• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MATHESIK: A prestat pit jsi zkousel ?
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    Končím. Už to nedokážu ovladnout. Dluhy, chlast, naděje co ve mě vkládala moje rodina, nedostupnost akutní péče v ČR. Už to asi jenom doleju.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    N_I: Vtipne to rozhodne neni, ale to uz tak poslednich 10-15 let, bohuzel :(.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    HONZA09: bylo mi ho lito a to samy bylo i v jednom rozhovoru. Kato tusim i rikal, ze to daji dohromady, az budou vsichni clenove v poradku.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Když mluvíme o troskách, nedávno jsem viděl video ze živáku Chaozz. Na Fugaze byl hodně smutnej pohled. Ten je snad horší než Ori.
    N_I
    N_I --- ---
    MOODYCAT: tohle asi ví jen oni, šílení byli zdá se oba, myslím, že ale ona má videa kde je úplně mimo a je tam dost violence...je to ale jedno....

    o tom že je to víceméně troska je zde řeč...a že to už není ani vtipné...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    N_I: Pokud vim, tak ublizovala predevsim ona jemu.
    Ale jinak jo, je vyfetovanej a vychlastanej, kamarad s nim ma historku z nemocnice, kdy nebyl schopnej ani sedet.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    N_I: Dead Man je IMHO jeho nejlepší role.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KONZUM23: Já mám reflux i bez chlastu.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: prej se o tom nemáme bavit...karlík ok kokain ok..ale tam už hrál vlastně sám sebe....jako u zbytku filmů..
    ale třeba ten dead man je jeho úplně jiná poloha....
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Mě se líbil Karlík a továrna na čokoládu. Jo a taky Kokain ušel.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: dle reportu z varů prej jo....
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Já ho viděl možná tak tři roky zpátky na živo a vypadal dost hrozně. Takže furt stejný?
    N_I
    N_I --- ---
    KONZUM23: dovolím si nesouhlasit, dead man, edward, fear and...

    ale i jeho herectví trpí pod tíhou chlastu a drog...poslední roky jede jak psal ten fila na autopilota.....takže ho jdu asi napsat jako tip, do klubu kdo umře civoe...
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    N_I: no vidíš, a to by mě ani nenapadlo, že by tu někoho zajímal velmi druhořadej herec z těch nejvíc nejhloupějších filmů našeho věku, jehož jediná mediální přednost je, že je zajímavej pro non-confy feťáctví.
    N_I
    N_I --- ---
    suchy zari a docela zase prozreni jak lidi vypadaj napitý v hospodě..hm..

    ale koukám, že se zde moc neprobíral depp ve varech? cápek kerej zřejmě mlátil svou ženu vyjetej a ožralej...dělá že nic, sebereflexe žádná, lidi mu dál tleskaj, fila to dobře glosoval že to už ani není vtipný věčný kecy o chlastu, ani už mu nejde artikulovat - udělal film o shane mc gowenovi ok...ale aby se napral jak zeman na pokoji pikajnem aby mohl vubec vylezt mezi lidi a zamavat?

    otresnej pohled kerej ve me dost zarezonoval....neskoncit jako jehny depp civoe...
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    HONZA09: myslim, lidé jejichž reakce i na malé množství alkoholu je reflux. Ne zkušený vydranděný alkáče, který raději vyblejou oběd aby byli o hodinu dřív moc. nebo lidi který se poblejou a dál chlastaj.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    KONZUM23: Jako, že když se pobliješ, tak přestaneš pít? To ne snad. :)
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    TEKKIT: já bych řekl, že z těhle "dispozicářů" to maj nejlepší "poblijóni"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KONZUM23: ok, já tohle neznám....já zažil spíš problémy s "přerozjetejma" lidma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam