• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: dle reportu z varů prej jo....
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Já ho viděl možná tak tři roky zpátky na živo a vypadal dost hrozně. Takže furt stejný?
    N_I
    N_I --- ---
    KONZUM23: dovolím si nesouhlasit, dead man, edward, fear and...

    ale i jeho herectví trpí pod tíhou chlastu a drog...poslední roky jede jak psal ten fila na autopilota.....takže ho jdu asi napsat jako tip, do klubu kdo umře civoe...
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    N_I: no vidíš, a to by mě ani nenapadlo, že by tu někoho zajímal velmi druhořadej herec z těch nejvíc nejhloupějších filmů našeho věku, jehož jediná mediální přednost je, že je zajímavej pro non-confy feťáctví.
    N_I
    N_I --- ---
    suchy zari a docela zase prozreni jak lidi vypadaj napitý v hospodě..hm..

    ale koukám, že se zde moc neprobíral depp ve varech? cápek kerej zřejmě mlátil svou ženu vyjetej a ožralej...dělá že nic, sebereflexe žádná, lidi mu dál tleskaj, fila to dobře glosoval že to už ani není vtipný věčný kecy o chlastu, ani už mu nejde artikulovat - udělal film o shane mc gowenovi ok...ale aby se napral jak zeman na pokoji pikajnem aby mohl vubec vylezt mezi lidi a zamavat?

    otresnej pohled kerej ve me dost zarezonoval....neskoncit jako jehny depp civoe...
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    HONZA09: myslim, lidé jejichž reakce i na malé množství alkoholu je reflux. Ne zkušený vydranděný alkáče, který raději vyblejou oběd aby byli o hodinu dřív moc. nebo lidi který se poblejou a dál chlastaj.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    KONZUM23: Jako, že když se pobliješ, tak přestaneš pít? To ne snad. :)
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    TEKKIT: já bych řekl, že z těhle "dispozicářů" to maj nejlepší "poblijóni"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KONZUM23: ok, já tohle neznám....já zažil spíš problémy s "přerozjetejma" lidma
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    TEKKIT: no já už zažil u čelíčkářů právě smrťáky v tý závěji a podobný srandy. Navíc jsem viděl, že když ten člověk na to sere a pravidelně chlastá i s čelíčkama, tak se mu ta narkolepsie jaksi rozšíří. A když je to fakt v akutním stavu - že ten člověk usíná a probouzí se na party každejch 20 minut - čáry nefungujou a v podstatě je nonstop mezi spánkem a bdělostí je to fakt hrozný a nepřál bych vám to nejen zažít ale ani vidět
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ...a riziko že čelíčkáře někdo obere v putice....srovnej s tím kdo z tý putiky odchází (a už si konec nepamatuje), na mejdan, tamodtud do nonstopáče a odtamtud k neznámejm lidem na privát...Tam si myslím riziko krádeže (ale spíš ztráty) je stokrát vyšší
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KONZUM23: já jsem těm lidem co usnou v hospodě vždycky záviděl:) Oproti tomu co jsem předváděl já za excesy, je to usnutí dar z nebes...
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    BURKHAR: řekl bych, že i ten - každopádě - jsme tu i my, který maj "Kombíka" a jak píšu "závislosti."
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BURKHAR: Ale vypadaj pěkně :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KONZUM23: Alkohol v tom není, to je jinej fet.
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    Tak pro mě závislosti v jednom jediném okamžiku na jedné stagy tady:

    All By Mysellf (Live)--Johnny Thunders and the Heartbreakers
    https://www.youtube.com/watch?v=bBV-FYy8lww
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Although that one's too much
    You know ten's not enough
    There'll be no compromise today
    I'll watch you lose control
    Consume your very soul
    I'll introduce myself today
    I'm the demon alcohol
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    FRDK
    FRDK --- ---
    OTAVA: Uvědomuju si a přiznávám, že mám problém. Kdykoliv vystřízlivím, začnu ho řešit.
    Co tam máš dal..?
    Stejně žádná z těch Vašich reakcí nějak nekápla na správnou nótu, že bych to chtěl rozebírat. Píšu si to tady vícmíň pro sebe, abych měl ve chvílích před tím řešením možnost o sobě přemýšlet. Když to plácnu do pléna, nemůžu už to vzít zpět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam