• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu



    Do klubu patří fotky, na kterých je aspoň jeden sportující uživatel, či uživatelka Nyxu. Dále sem patří komentáře fotek, které s fotkami těsněji souvisí.

    (Pro případ, že by se někdo zajímal o vzhled záhlaví - byl použit font "London Olympics 2012" a barva pozadí byla barvou tohoto sportovního podniku.)
    rozbalit záhlaví
    CHIX
    CHIX --- ---
    DR_ZIIII: to jeste jedes nebo uz padas?
    DR_ZIIII
    DR_ZIIII --- ---
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    DRAGOUN: krása.. Kde to je?
    DRAGOUN
    DRAGOUN --- ---
    Po dobe zase v sedle....

    _TOM
    _TOM --- ---
    Oliver Perry Smith při prvovýstupu v listopadu 1913 a já v říjnu 2021.

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Včera jsem si zablbnul s Húsafell disciplínou na fotce vystřižené z videa je vidět ještě ovázané lýtko (pro jistotu)

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Dnešní log a nějaký ty Viper press pokusy, pak jedna na Jesseho Marunde

    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    DYNK
    DYNK --- ---
    BATY: jsem vás potkal tak o pět minut později za řekou
    BATY
    BATY --- ---
    QWITI
    QWITI --- ---
    surf lesson na analog

    BEZVLIV
    BEZVLIV --- ---
    _TOM: vypadá to parádně, ale ty odlezy... brr a ten rajbik nahoru :( snad někdy budu mít taky takové nervy
    _TOM
    _TOM --- ---
    Dva obrázky se Saského švajcu

    BRTN
    BRTN --- ---
    Dneska Bikeranch Cup Finale 2021 v barvách Kolofixu:) Nechutnalo mi to, ale vůbec! Takže 5. místo beru ;)

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Dneska bylo krásně, takže jsem si hrál s kamením (cca 90 kg)

    IF_
    IF_ --- ---
    Po case jsem se opet vydala na venkovni kruhotycovou session pod Radotinskym mostem.

    _TOM
    _TOM --- ---
    Ze Skaláku

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DYNK: Jop to chápu. Mám podobnej problem s Enduroserii. Místo treninku cekas půl dne ve frontě na lano a v neděli mas za 3-4 hodiny hotovo. 7 stovek startovny, par stovek za benzin, dva litry za ubytko, par panaku a potom tě čekají 4 hodiny cesty domu a tři litry za opravy po padu na rock garden na Zadove. Klasika :) Zlatej klasickej a svobodnej den v bikeparku.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Lýtko (to bez tetování) furt jak kulturista, každopádně dneska lehkých 110 kg, ale prostě jsem to nepodskočil, furt se asi bojím, lýtko nebolí ale cítit pnutí ještě je (3 a kousek týdne od utrhnutí)

    DYNK
    DYNK --- ---
    NAGASAWA:
    BAJKER:

    To mozna spatne vyznelo. Akce super, atmosfera taky, trat az moc hladka, ale byly tam i zajimavy pasaze. Bavilo me to. Co mi vadi je ten obecnej princip, ze si clovek na zavode paradoxne malo zajezdi. Startoval jsem 10:30 a ve dve jsem byl uz po obede v cili. Ja kdyz uz mam volnej vikend (a jedu nekam ctyri hodiny autem), tak chci od rana do vecera drtit kopec. Je to ciste subjektivni, s touhle konkretni akci to nema nic spolecnyho.
    BAJKER
    BAJKER --- ---
    DYNK: Já jel Blinduro na Lipně a kromě toho, že jsem trochu podcenil fyzickou přípravu mě to teda bavilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam