• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    BRTN
    BRTN --- ---
    Dnes mezinárodní den cyklistiky...tak by byl hřích nevyjet na švih:)

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Dneska romantický legday, přední dřepíky já moc rád

    COWBOY
    COWBOY --- ---
    _TOM: Pokud nejsou kolena 100% a k tomu dokonalá technika, tak bych se do toho nepouštěl. Já, ve svém věku už tak hluboko nejdu, i když s činkou to jde lépe než bez. Ale dřepy s velkou činkou dělám jenom při Korteho tréninku a to jedu párkrát do roka. Je fakt, že letos jsem ještě nezkoušel, takže inspirace a zajímavé srovnání s posledním, kdy jsem ještě dal 50kg na všem 15 sérií s 10 opakováními. Už jak to píšu, tak mě bolí ruce a pálí nohy. :-)
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    IF_
    IF_ --- ---
    Vymenila jsem pro jednou zelezo za saly... To zelezo je proste prijemnejsi :D

    _TOM
    _TOM --- ---
    GEY_KO: Bolí mě kolena, když tohle vidím... (to není nic proti tomu sportu, jen lamentace na mé -z jiných sportů- opotřebené chrupavky)
    _TOM
    _TOM --- ---
    BEZVLIV: Jizerky, Stará cesta na Kozlí jehlu. Zajistit to jde pěkně, i když na první pohled se zdá, že to je vražda - ale fakt není.
    BEZVLIV
    BEZVLIV --- ---
    _TOM: Co to je? A kde to je? Vypadá to suprově. A i celkem, že se tam dá něco dát. Nebo to není po svém?
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    42kg, dneska jsem navýšili na 47kg

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Jesse Marunde tribute už tu dlouho nebyl a dneska je pěkný počasí, tak jsem to prubnul

    _TOM
    _TOM --- ---
    APPU
    APPU --- ---
    Jak si vůbec člověk může dovolit dávat na svoje věci něco, co se někomu cizímu nelíbí.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Že já sem něco dávám, Nyx at its best.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    OCTOPUSS: omg co je to za hipster blatnik na tom kole vepredu? to prece musi bejt uplne k hovnu. a v zadu zadnej...to by me sralo
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    OCTOPUSS: A nevzal sis ty žlutý botky, styď se.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    OCTOPUSS: minusek za to že nemáš helmu :)
    1KA
    1KA --- ---
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    jedna z fotografií z natáčení našeho online tréninku pro TRX gang Prague od ID Willow. Musela jsem to hodně zmenšit, abych nepostovala plachtu :-) Btw, od pondělí to zase rozjíždíme na živo, tak kdyby se chtěl někdo přidat, napište mi.

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOLUDO: ne, na hnutí ploten to není tak těžké... a na ty opravdu velký věci mám pásek, neopren a v hlavně připomínám techniku a nepovolit... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam