• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BORDIGAPráce v továrnách - zkušenosti i naštvaný
    HASH
    HASH --- ---
    JANDOS: "snaz se pochopit ze spousta hlavne starsich lidi neco takoveho bud nemuze a i kdyby mohla tak si tim moc nepomuzou ...."

    nekolikrat jsem to tady psal - muzou si za to sami, meli se vic snazit, kdyz byli mladsi
    HASH
    HASH --- ---
    TESSS: za co presne se omlouvas?
    HASH
    HASH --- ---
    LAKSYMO: "odpovídáš uplně nesmyslně a nedokážeš z textu vyčíst pointu"
    nevim...ja mam spis pocit, ze melete uplny hovna

    "ale to hodněkrát neni pravda-"
    priklady...

    " nezodpovědnej mladej pitomec co neví co je život, bere usmolenejch 25k a bydlí v praze"
    muhehe...dost vedle :)*

    "king je člověk co se dokáže obětovat pro svoji rodinu a trpí 12h denně v práci"
    to ses docetla kde?
    v bibli?

    "tak se už sakra prober a přestan totu zasírat dětskejma poučkama o kapitalismu-."
    ty se prober a zacni se chovat jako dospelej clovek, kterej dpokaze samostatne premyslet...
    HASH
    HASH --- ---
    LOPIK: snazim se delat to, co me casem nebude vazet ke konkretnimu mistu
    uz ted planujeme na pristi zimu, ze si pronajmeme barak ve spanelsku na plazi a budeme s kamaradama makat odtamtud

    nebudu mit problem se odstehovat za ni nebo za rodicema
    i kdyz teda do budoucna to planuju tak, abychom to oba meli hozene stejne a mohli pracovat treba z thajska

    takze fail kamo...nedozenou.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    HASH: Prosimte prestan tady uz exhibovat a jdi zase o dum dal. Tyhle IDcka co si chodej honit pero na internet kazdyho otravujou.
    Ses fakt strasne hustej ze ses jako mladej sbalil a odstehoval se do Prahy kdyz si nemel zadny zavazky a nekonecne moznosti pred sebou, ale snaz se pochopit ze spousta hlavne starsich lidi neco takoveho bud nemuze a i kdyby mohla tak si tim moc nepomuzou ....
    (nepracuju v tovarne a neberu 15ku)
    TESSS
    TESSS --- ---
    LAKSYMO: sYnacek a analYtik,
    omlouvam se
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    MUI: ty jsi počítám studentka ekonomie vid? nebo čím se živíš?

    HASH: tyvado jak ty můžeš bejt analitik když nedokážeš ani pobrat co ti tu lidi píšou. odpovídáš uplně nesmyslně a nedokážeš z textu vyčíst pointu

    já tě chápu. máš pohled takovej že lidi si můžou za svý osudy samy. ale to hodněkrát neni pravda- a to se ti tu snažíme vysvětlit. tak se přestan ohánět urážkama. chováš se přesně jak to tu někdo napsal. nezodpovědnej mladej pitomec co neví co je život, bere usmolenejch 25k a bydlí v praze a myslí si že je king. a to pane hashi, neni nic. king je člověk co se dokáže obětovat pro svoji rodinu a trpí 12h denně v práci aby si jeho sináček moch po škole dovolit vysokou školu. tak se už sakra prober a přestan totu zasírat dětskejma poučkama o kapitalismu-. děkuju
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ono stačí když si najdeš vážnou známost a chcete spolu bydlet - už jen to ti nějaký "se za prací přece hnedka odstěhuju, vy dementi, kde je problém" vyžene spolehlivě z hlavy. Pak začneš mít taky časem třeba starý rodiče a tak. Neboj se že tě starosti běžnýho imobilního plebsu jednou nedoženou ;-)
    HASH
    HASH --- ---
    GLOKTA: ty lidi pro me nejsou cizi, znam je dlouho, smlouva je psana na me a maj vic penez nez ja

    bydlim v centru Prahy, 5 minut od prace a domu se chodim vicemene jenom vyspat - vecery travim venku

    GLOKTA: "tak za pět let ti to teda hodí třeba stonásobek... a stejně budeš bydlet v chlívku s kámošema, takže k čemu ti ty peníze vůbec jsou?"

    proc memu bytu rikas chlivek a proc si myslis, ze to bude za pet let stejne? :)

    mam pocit, ze tady presne narazime na ten cesky problem :)))
    PROBOHA, ON TO DELA JINAK NEZ JA! NEZ OSTATNI! ZABTE HO ZMRDA!
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    Hlavně mi nehraje ta myšlenka: "investuju to ať mi to hodí víc"... tak za pět let ti to teda hodí třeba stonásobek... a stejně budeš bydlet v chlívku s kámošema, takže k čemu ti ty peníze vůbec jsou?
    Lidi jako Hash by prostě měli 90% svejch platů věnovat státu, protože si ty peníze jednoduše ani nezaslouží ani je nepotřebujou.
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    To neni žádný ukazování že na to máš.... Prostě bydlet s cizíma lidma v malym kamrlíku a přitom mít prachy na svuj vlastní pohodovej byteček, to je jednoduše demence a nezamlouvej to nějakejma zajímavejma projektama, protože jestli "vlastní bydlení" ti nepřipadá jako ten nejduležitější projekt, tak jsi holt stejnej debil jako si to myslíš ty o ostatních. Je jasný, že každej má hodnotovej žebříček trochu jinej, ale ten tvuj žebřík hodnot je celej překroucenej a napůl shnilej.
    HASH
    HASH --- ---
    BLOODRAT: "Takže tvé řešení zní - všichni budeme dělat jako OSVC. Člověče, ty jsi génius."
    mojim resenim je, at se domluvi kazdy s kazdym jak uzna za vhodne

    HASH
    HASH --- ---
    LOPIK: nedik
    nemam zajem :)

    PASTEL: pravda
    ja mam kapacity na to, se nedostat do vasich sracek :)

    GLOKTA: tak ja nejak mantru "pojdme ukazat ostatnim vidlakum ze na to mame, postavime si barak a koupime si poradny auto" neuznavam :)
    to ty prachy dam radsi do zajimavejch projektu, ktery mi za pet let treba hodi daleko vic :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HASH:


    "Co není?"
    Vsechno?
    Proc myslis, ze delam jako OSVC?
    Proc se nedokazes smirit s tim, ze te zamestnavatel muze vyhodit, kdy se mu zachce?

    Takže tvé řešení zní - všichni budeme dělat jako OSVC. Člověče, ty jsi génius.


    " tvé životní zkušenosti jsou naprosto minimální."
    kolik ti je? tipnu si, zes zil temer polovinu zivota v komunismu a ve svem pozdejsim veku ses venoval hlavne zabezpecovani rodiny
    takze rozhled a teoreticke vzdelani minimalni

    Je mi třicet a většinu dosavadního produktivního věku jsem trávil cestováním, sebevzděláváním a přiměřeným flákáním se s přiměřeným střídáním zaměstnavatelů v momentě, kdy mi práce přestávala dávat a stávala se stereotipem.


    "Žádný reálný životní poznatek"
    myslis trpke zkusenosti, jako v tvem pripade?

    Kde jsi vzal trpké zkušenosti? Mě vadí agentury, nic víc.

    a v rychlosti

    "Tuhle tvou větu - "pul roku jsem spal u kamaradu na podlaze v kuchyni a dnes ziju s dalsimi tremi lidmi v 2+1 v okoli Vitkova""
    tak to asi vim, me zajima, co z toho vyvozujes a proc jsi to zminoval neasi

    "Říkals, že používáš kondom. Naneštěstí to místní správce smazal."
    aha, takze uvazovat o rodine = chtit dite?

    "Až ty budeš mít k nabídnutí víc než vlastní představu, poučuj prosím ty zkušenější. "
    Az ty jednou budes mit uspesny zivot, vrat se zpatky :)

    Mám úspěšný život, jiný bych nechtěl. Ano, chtít dítě znamená uvažovat o rodině. A ze společného bydlení jsem vyvozoval, že jsi ještě na začátku cesty.


    GLOKTA: Pozor, to náhodou beru, není blbej. Ono obětovat trochu pohodlí na určitý čas se ve finále vyplácí tím, že k vlastnímu bydlení přijdeš dřív.
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    Ha, a teď se naučil používat mínusy.... Víborně kámo, ty asi fakt nebudeš tak blbej...
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    Lol, on bere nadprůměrnej plat, ale bydlí s kámošema.... pak kdo je tu debil.
    Ne vlastně, on má živnosťák, to z něj dělá totiž spolu s těma dětskejma názorama děsnýho machra....
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    LOPIK: Hele, z toho co tu napsal je myslim jasno, že ten se nikdy o nic víc starat nebude, na to nemá kapacity.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jen si počkej, jednou se taky budeš muset starat o něco víc, než svých pár švestek a uvidíš, že to všechno tak jednoduchý není.
    HASH
    HASH --- ---
    BLOODRAT: "Už jsi někdy jednal s lidmi z pozice zaměstnavatele?"
    jiste

    "Co není?"
    Vsechno?
    Proc myslis, ze delam jako OSVC?
    Proc se nedokazes smirit s tim, ze te zamestnavatel muze vyhodit, kdy se mu zachce?

    " tvé životní zkušenosti jsou naprosto minimální."
    kolik ti je? tipnu si, zes zil temer polovinu zivota v komunismu a ve svem pozdejsim veku ses venoval hlavne zabezpecovani rodiny
    takze rozhled a teoreticke vzdelani minimalni

    "Žádný reálný životní poznatek"
    myslis trpke zkusenosti, jako v tvem pripade?

    "Z mého úhlu pohledu jsi mladý kluk, co bere slušné peníze a myslí si, že sežral šalamounovo hovno. Takových už jsem viděl."
    Z meho uhlu pohledu jsi jenom zabedneny tupec, kteremu nikdy v zivote nestalo za to nad vecmi opravdu premyslet a s nastavajicim starim si mysli, ze k nemu prisla i "moudrost". Hovno.

    "Tuhle tvou větu - "pul roku jsem spal u kamaradu na podlaze v kuchyni a dnes ziju s dalsimi tremi lidmi v 2+1 v okoli Vitkova""
    tak to asi vim, me zajima, co z toho vyvozujes a proc jsi to zminoval neasi

    "Říkals, že používáš kondom. Naneštěstí to místní správce smazal."
    aha, takze uvazovat o rodine = chtit dite?

    "Až ty budeš mít k nabídnutí víc než vlastní představu, poučuj prosím ty zkušenější. "
    Az ty jednou budes mit uspesny zivot, vrat se zpatky :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HASH:

    v české mentalitě je pevně zakořeněna potřeba se vším a s každým nějakým způsobem vymrdat."
    nemyslim si - to rikaji jenom lide, kteri nedokazi odhadnout dusledky sveho jednani a pak jsou prekvapeni, ze s nimi nekdo vymrdal
    ja, pokud bych generalizovatl, tak bych rekl, ze v ceske mentalite je zakoreneno jedine - debilita
    -Už jsi někdy jednal s lidmi z pozice zaměstnavatele?

    "Říká se mu zákoník práce. Je to poměrně sofistikované a vyladěné dílo"
    tak to je picovina non plus ultra - co je na nem sofistikovaneho a vyladeneho?
    Co není?


    "Na kterou, to pochopíš až trochu vyrosteš,"
    aha, takze ted misto "ses fasista a s tema se nebavim" prislo "ses mladej a ty jsou blbejsi nez ja"
    moc hezky :)

    - tvé životní zkušenosti jsou naprosto minimální. Neopíráš je o víc než "myslím si". Žádný reálný životní poznatek, vzdušné zámky. Z mého úhlu pohledu jsi mladý kluk, co bere slušné peníze a myslí si, že sežral šalamounovo hovno. Takových už jsem viděl.


    "nebudeš bydlet s kamarády"
    bydleni s kamarady implikuje co presne?

    Tuhle tvou větu - "pul roku jsem spal u kamaradu na podlaze v kuchyni a dnes ziju s dalsimi tremi lidmi v 2+1 v okoli Vitkova"

    "začneš uvažovat o rodině"
    jak vis, ze neuvazuju?

    Říkals, že používáš kondom. Naneštěstí to místní správce smazal.


    "a o vlastním bydlení."
    tak tohle uz jsem si davno promyslel a to je duvod, proc si se svym dost nadprumernym platem neporizuji hypoteku a bydlim s kamarady :)
    nejsem debil...

    Budiž.


    "Do té doby s tebou nemá cenu o podobných věcech jednat."
    az budes mit nejake argumenty, tak se s prosikem vrat

    Až ty budeš mít k nabídnutí víc než vlastní představu, poučuj prosím ty zkušenější. Do té doby budeš za klauna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam