• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    Zdravím, můžete mi prosím vysvětlit, co znamená kontrolované pití?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    HONZA09: Mam doma celou sbirku nealko ginu! (takze muzu dat tipy jaky jsou nej)
    Jediny co jsem sehnala v CR byla uz namichana verze v Mark&Spencer ale prodavali to v lete, ted uz to nejspis nemaji.. :(
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ANDR3_I: Gin tonik já rád. Vůbec jsem netušil, že existuje nějaká nealko verze. U mě je to tak, že doma nepiju. Tak to zní zajímavě. Ale předpokládám, že v barech to asi standardní výbava nebude.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEB: když ses jako pivar zvyklej hydratovat, tak musíš :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MARTYZAN: To se taky dá. :-)
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    THEMAKARESH: Tak ty mám nejradší do puerhu s medem ;)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MARTYZAN: Plechovka fanty a 10 lysohlávek tajemných je podle mě celkem dobrý drink.
    KEB
    KEB --- ---
    Komedianti, nejlepší drink je pivo. Teda pro chlapy, tady ty míchaný srandy půjdou akorát pražští metrosexualove :-D nealkoholické pivo nezklame nikdy, sice je to jak slepé náboje, ale poměr cena výkon vychází nejlíp ;-)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ja mam nejradsi nealko gin s tonicem nebo nogroni, ale je pravda ze v CR je to bida s nouzi :( co treba seicha drink nebo club mate?
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    IF_: díky..čaje miluji..hlavně zelené..na psytrance akcích bývá dost čajovna..nebo si budu vozit svoje nádobíčko ;)
    O kratomu jsem toho tady moc filtrem nenašel..ale asi neumím filtrovat. ;)
    IF_
    IF_ --- ---
    MARTYZAN: Ten kratom si vyfiltruj, resilo se to tu.

    Ja doporucuji misto drinku caje, ale to jsi asi nechtel slyset:) Mas teda dost problematicke, ze se pohybujes v rizikovem prostredi, protoze ja bych asi nezvladla vydrzet nepit, pohybovat se v nem.
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    Ahoj..od noveho roku susim..chci to dat co nejdyl..treba az do velikonoc..pritelkyne se pridala..coz jsem moc ocenil..zatim to jde dobre..je to skvele mit sobotu dopo s cistou kebuli..:)obcas jsem mel vikend..kdy jsem byl ok az ve stredu..tak to zkousim razantne omezovat..nejhorsi jsou vikendy kdy mam hrani jako dj...treba celou noc...je to narocne dat to bez drinku..zkousel jsem kratom..fungovalo to..jste na tom nekdo podobne ? Mate nejaky tip co misto drinku ?diky a krasnou sobotu..#nejlepsiden
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://twitter.com/Prazskepribehy/status/1212023622321262593
    Pražské příběhy
    @Prazskepribehy
    Obecní truhla, ve které byli na přelomu 19. a 20. století sváženi v Praze opilci. Pěkný Silvestr přejí Pražské příběhy.


    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Už jen pít alkohol před dětmi je špatně, řekl adiktolog v Rozstřelu

    Už jen pít alkohol před dětmi je špatně, řekl adiktolog v Rozstřelu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/podcasty/adiktolog-rozstrel-alkohol-podcast.V200109_133700_idnestv_vov
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    HANOUCH: Neříkám Ikarův pád, ale Tažní ptàci a máš pravdu:) Byly to holubi.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    HANOUCH: holuby fuj dal jsem si facku to mam z toho piti
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    CLOWNZEPPA: zappo ikaruv pad z roku 77 neni mensikuv posledni film, tim je dobri holuby se vraceji z 88myho a to je taky o chlastu :P
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Volné pokračování filmu Ikarův pád s mnou milovaný Menšíkem a dalšími bardy tehdejších časů v jeho bohužel poslední " roli. " Vřele doporučuju, kdo neviděl.
    Tažní ptáci 1983 český film České filmy
    https://www.youtube.com/watch?v=AwY7jLaBv54
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    Je alkohol součástí české kultury? V Rozstřelu odpoví adiktolog Miovský - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...es/vztahy-sex/zavislost-alkohol-michal-miovsky.A200106_141817_vztahy-sex_jup

    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    SM3: mno uz to samy postoval [ CLOWNZEPPA @ ALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI... ] ale jinak je to slusna jizda a slusnej vysledek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam