• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRASTICSU Kouzelnýho Kokotoče
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    jen malokdy jde orgran prikladem, ale nekomu tady by to pomohlo... hlavne ze je patek

    GAZER
    GAZER --- ---
    MELDA
    MELDA --- ---
    No... mozna sem to mohl docist az do konce, pak bych asi pochopil, odkud vitr vane. No to sem celej ja, se neponaucim. Dalsi spasitel, haleluja. Tak dekla na to a at se slape dobre pred bednama.
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAMO: Tak beru zpet, ses neskutecne votravnej kokot, kterej jeste k tomu vsemu nedovede pochopit vyznam psaneho textu. Snazil sem se ti to predtim napsat co nejmileji umim, ale koukam, ze to je hazeni hrachu na zed.
    Jo a predem te poprosim, pokud by si nahodou svoje moudra a obchodni zvasty chtel cpat i jinejm technarskejm bardum jako jsou kluci vod Kolotoce, tak prosim tebe u nas to ani nezkousej. Mej fajn den a opatrne...na ledu klouze kazda obuv, tak at se nezkryplis sam.
    RAMO
    RAMO --- ---
    MELDA: mouňo, pokud rad rikas lidem to co je pravda z tvyho pohledu a cpes jim to, tak budes nejspis jenom hadava a konfliktni osoba soudě třeba i podle slovníku.
    vazne netusim proc bych mel byt na voziku, jen protoze se zajimam o ergonomii pohybu a pisu na nyx. jestli je tvym ctenim pranim nekoho zmrzacit a na ten vozejk poslat, tak me prosim vynech, stejne jako vsechny ostatni lidske bytosti a rekni do zrcadla do očí sám sobě, že seš pěkná kunda. pouzivam tva vlastni slova
    to je prave asi muj problem, snazim se lidem prat dobry veci i kdyz to jsou mrdky a nikdo mi to neveri, nekdy si pripadam jak takovej dalsi kristus
    MELDA
    MELDA --- ---
    BPB: Ja si momentalne sjizdim tohle...mozna to nebude pro kazdeho, ale me to bavi, ale o mne se vi, ze sem divnej :-)

    Trym : Podcast [GRND 95]
    https://www.youtube.com/watch?v=3chZSdSIh3w
    BPB
    BPB --- ---
    mel sem pocit, že z tý pandemie jebe jenom mě, ale vidim že v tom nejsem sám LOL

    puste si radsi neco peknyho .)

    https://www.youtube.com/watch?v=bF49SjvX3jE
    BUQOY
    BUQOY --- ---
    DRASTICS: sorry za zničenej nárazník..neudělal sem to schválně.. =) tedy nejdřív sem to pokládal za špatný znamení, ale nadruhou stranu sem rád, že nepřišla srna vniveč...kdybych ji srazil já, tak ji necham na pospas lesu..maximálně bych nechal psa, ať si kousek ukousne na doma, ale určitě bych jí nechtěl stahovat a vyvrhovat, vzhledem ktomu, že maso nežeru a ani na kůži bych neměl využití...prostě skočila do cesty tomu správnýmu.. =D
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAMO: Hele ty ňoumo. Já jezdím na techno 26 let, aktivně ho dělám nějakých 21 let a kdybych byl chabrus jako ty, tak musím být už dávno na vozejku. Neznáš mě a to je vlastně dobře. Já jsem totiž hrozná kunda, která čas od času řekne do očí lidem to co je pravda, ale nechtějí si ji přiznat nebo jí slyšet. Takže i ty to pochop. I když seš určitě moc milej člověk, tak si ten svůj nefunkční marketing sbal a pokračuj dál. Myslím si, že stačilo :-)
    HIKY
    HIKY --- ---
    Ahoj, sound syštéme ..
    mám v bytě nějaké nepotřebné matrace,
    nechtěli by jste si je někdo odvézt třeba na válení se v čil outu :) kdyžtak pošta dík
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    no ne, to mame zase den;)
    RAMO
    RAMO --- ---
    Jíst maso je jen špatný zvyk. Viktor Kossakovsky natočil dokument o hospodářských zvířatech - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...vyk-viktor-kossakovsky-natocil-dokument-o-hospodarskych-zviratech-40348604
    jako nejsem vegetarian, ale vnimam rozdily v tom jak se cejtim podle toho co prijimam. nejprijatelnejsi to je od kuřete (kuřecí fo ga) níž,ryba uz pak nema zadny vedomi a je to i krestansky postni jidlo takze lehce stravitelny pro telo. naopak kravy a prasata uz jsou fakt citlivy zvirata a neni proste ok jim ublizovat v koncentracnich masokombinatech. maso by melo bejt luxusni zbozi, jako vzdycky bylo. ne v plastu zabalená masokobliha pro v gauči uválenýho zaprděnýho bezcitýho pracanta vidloňe
    RAMO
    RAMO --- ---
    LOPIK: bolševik by tě naučil i boty žrát. co to bylo za ceskej film, jak tam byla ta ruska v masne co chtela lidi ucit zrat travu? fuj
    RAMO
    RAMO --- ---
    DRASTICS:
    ale jak te znam tak bys asi rad aby nekdo z tvejch psu ocuchaval tvoje vlastni sedlo. proto te to napadlo tuhle hru. nejedu psí smečka ať ti očuchá i pochcá úplně celej tvuj vesmír, ale ja se o tuhle modlu fakt nezajimam radsi cucham tretim okem harmonii. no a trip prirodou je vzdy fajn. jako vazne, tvoje rektalnemudrovske uvahy neprijimam.uz chapu co tve nejen srdce vedlo k tvojí kvalifikaci:))

    LOPIK: min utrpeni ve vesmiru ze zabijenejch zvirat bez ohledu za jakym ucelem. to se stejne nedozvi, ale uvolni se vedomi plny toxickejch emoci co pak vstrebavas sam. jako topeni uhlim. zbytecnej relikt dob kdy to jinak neslo
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    K cemu mi budou vegansky boty, kdyz boty nezeru?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    RAMO: hele proč tu? Nechces jít na amatery očuchávat sedla rotopedů?
    RAMO
    RAMO --- ---
    jinak pak ErgoRamo taky doporučuje cyklistům tohle..) kvuli kyclim panvi a mekkejm tkánim dole. celkovymu vnímání těla. k pohode radosti a štěstí prispiva to v jakym stavu mas schranku obrovskou měrou




    ALL-WINGS sedlo Falcon Ninja Black | bikero.cz
    https://www.bikero.cz/all-wings-sedlo-falcon-ninja-black-p417356/

    nehrozí nabodnutí koulema na špičku sedla. při jízdě bahnitym terénem k nezaplacení

    navrhuju nejaky vylet na hofmana, az bude hezky:)
    RAMO
    RAMO --- ---
    PANPOSPA: promin,nedam:)

    Boris Brejcha & Art of Minimal Techno Favourites - Classic Cartoons by RTTWLR
    https://www.youtube.com/watch?v=5Wa_CwRK9I4&t=2358s
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    RAMO: kde seženu ty kalhoty?
    RAMO
    RAMO --- ---




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam