• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    RAMO
    RAMO --- ---
    DRASTICS:
    ale jak te znam tak bys asi rad aby nekdo z tvejch psu ocuchaval tvoje vlastni sedlo. proto te to napadlo tuhle hru. nejedu psí smečka ať ti očuchá i pochcá úplně celej tvuj vesmír, ale ja se o tuhle modlu fakt nezajimam radsi cucham tretim okem harmonii. no a trip prirodou je vzdy fajn. jako vazne, tvoje rektalnemudrovske uvahy neprijimam.uz chapu co tve nejen srdce vedlo k tvojí kvalifikaci:))

    LOPIK: min utrpeni ve vesmiru ze zabijenejch zvirat bez ohledu za jakym ucelem. to se stejne nedozvi, ale uvolni se vedomi plny toxickejch emoci co pak vstrebavas sam. jako topeni uhlim. zbytecnej relikt dob kdy to jinak neslo
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    K cemu mi budou vegansky boty, kdyz boty nezeru?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    RAMO: hele proč tu? Nechces jít na amatery očuchávat sedla rotopedů?
    RAMO
    RAMO --- ---
    jinak pak ErgoRamo taky doporučuje cyklistům tohle..) kvuli kyclim panvi a mekkejm tkánim dole. celkovymu vnímání těla. k pohode radosti a štěstí prispiva to v jakym stavu mas schranku obrovskou měrou




    ALL-WINGS sedlo Falcon Ninja Black | bikero.cz
    https://www.bikero.cz/all-wings-sedlo-falcon-ninja-black-p417356/

    nehrozí nabodnutí koulema na špičku sedla. při jízdě bahnitym terénem k nezaplacení

    navrhuju nejaky vylet na hofmana, az bude hezky:)
    RAMO
    RAMO --- ---
    PANPOSPA: promin,nedam:)

    Boris Brejcha & Art of Minimal Techno Favourites - Classic Cartoons by RTTWLR
    https://www.youtube.com/watch?v=5Wa_CwRK9I4&t=2358s
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    RAMO: kde seženu ty kalhoty?
    RAMO
    RAMO --- ---




    RAMO
    RAMO --- ---
    MELDA: já se vykouzlil sám..
    ale blize k gaussovsky strednimu, prumernymu, beznymu stupni vnimani. tebe neznam, jinakpar lidi si tady vazim, vetsinu neznam a vnimam, ze jsem vniman za exota..ale delam co muzu,muj zivot by average jester nedal,bys chcíp. má takovy zvlastni libustky. treba takova egoismu bezvýznamná snaha podporovat aspoň verbalne veci co mu prijdou mily vcetne treba kokototoče, anebo nebo firem co vyrabej udržitelně.. nebo sezeru mnoho deklu a poslu energii lasky a povzbuzeni vecem, co mi prijdou na mysli a davaji mi smysl.

    ale, mohadokristobudhovižel o věci mám často predstavu, ze to je lepsi, nez ve skutecnosti je a pak zklaman tupou realitou

    k oblibenemu tematu, kdyz jste si nevymysleli lepsi:)))
    dokladem toho, ze vegan barefoot zimni boty s koziskem a dvema vlozkama- chlupatou a zateplenou byl dobrej napad a ze je v poradku sirit povedomi o tom proc.

    sednete si deti a posadte se, kurvskej dedek povida..ty boty jsou ksunt. zrovna muj pár. prechvalil jsem neco, kde sem sam podlehl reklame :( mely vyrobni vadu..spadne zadelanej šev na patě, pry to nejde opravit.
    fuck it,vsechno nazpet, polezem zpatky na stromy a misto nemocnice bude lecit internu šaman zaříkáváním vonné díry s bylinkami. jako dobrý, ale netřeba nemilovat pokrok. misto zubaře nechci kováře. místo kováře nechci opici s klackem. lidi si vzdycky sdelovali smysluplny ne?


    ta firma se mi zdá fer, pani na telefonu rikala, ze si je muzu nechat a poslou mi druhy navic. jenze ty prvni vypadaj, ze jeste nejakou dobu podrží v celku. takze mam dvoje super boty, kazdej za 1500. ale to se vam nestane, protoze jste nevyslali pozitivni energii spravnym smerem a proto se to nevrací..
    pridal bych fotky, ale doslo mi ze to tu je verejny a nechci dostat šutrem do hlavy od nejakyho magora za neadresně přatelsky sdělenou informaci

    //konec placeny reklamy, ktera je cela fejk. doporučuje dj tvuj fotr co taky neveril nicemu
    OKSANKA
    OKSANKA --- ---
    LOL :D
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Ja nic ja nic, ten je Krishnuv :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    Pod jakym hribem jste tohohle vykouzlili Kajo, to mne hlava nebere :-)
    RAMO
    RAMO --- ---
    po etický stránce
    já jsem ten poslední, co by soudil ostatní podle vzhledu
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    RAMO: jen bych zavzpominal a pripomnel report z trafacky - my jsme ti co se valej v blate a oplizujou se v hovnech :D
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    DRASTICS: tady u nás sou teď nějak hyperaktivní a skáčou nám tu pod kola i s místním zvířecím gangem psů a koček, kteřý v noci krade slepice a obsrávaj sousedům chodníky.

    4 roky tu nebyla pořádná zima, a najednou co trochu zasněží a trochu mrzne (-21°C) tak mají najednou chuť na maso :D
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    PEETIK: ja jsem tedka svym autem 4x4 sestrelil srnku, zatim co jsem telefonoval s Bukvou z Jihu, esli si prijede zahrat. Ta svine mi znicila naraznik a ted nemuzu jezdit. Ale tak jsem ji nalozil a do pulnoci jsem ji krasne vypitval. Teda vyvrhnul, uz je v mrazaku a ten zablesenej kozich v mrazu a jednou ho pouziju na bubinek :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    co asi dela mc spina
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Spinu tu máme u nás z Rožnova do Bystřic... ted po sněhu sem měl s 4x4 problém to vyjet :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: psychologie davu:( aspon ses neco priucil!:))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT: dobrá rada, tam jsem se už bohužel ptal na vymazlený veganský recepty a od tý doby mě tam nechtěj z nějakýho záhadnýho důvodu pustit.
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: bohuzel nevim, ale zkus treba naky kluby o programovani nebo biologii morskych hadu, to jsou hodne pribuzny temata a navic to urcite neadminuje zadna nevdecna spina..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam