• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    KEB
    KEB --- ---
    ANIKEVESTIFEX: já jsem nějakou dobu jen na jednom lahvaci denně. Není to sociálně nijak zvlášť škodlivé ani drahé a na uspokojení závislosti nebo prostě jen bazeni to stačilo. Takhle nějak jsem přestal i kouřit. Srazil na holé minimum a přestal :-)
    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    No mně už to přijde úplně absurdní. Mám vždycky plnou hubu keců, že zase stačilo a potom jakmile 3 dny nepiju, už bych hned šla zase na pivo.
    Nevylejvám se (většinou) a nepiju tvrdej, ale stejně, mám craving jak feťák mi přijde. ("Však je to jenom pivo"..)
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    Tak po několika letech pátečního/sobotního alkoholizmu (po x letech každodenního chlastání před tím) je ze mě již skoro rok pijan naprosto sváteční - a je mi skvěle!
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: Našel jsem zatím jen obecně od Nešpora

    SDN33
    SDN33 --- ---
    Jsou nějaký data, po jak dlouhé abstinenci se snižuje riziko rakovin? Nemůžu nic moc najít.
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    14 dní od mého blábolu. 14 prvních dní bez výčitek z předchozího večera. Dekuju!
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    BURKHAR: meh, ja taky, teda ne prvni pokus ale pokus aspon o 3 tydny, dal jsem tyden a je to ok. Nic jsem neztratil, nesel jsem domu buh vi odkud, nepropil jsem posledni penize a nezasekl sekeru, neprobudil se v nemocnici ani na fizlarne, od pulky si pamatuju cestu domu, takze vlastne super. Kdyz to ma klesajici tendenci, je to dobre znameni.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    ZABAKOVA: tak to funguje, když máš anatabus ne? Sám si ho stejně nedáváš.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    a nejde nekam dochazet ambulantne?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    BURKHAR: no nebo naopak
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SDN33: Bydlím na chatě. Málokdo by tu chtěl trávit zimu, je to dost dobrodružné.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    BURKHAR: Tak někomu řekni, ať se k tobě nastěhuje po tu dobu. Já to tak dělám vždycky, když jedu někam na dýl, aby někdo byl kočkou. Někoho, komu se dá věřit, a bydlí někde ve spolubydleni a ocenil by odpočinek ve formě sólo bytu, určitě znáš.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    EMMMA: Je jí skoro 14 a je na mně závislá. Ale týden by asi dala.
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    BURKHAR: to se stava. dulezitejsi je, jak s tim nalozis. pokud se rozhodnes nekam jit a nemuzes si zaroven dovolit byt pryc delsi dobu, da se jit jenom na detox. v pripade alko zavislosti to muze byt na cca tyden, mozna o par dnu dyl. je dobry mit pak sjednadnou dalsi lecbu, coz ale muze byt treba jen ambulance nebo stacionar (to je varianta pokud jsi z nejakyho vetsiho mesta). psa ti skutecne do nemocnice nevezmou, lidi to resej bud pres rodinu/znamy nebo pres psi hotel. tech par dnu stene zvladne. u detoxu pocitej s delsi objednaci lhutou (v radu nekolika tydnu az mesicu).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEB: Bohužel nedá, už jsem to zjišťoval. A nevymlouvám se, doznávám akorát své selhání.
    KEB
    KEB --- ---
    BURKHAR: tak do odmašťovny zavolej, třeba se dá vzít pes sebou.

    Jakou další lacinou výmluvu tam máš? :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Mimochodem, nerad přiznám, že první pokus jsem prohrál. Stavil se kamoš a měl s sebou kromě masa na gril hádejte! Pivo. Takže jsem to nedal.

    A měl jsem teda během té krátké abstinence asi fakt delirium, haluze, třes, záškuby v pažích, litry potu z čela, nechutenství. Vážně přemýšlím nad odmašťovnou, jenže nechci nechat tři měsíce starou pejsku samotnou, podle mě by to nedala. :(

    Takže past vedle pasti, tenhle chlast.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ANIKEVESTIFEX: Když jsem nebral ATB, tak jsem si koupil třeba medovinu a dával do čaje. Kouření (hlavně zelený) mi pomohlo řádně vykašlat hleny. Na ATB jsem nikdy nepil, ty jsem několikrát dostal na svoje chronicky ucpávající se dutiny a to chceš jenom ležet s kulichem na hlavě.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ANIKEVESTIFEX: Jak kdy a jak kde.. ale musím bohužel přiznat že jedu takový ty slivovice s medem když "bolí v krku"...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam