• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRCEKJ.J.Abrams a jeho dílo

    Nejlepší seriál z produkce JJ Abramse?

    14 hlasy od 14 respondentů

      Diskutujme ukončené, vysílané i chystané projekty J.J. Abramse (popřípadě společnosti Bad Robot).

      Chystané filmy: Star Trek Into Darkness (2013), Zanbato (2014), Boilerplate (2013), 7 minutes in heaven (2013), Collider (201?), Micronauts a mnoho dalších nepojmenovaných projektů.

      Filmy, které J.J. režíroval: Mission: Impossible III (2006), Star Trek(2009), Super8 (2011)

      Seriály, které J.J. režíroval: Alias, Ztraceni, Kancl, Mr. & Mrs. Bloom

      Podrobnosti na nástěnce. ->

      Související auditka:
      [ LOST & TERRA NOVA ]
      [ Fringe - aneb novy serial J.J.Abramse ]
      [ Star Trek ]
      rozbalit záhlaví
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: Taky se ti ten konec nezamlouval? Já si myslím, že myšlenka to špatná nebyla, ale mohli to ukončit nějak efektněji. Takto to vypadalo, jak kdyby nevěděli, co s tím příběhem dělat.
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      MRCEK: Kdyby Lost skončilo o sezónu dřív, tak bezkonkurenčně Lost.. tohle je těžká anketa:)
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      V záhlaví je anketka, tak hlasujte a diskutujte.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      hotovo, na nástěnce je víceméně všechno, na co kdy JJ šáhl (nemám tam napsané producentství u počítačových her, nebo znělky k seriálům atp... je toho povícero. To hlavní tam ale je. o nových projektech vás budu informovat tady.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      nové info na nástěnce, budu dál postupně doplňovat.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: a když jsi mluvil o tom Alcatrazu, tak tady ho máš komplet: http://www.rlslog.net/alcatraz-complete-dvdrip-xvid-demand/
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      INFO: odvysílán nový díl seriálu FRINGE. Více na http://fringe.sff.cz/5x02-%E2%80%93-in-absentia/ .
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: já Ti to spoilovat nebudu, ale pokud na to dojde řeč, tak se budeš muset vyhnout těm postům... :-)
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      MRCEK: To nemusíš spoilovat, já se tu ozvu až to dokoukám:)
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: alcatraz měl velice sympatické hlavní hrdiny, ale nebylo to tak nadupané jako FRINGE. Škoda, že to padlo, v podstatě nic jsme se nedověděli, mohli to tam aspoň v té poslední epizodě nějak vysvětlit.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      SHARINGAN: vidíš, bylas rychlejší :-)

      A vůbec, co si myslíte o Revolution?
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      SHARINGAN: Ha! To jsem nevěděl.) ..a zkouknutí Alcatrazu pořád odkládám.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: jasně on toho vymyslel kvanta, jenomže jako tvůrce se podílí tak na první sezoně a pak dělá jenom producenta. Tak to bylo u LOST, Alcatraz (tam víc sezon ani nebylo), FRINGE, Person of Interest a samozřejmě asi to čeká i Revolution, pokud se to pohne dál.
      SHARINGAN
      SHARINGAN --- ---
      KALIPH: stejně tak jako Alcatraz a Person of Interest ( tam bez znělky :) )
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      MRCEK: To jo, ale jak si pamatuju rozhovor s ním, tak Fringe prakticky vymyslel.. a navíc složil a zahrál úvodní piano znělku z 1. série:)
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: to nejde zapomenout, ale JJ to nerežíroval, ale produkoval a k některým epizodám psal scénáře, postupem času se to tu bude plnit infem... Ještě mám v plánu na nástěnku vyvěsit seznam toho, v čem všem měl prsty.
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      Wow! :) Abrams je mistr, skvělý že tahle diskuze vznikla..

      Ad seriály, nezapomeňte na Fringe!
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      J.J. Abrams odhalil první záběry z nového Star Treku.

      Star Trek: Into Darkness - First Clip! - YouTube
      http://www.youtube.com/watch?v=AEtC8lmbChw
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam