• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEVERINEvýchova kluků a ostatních šelem
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOTYLEK: holíš si nohy? A ztvrdly ti chlupy nebo ti narostly hustší?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOTYLEK: šmarjá, a kdyby si to neoholil, tak co?
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    TAPINA: Jestliže dospívá a oholí si to, tak mu to ztvrdne. Žádná pověra.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOTYLEK: Ať si dospívá, ale ať se holí (nebo neholí) kvůli tomu, jak chce nebo nechce vypadat, ne kvůli tomu, že podle pověry to něco způsobí.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    TAPINA: A co ty víš, jestli Jířa už nedospívá? Přijde mi docela urychlenej proti svým vrstevníkům.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOTYLEK: Ne. Mužům ztvrdnou fousy, když dospějí.

    Tyhle vlasové a vousové pověry snad plynou z toho, že si lidi pletou kožní porost s trávníkem. Když se tráva poseče nakrátko, tak rychle vyžene hodně nových silných výhonků, protože ty rostliny těma listama dýchají a když je nemají, tak se dusí. Lidi, prosímvás, vlasama se nedýchá :o)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Nebo ne hustší ale tvrdší. Přece všem mužům ztvrdnou fousy, když si je začnou pravidelně holit.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MOTYLEK: Jakože přejetím žiletkou se znásobí počty vlasových cibulek? ;)
    To je zajímavá úvaha..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MOTYLEK: To si holil půlku tváře dřív a půlku později, nebo jak to ví? :o) Vždyť to je z logiky věci děsnej nesmysl.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    APRILMOUSE: Můj muž radí holit co nejpozději, protože ono to pak fakt naroste hustší (jeho vlastní zkušenost).
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Adámkova večeře aneb Ten kluk nás přivede na mizinu (Omlouvám se za nekvalitní mobilovku.)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ve čtyři jsem se dozvěděla, že starší (13) se zastal kamaráda, kterýho napadla skupinka romů, a při potyčce byl pokousán romskou spolužačkou. Ostatní si na něho netroufli, protože byl větší.

    V pět na mě vletěla sousedka, že mladší (8 let) přejel na kole na společném dvorku jejich holku (13 letou) a že má asi zlomenou nohu, jedou na pohotovost a DOUFÁ, ŽE SE TO NEBUDE OPAKOVAT.

    Při výslechu na téma: Co se stalo na dvorku jsem se dozvěděla tyto informace:

    Já Adélu nechtěl přejet, rozjel jsem se a nevšiml jsem si jí.
    Karel (mladší bratr Adély) mi vyhrožoval klackem, že mi rozmlátí hubu, jestli se jí neomluvím. Omluvil jsem se jí.
    Naštěstí se mě zastal kamarád Šimon, který do Karla najel svým kolem a tím mu zabránil mi rozbít hubu.

    ... A doma ani špetka alkoholu.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RYBKA: a můj muž i moji velcí synové taky.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    CHIMERA: To bych fakt nečekala. Můj muž by si radši uříz celou bradu, než by si ji namazal :-D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    RYBKA: prostě mu to přišlo lepší. nevím, proč, ale jo. na pleti pak pár dní není nic vidět.
    BEBERA: Je mu 16 :-D
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    RYBKA: Jestli mu to Chimera pod nos nenamazala, když spal...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Chcete mi říct, že kluk se radši bude patlit s depilačním krémem, než by si to pod nosem 2x přejel žiletkou?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CHIMERA: to bychom mohli zkusit! Dík za tip
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    APRILMOUSE: jo u nás to nastalo taky, ale mladej se do holení nehrnul, tak jsem od (avon?) koupila takový jemný depilační krém a stačilo to. ale náš mladej je světlejší typ, nevím, jak by to vypadalo na celkově tmavém mladém muži...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MADIETTA: klasická literatura tvrdí, že se tomu dá i napomoct. "Chytly mu vousy!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam