• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    KRISHNA:
    Dsp 08 - Non drogué - Baba - Il Est D'Marseille
    http://www.youtube.com/watch?v=BXPway5DE98
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Kolik znáte vysamplovanejch hlášek v technu? Já začnu, posílejte další :)

    Enter the Dragon (1973): "Don't think, feel..."
    https://www.youtube.com/watch?v=e2bl4eHIs5w
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    N_I: Je fakt ze lidi se umi menit, nebo taky zprvu predstirat smer jeden a razit smer druhy, vsak to zname z našich kožek.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PANIKA: Asi jsem slepej, ale v tom clanku spis čtu, že nesouhlasí s jeho poselstvim. Jak na tom bude Urza bez Polis ? Stava se nikym, nebo zustane bohatym nekym ? To muze napovedet, kde je pravda ne?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    N_I: Stalo se mi nejednou, ze jsem si vysnil spolupraci s nekym, koho jsem vlastne ke spolupraci nechtel, ale protoze to byl sen, neumel jsem se vcas vzbudit :)

    Treba i tam jede boj sám se sebou. Nemůže dělat každej umění tichým a pečlivým, stejně jako každej nemůže dělat umění hlasitým a nést na zádech tolik uší. Nést uši je taky umění.
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    kazdopadne umelecky ztohoven like, ale tohle je takovej lidskej fail, otazka je na ktery strane :)
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    DRASTICS: ja tomu rozumim tak, ze kdyz urzo nebyl slavnej, tak ho tam nechali prednaset a on jim tam natahl lidi, nic za to nechteli
    pak urza vyvaril prachy a tyc ma intenzivni pocit ze ma na ne nejaky pravo.. ok bylo by od urzy hezky jim nejaky dat ale jestli se mi nechce, tak se mu nechce.. a chtit neco zpetne za vec co byla zadarmo je nejvic krivy..

    ale taky to uplne intenzivne nesleduju
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PANIKA: Me to neprijde jako brečení, ale jako omluva . . . . . občas si pustíš nablízko zmrda, kterýho máš pocitově prokouklýho, ale ne a ne se ho zbavit.

    byl jsem mladej. Cuměl na pořad Čt2. Nevim, esli este existuje - tv nemam. Panorama se jmenoval. Porad kde informovali o stavu a podminkach na ceskych horach - teplota, vlhkost, vetrnost, podminky pro lyzare - nebyla zima, zadny snih . . . . . akorat jsem byl doma se sračkou, bylo asi 10 dopoledne a volal jsem si se spoluzakem a vymenovali si nazory na vecer shlidnutej human traffic. Kdyz se najednou v malebnym udoli Beskyd vzedmul atomovej hřib. Moje reakce bylo : Ty píčo to je hustý a začal jsem se smát.

    Až dlouho poté jsem se dozvěděl, o co šlo a za tenhle partyzanskej kousek nemam duvod tomu cloveku v cemkoli neverit, ackoli ho neznam, nesleduju, nevim co a jak, nedelam si nazor a uz vubec nevim poradne co a jak s paralelni polis . . . . . . jen vidim, ze je nekdo dalsi, kdo bojuje. Jeho frontu nesleduju, ale v jeho boji s nim soucitim :)
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    DRASTICS: dik, za me tyc proste breci, at si udela startovac se svym projektem a podpori z toho koho chce :))

    (ale mluvim taky jako [ne bezvyhradny] podporovatel urzy a tu knihu jsem si koupil ve 2 exemplarich)
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PANIKA: "Bylo to jako léčit syfla antibiotikama, a zároveň šoustat s nakaženou děvkou"
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    DRASTICS: muzes to shrnout do tldr modu jinak nez co psal minule - "urza vydelal prachy a nic mi z toho nedal"?
    fakt smutny....
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    GAZER: díky
    DRASTICS: osmnáctku vidim, ale taky slendermana na druhý straně, takže radši zůstanu na svojí straně výběhu ;-)
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    SPIDERMANOLOG: ostnaty drat, nevidis tam tu 18ku ve vybehu? :D
    GAZER
    GAZER --- ---
    SPIDERMANOLOG: chobotnici teče z hlavy podmořský lysergin, už se tam nevešel....to co vypadá jako koleje, jsou svodidla, tak jestli v pondělí ráno řídíš... take care!
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: myslim, že ještěří bude víc maskovaný ..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SPIDERMANOLOG: nemuze to byt jesteri sperma?
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    GAZER: co jsou ty žlutý fleky na hlavě chobotnice? vanilkový pudink? ukápla malíři nápisu nad Prahou barva? nebo origoš chobotnicový sperma? nebo mozkomíšní mok ze žlutých hlaviček tancujících lidiček? jo a dole jsou koleje, né ostnatý drát, že jo? .. takhle po ránu mi to myslí úplně nejvíc! :-D
    GAZER
    GAZER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam