• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu



    Do klubu patří fotky, na kterých je aspoň jeden sportující uživatel, či uživatelka Nyxu. Dále sem patří komentáře fotek, které s fotkami těsněji souvisí.

    (Pro případ, že by se někdo zajímal o vzhled záhlaví - byl použit font "London Olympics 2012" a barva pozadí byla barvou tohoto sportovního podniku.)
    rozbalit záhlaví
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    OVECKA_MJ: Za tvuj špatnej zrak ja nemuzu vovce! To říkám, ze tam nebyl nikdo kdo by me vyfotil, ne asi;)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    1MALALISTICKA: to je mimo rozlisovaci schopnosti!
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    OVECKA_MJ: Urcite aspon v odrazu na tacku;)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    1MALALISTICKA: a kde je ten uzivatel nyxu?? .)
    ti bikeri nejak nezvladaj tohle jednoduchy zadani :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    1MALALISTICKA: myslim, ze moje obcasne vykriky a nadavky svedci o druhem:D
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    SARAJ: A je to sport, nebo boj o holý zivot?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    1MALALISTICKA: zeno, priste te radeji vyfotim v kokonu:D
    KHAILA
    KHAILA --- ---
    A je to!



    SHQ
    SHQ --- ---
    vcera na velkem darku
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    Sněžník-Californication 8A a dnešní velká radost;)

    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Jedna mene akcni, zato s atmosferou a to doslova. :)

    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    PLAYER: ale tvrdě ! :)
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    tady se koukam vsichni hejbou jak dasove ... to ja jsem linej, ja jen visim :)


    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Vy jste vsichni šikovní hele... Ja na kole moc jezdit neumím, tak ho aspon nosím...:)

    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    vzdycky me bavi, kdyz nekdo rika "zbytecnej hazard" a par postu jinde ma neco silenyho jako [ SKAUTIK @ FOTKY KLUKU+MUŽU Z NYXU ]
    chci tim jen rict, ze vnimani rizika je roztomile subjektivni :-)
    velikej respekt oběma
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRKEVREDKEV: Respect no, ja tedy zacinam ziskavat nejakou jistotu ale metr nadzemi bez vetru je neco jinyho :)) ale je zase fakt ze uz jsem se naucil veder kdy to jde k sipku takze dokazes asi spadnout vetsinou na linu. Jo to jsem tedka videl. To free solo bych rekl uz je trdy trosku zbytecnej hazard na mne...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MRKEVREDKEV: nope! nope! nope!
    _TOM
    _TOM --- ---
    MRKEVREDKEV: freesolo nemůže být zdravej sport :)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    SKAUTIK: ono je víc možností ne/jištění, sedák je z nich samozřejmě nejbezpečnější, pád do něj nebolí a vylezeš po laně. pak se taky chodí swami belt, což je nejčastějš plochá smyčka několikrát obtočená kolem pasu, hodně utažená, za to si pak vážeš leash, do toho už se radí nepadat, ale vim, že pár známejch do toho spadlo a trochu ti to může pohmoždit žebra. kotník je už vyloženě "nepadací", člověk by z toho nevyklouznul, ale pravděpodobně by ti to dost pocuchalo nohu - vazy šlachy, svaly, nevim a nerad bych věděl. z toho důvodu se swami a kotníky choděj na lajnách, kde víš, že se nepoděláš, nebudeš padat a v pohodě to přejdeš.

    jo a pak je freesolo, hehe. (teď padnul rekord: https://www.youtube.com/watch?v=EzrI8BeOw_0)
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRKEVREDKEV: Jak se z toho dostava teda jako ? Vzdycky jsem videl jenom harness, takze i kdyz to da praci muzes se hodit zpatky. Nebo se pritahnes i pres to ?
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    MRKEVREDKEV: Jak se z toho dostava teda jako ? Vzdycky jsem videl jenom harness, takze i kdyz to da praci muzes se hodit zpatky. Nebo se pritahnes i pres to ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam