil-tata-rika-lecena-alkoholicka-63952391
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KEB
    KEB --- ---
    CLOWNZEPPA: Neznám případy, že by někdo zkouřenej dostal po hubě za nejapný řeči. Byl agresivní či se zanedbával v takové míře jako tomu v mnoha případech u alkoholu je.

    Já takových případů znám dost, hlavně těch agresivních.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CLOWNZEPPA: pokusim se ji kontaktovat
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    LA_PIOVRA: byla by možnost vidět onu práci?:))
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    V tehle souvislosti mne napada, jak mi kamaradka rikal, ze jeden z jejich studentu napsal diplomovou praci, kde relativne presvedcive dokazoval, ze "nekteri lidi jsou lemplove a nekteri lemplove huli a jini zas nehuli".
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VYHULENY_UFO: No o tom nepochybuju, znám spousta zkuřek, co furt čekaj na onen záblesk, kterej přišel po brčku, když vylezly na skálu...ale to je opět to samé...proč co dělám vlastně? ale v souvislosti s tou abstinencí od chlastu za mě jednoznačně zkušenost dobrá...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CLOWNZEPPA: to klise je vo tom, ze za tech 26 let co hulim, jsem potkal neuveritelny mnozstvi linejch lidi, vim ze psychologicky poradny jsou plny lidi s problemy okolo travy.
    ale je fakt, ze me bude za par let pade a uz sem v realite zajetej.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    VYHULENY_UFO: Hele opět starý dobrý klišé, že když druhý dělá totéž. Není to totéž. Poznal jsem spousta schopnej lidí s Marií a i obráceně... Ta individualita je kardinální... To, že si někdo dá deset panáků a je roztomilouš a ještě večer doma ženě dá, co potřebuje. Neznamená, že to tak přeci budu mít taky... Já si opravdu myslim, že je směrodatný si uvědomit proč cokoli požívám a být k sobě upřímný... v souvislosti se zkušeností a ohledem na sebe i na druhý...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    PALEONTOLOG: Paušalizovat nejde vůbec nic přece:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WOTAR: no jak jsi popisoval tu mdma s terapetucikým procesu, tak tohle bude ještě dlouho mimo proces a možná se do něj nikdy nezařadí. zbejvá režim samoléčby a to u závislostí moc doporučovat nejde.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WOTAR: proste sou idioti kolikrat liny i mluvit, kdyz sou zhuleny. tohle je asi velkej problem na trave, protoze podporuje prirozenou lenost cloveka.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    PALEONTOLOG: To ani nikdo nechce, tohle je dost individuální a hulení imho zvlášt.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tak zase si řekněme, že jsou lidi, co hulit nemůžou snad ani jednou, nebo skupina lidí, co jim to dlouhodobě vypustí makovici jak jihočeskej rybník a vyhnat je od chlastu k trávě nedává smysl.
    jako adiktoložka mi taky říkala, že jsem na běžnýho travaře dost ukecanej a že má problém z chronickejch uživatelů páčit nějaký věty. no já bych to moc nezobecňoval.
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    CLOWNZEPPA: Naprostej souhlas, nemám co dodat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam