• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRCEKJ.J.Abrams a jeho dílo

    Nejlepší seriál z produkce JJ Abramse?

    14 hlasy od 14 respondentů

      Diskutujme ukončené, vysílané i chystané projekty J.J. Abramse (popřípadě společnosti Bad Robot).

      Chystané filmy: Star Trek Into Darkness (2013), Zanbato (2014), Boilerplate (2013), 7 minutes in heaven (2013), Collider (201?), Micronauts a mnoho dalších nepojmenovaných projektů.

      Filmy, které J.J. režíroval: Mission: Impossible III (2006), Star Trek(2009), Super8 (2011)

      Seriály, které J.J. režíroval: Alias, Ztraceni, Kancl, Mr. & Mrs. Bloom

      Podrobnosti na nástěnce. ->

      Související auditka:
      [ LOST & TERRA NOVA ]
      [ Fringe - aneb novy serial J.J.Abramse ]
      [ Star Trek ]
      rozbalit záhlaví
      OMN
      OMN --- ---
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      JJ Abrams Hired to Direct Star Wars: Episode VII | WorstPreviews.com
      http://worstpreviews.com/headline.php?id=27289&count=0

      J.J. bude režírovat Star Wars: Episode VII !!

      Oujéé! :)
      SHARINGAN
      SHARINGAN --- ---
      FILAS666: to je možná dobře :) kdyby jim došli prachy a po pátý řadě to skončilo tak by to byl nejlepší seriál :)
      FILAS666
      FILAS666 --- ---
      viděl jsem jenom Lost a nebyl nezajímavej,,, akorát jsem ho nedokoukal celej,,,
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      A ještě navrhuji nahodit do záhlaví odkazy na auditka Abramsových seriálů, které na nyxu jsou..

      [ LOST & TERRA NOVA ]

      [ Fringe - aneb novy serial J.J.Abramse ]

      možná ještě nějaké, o kterých nevím:)
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      MRCEK: Já si myslím, že závěrečná myšlenka špatná byla. Minimálně na základě toho, jaké všechny střípky scénáristé rozházely napříč 5ti sezónami. Nemyslím si ani, že byli nuceni vysvětlit všechno tak polopaticky. Mystériózní seriály si zaslouží mysteriózní rozuzlení (viz třeba Twin Peaks nebo Carnivale), nad nímž pak fanoušci rozjímají dlouhé roky:) Tuhle radost nám tvůrci Lostu ukradli a do smrti jim to neodpustím;))
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: Taky se ti ten konec nezamlouval? Já si myslím, že myšlenka to špatná nebyla, ale mohli to ukončit nějak efektněji. Takto to vypadalo, jak kdyby nevěděli, co s tím příběhem dělat.
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      MRCEK: Kdyby Lost skončilo o sezónu dřív, tak bezkonkurenčně Lost.. tohle je těžká anketa:)
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      V záhlaví je anketka, tak hlasujte a diskutujte.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      hotovo, na nástěnce je víceméně všechno, na co kdy JJ šáhl (nemám tam napsané producentství u počítačových her, nebo znělky k seriálům atp... je toho povícero. To hlavní tam ale je. o nových projektech vás budu informovat tady.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      nové info na nástěnce, budu dál postupně doplňovat.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: a když jsi mluvil o tom Alcatrazu, tak tady ho máš komplet: http://www.rlslog.net/alcatraz-complete-dvdrip-xvid-demand/
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      INFO: odvysílán nový díl seriálu FRINGE. Více na http://fringe.sff.cz/5x02-%E2%80%93-in-absentia/ .
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: já Ti to spoilovat nebudu, ale pokud na to dojde řeč, tak se budeš muset vyhnout těm postům... :-)
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      MRCEK: To nemusíš spoilovat, já se tu ozvu až to dokoukám:)
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: alcatraz měl velice sympatické hlavní hrdiny, ale nebylo to tak nadupané jako FRINGE. Škoda, že to padlo, v podstatě nic jsme se nedověděli, mohli to tam aspoň v té poslední epizodě nějak vysvětlit.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      SHARINGAN: vidíš, bylas rychlejší :-)

      A vůbec, co si myslíte o Revolution?
      KALIPH
      KALIPH --- ---
      SHARINGAN: Ha! To jsem nevěděl.) ..a zkouknutí Alcatrazu pořád odkládám.
      MRCEK
      MRCEK --- ---
      KALIPH: jasně on toho vymyslel kvanta, jenomže jako tvůrce se podílí tak na první sezoně a pak dělá jenom producenta. Tak to bylo u LOST, Alcatraz (tam víc sezon ani nebylo), FRINGE, Person of Interest a samozřejmě asi to čeká i Revolution, pokud se to pohne dál.
      SHARINGAN
      SHARINGAN --- ---
      KALIPH: stejně tak jako Alcatraz a Person of Interest ( tam bez znělky :) )
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam